Отговори
  • Мнения: 142
 Cry

Последна редакция: вт, 19 фев 2008, 17:48 от tsuts

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 845
И от какъв зор ти е да пиеш?
Наложащо ли е?

# 2
  • София
  • Мнения: 553
знам, че някои мами пият бира.

# 3
# 4
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Аз пих по разните поводи бяло вино, ама след това давах от запасите..
Обаче на 14.02.08 пак бях пила бяло вино..прибрахме се; бебо се размрънка и си искаше цица, ама не за ядене а за успокоение.
Е, надявам се да не съм му навредила, ама не виждам нещо обезпокоително  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 504
Понякога си пийвам по 25 30 гр бейлис, биричка 1 чаша, чаша червено или бяло вино...не го правя редовно... В общи линий гледам да го правя след последно кърмене, което е към 21,00 часа и после цока към  3 4...С твърд алкохол не съм пробвала, освен  малка глътчица узо на Нова година не се сдържах....потекоха ми лигите Simple SmileХе хе размечтах се... Simple Smile

# 6
  • Мнения: 75
Моите познати мами си пийваха бира.
А пък майка ми ми разказа ,че когато баба ми кърмела имала много ниско кръвно и свекърът и всяка вечер я карал да пие по малко червено вино...знам ли дали вреди....с баща ми и интелекта му всичко си е повече от наред за сега:)

# 7
  • Мнения: 170

Абе жена до рев ли стигна чак за 50 гр ликьор  ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 079
Пиех бира, ама много - и нищо му няма на бебко. От бирата направо преливах. Mr. Green

# 9
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Черено винце до 1 чаша, може.

# 10
# 11
  • Мнения: 299
По 1 чаша бира след кърмене Peace

# 12
  • Мнения: 9 814
Ами по принцип не трябва да пиеш, но не виждам какво ще стане, ако "удариш" 20-30 слабоалкохолно питие! Peace

Лично аз съм го правила след като кърмех Кати в 10 вечерта, следващото ни кърмене беше към 8 сутрин.

# 13
  • Мнения: 142
По 1 чаша бира след кърмене Peace

 Peace
И аз така след вечерното кърмене. Не съм забелязала ефект, освен, че кърмата сутринта е в повече. Laughing
Поздрави

# 14
  • Мнения: 1 121
Аз пия по една малка бира (300 мл) веднъж на седмица-две и то от най-слабите. Не мисля, че толкова малко количество може да навреди.

Общи условия

Активация на акаунт