Страх от шумове(прахосмукачката)?

  • 2 629
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 049
И моята я беше страх от прахосмукачката, от сешоара, от кухненския робот...  Confused Но сега вече го израстна, почти на 2 годинки. Много е индивидуално.  baby_neutral

# 16
  • София
  • Мнения: 978
Спокойно, съвсем нормално е, с течение на времето ще отмине.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Да както са писали другите,този период ще отмине.Меги също се страхуваше и от прахосмукачката и от
сешоара,а сега вече си сушим косата с него след баня и ми помага да чистя с прахосмукачката Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 146
И моят се страхуваше от прахосмукачката, сега вече не. От миксера и сешоара също се страхуваше. Като ме види че ще пускам миксера и излиза от кухнята да не ми пречи /така казва и сега/, но не плаче, седи и чака в хола да приключа.  Laughing
Така че не се притеснявай явно голяма част от децата преминават през подобни периоди.

# 19
  • Мнения: 49
Благодаря на всички ви за отговорите.   bouquet
Явно ще трябва да измислям някакви други варианти за чистене, докато отмине  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 376
Аз гледам да пускам прахосмукачката,когато не съм сама у дома и баща му го забавлява в другата стая например.
Иначе при нас работи и варианта той в едната ми ръка,а с другата да търкам пода,ама много тежичко ми идва. Mr. Green
Иначе пасатора като чуе или сешоар също много го е страх.
 Предполагам,че с времето ще го израсте този период. Peace

# 21
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ние нямама страхове все още  Peace

# 22
  • Мнения: 1 477
Малкият изпитва ужас от прахосмукачката и сешоара.Обикновено го местим по стаите докато изчистя.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 249
Големия беше започнал да се стряска от пасатора, затова като го пусках му правех маймунджилъци, хиля се, плезя му се, за да се смее и да не обръща внимание. Даже по едно време сам се хилеше като го пусна. Laughing Сега пред малкия май само сешоара съм пускала - започнах да му приказвам и тогава го пуснах - не се стресна.

# 24
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Горе долу по същото време и Миша много се страхуваше от прахосмукачката. Когато я пуснех плачеше и после не можех да я успокоя дълго време. Бях принудена да чистя само вечер, когато мъжът ми си беше в къщи. НО го израстна някъде около 11-я месец. Сега ходи след мен и ми "помага"  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 932
Ние също имаме подобен проблем Simple Smile , като пусна прахосмукачката и почва да реве, ама е пероид явно , защото имам племенница на 1 годинка и 3 месеца и тя ревеше от прахосмукачка преди, а сега тича след майка си и се хили Simple Smile

# 26
  • Мнения: 63
На нас шумните уреди не ни понасят още,даже се сърди като се опитвам да си направя капучино на кафе машината,което не е толкова шумен уред...какво остава пък за прахосмукачката.

# 27
  • Мнения: 135
Преди около месец таткото се опита да пробие няколко дупки с бормашина, от тогава го е страх и от сокоизтисквачката (която не е особено шумна) и от пасатора. Гледам да ги използвам докато е в другата стая

# 28
  • Мнения: 3 929
Имаше такъв страх, но отмина с времето. Когато трябваше да пусна някой уред, първо вадех уреда, показвах го на детето, говорех му, че сега ще го пусна, че ще направя с него еди какво си, че ще шуми и да не се стресне и така свикваше с прахосмукачката, с бормашината, с миксера, сешоара.

# 29
  • София
  • Мнения: 5 079
Период е, търпение. Нашият се страхува от шума на бормашини, а с тия непрекъснати ремонтни дейности наоколо...  Sick

Общи условия

Активация на акаунт