семейни проблеми

  • 8 035
  • 89
  •   1
Отговори
  • Мнения: 115
Мъжът ми непрекъснато има претенции към мен. Постоянно ми поставя условия, постоянно прави анализи на поведението ми. Постоянно бяга от отговорност за проблемите ни. Винаги иска да ми внуши, че за всеки спор съм виновна аз. Незнам това в характера му ли е, обаче адски много ме дразни и понякога не се сдържам

# 1
  • UK
  • Мнения: 1 351
  ooooh! Все едно аз съм го писала... Ще следя темата  Sick

# 2
  • Мнения: 292
  ooooh! Все едно аз съм го писала... Ще следя темата  Sick
Дам и моя е от тази порода.За мисля,че е характер.Определено не мисля,че в 50%от случайте имам вина просто той е устроен така.Все нещо да не му е наред и някой да му е виновен. #Cussing out

# 3
  • Мнения: 192
И аз имам подобни проблеми само че с жена ми. Не са постоянни,но е факт че ги има.

# 4
  • Мнения: 418
ето затова твърдението,че "всички мъже са един дол дренки" е мноооооооого вярно....и аз съм все виновна...ама винаги,той никога....

# 5
  • Мнения: 115
Обаче това става нетърпимо понякога. Даже когато искам да говорим, той винаги ми казва, че аз крещя без причина. Никога не чух за толкова години някаква реплика, която касае него. Става спор, никога не чух след това от него, в какво сгреших аз например?! Как да постъпвам при тези случаи, да играя ролята на вечно съгласяващата се, може би? Все пак имаме дете...

# 6
  • Мнения: 3 499
Ми кажи му, че повече няма да му търпиш жлъчните забележки, че трябва да те приеме такава каквато си и спри да му показваш, че ти пука от постоянните му критики. Прави се, че не го забелязваш, не му отговаряй, замълчи си и най-демонстративно се заеми да вършиш нещо друго. Мъжете са като децата - представлението свършва, когато публиката си отиде.

# 7
  • Мнения: 1 058
Нали влизат в критическата след 25г. и стават нервнички  Laughing.

# 8
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
За мен мъжът ти е незрял. Къде е гледал като те е избирал? Че сега да ти придиря и претенции разни...Ти да не си топче глина, че да те моделира? Я, му обясни, че си завършен индивид и на корекции не носиш...

# 9
  • Мнения: 174
Мисля, че в мъжката природа е гордостта- те трудно признават, че са виновни; трудно се извиняват; трудно приемат друга гледна точка... те са многознайковците и всезнайковците...Имай това предвид и се дръж по- снизходително с мъжа, но не и по принципни въпроси- тогава се отстоявай!

# 10
  • Sf
  • Мнения: 978
Нелечимо е. И не е никаква гордост, избиване на комплекси е.  Sick

# 11
  • Мнения: 115
И аз съм си го мислила това - за незрелите реплики и непрекъснато мрънкане. Но започва да ми писва. Той мина 35 години и би трябвало да влезе в час, обаче уви. Все нещо не му стига. Нежност, интимност, и непрекъснато с тези негови търсения на вини...Като се стигне до спорове, детето се оттегчава. Наистина ви казвам, взе да ми писва. Чудя се дали има смисъл да продължавам? Досега съм стискала заради отговорностите, ангажиментите, знаете камъка се бута по-лесон от екип, а не от сам човек. И така неусетно детето порасна. Сега то се оттегчава от нас. Направо съм в хаос и не съм сигурна докога ще мога да мисля разумно.

# 12
  • Мнения: 514
Не трябва да го събираш в себе си и да търпиш такова отношение!В един момент ще ти писне и ще усетиш че любовта си е отишла !Според мен ако искаш да бъдете заедно и занапред трябва да не позволяваш да се налага толкова!Ако трябва го заплаши или направи нещо което знаеш че ще го "вдигне в въздуха" за да се стресне и осъзнае!Тка мисля аз ама дали ще стане незнам............ newsm78 newsm78 newsm78
То и моя все мрънка за това или онова ама аз не му обръщам внимание !Когато прекали се спречкваме за малко и така..............

# 13
  • Мнения: 577
Не му се връзвай изобщо,когато го избие многословието.Прави се на приятно разсеяна.Мноооооогооо съм съгласна с Dona Noli ``Мъжете са като децата - представлението свършва, когато публиката си отиде``. Whistling

# 14
  • София
  • Мнения: 3 099
С равен тон му обяснявай всеки път безпристрастно, че е в грешка. Иронизирай забележките му. Не показвай, че те дразни. Ще миряса, но докато се връзваш - няма да има оправия!

Общи условия

Активация на акаунт