"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 5

  • 16 378
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 649
Ехооо,
време е за нова темичка май!
Я да видим кой ще е пусне alert

# 286
  • Мнения: 77
Аз също имам проблеми с тоалетната въпреки, че се наливам с вода в сравнение с количеството , което пиех преди (около чаша на ден).
Но Оги ми каза, че нещата тр да се нормализират като започна да се храня правилно. А на организма му трябва време, за да посвикне.

Привет и от мен Hug
И аз съм така, а последните 2 дни даже прибегнах към кафе с айрян и орех за закуска - за сега действа.
  bouquet

# 287
  • Мнения: 819
  Малиииии  ooooh! #Crazy, на рецептурник сте го обърнали тука бре.

 БОБМО мари,пусна една тема и с рецепти само.Глей ние Дюканките кво правим...(не аз де,ама по принцип) Joy Joy JoyМного сухарско станало тук.Отивам си у нас.И Джинджарито я нема,и теб те нема....Абе скука.....

# 288
  • Мнения: 572
   Joy Joy JoyМного сухарско станало тук.Отивам си у нас.И Джинджарито я нема,и теб те нема....Абе скука.....

ааа не.
аз се обидих тоя път.
ко като ги няма Бомбето и Джинджито?
или пък не разбрах смисъла newsm78
момичета - вечерях гювече.мн добре ми дойде. (ам мен не ме бройте мн, аз не я пазя диетата как тряя.отказах се за ся... ся ми е важно да се чувствам добре)

# 289
  • Мнения: 699
Ехо, къде зачезнахте! май наистина сте се отдали на почивка. Ей, внимавайте да не се изкушите.
Не яжте нищо което не е написано в режима и позволено в него.

# 290
  • София
  • Мнения: 2 958
Aз се изкуших тази вечер Embarassed 3резанчета салам и 1 луканка. Много ме е срам, но много ми се дояде! Случва се и това. Сега чакам да минат 2 часа за млекцето! Вчера детето имаше РД итака ми се ядеше торта, че ми се дорева. Много ми се яде сладко вече  Sad

# 291
  • Мнения: 699
Хей, не се стряскай, не е толкова страшно това, което си направила. Въпроса е да не е много на често. Аз от 1 месец  не съм хапвала нищо сладко, само правя разни сладки неща на моя мъж, но аз устоявам и даже не съм и опитала да близна. от 1 седмица го моля да ми донесе мед и днес УРАААААААААААААА имам мед утре ще папна с изварка и орех или бадеми. Мисля че ще ми се услади много. Пробвай и ти така, може пък да ти премине желанието за сладко. На мен много ми се яде също, но като видя че има резултат и бързо ми отминават мераците. А ако видя че е много опасно гледам снимки когато съм в 9 ия месец и със сигурност няма да близна поне още 3-4 месеца.

# 292
  • Мнения: 649
Момичета пускам нова темичка

клик

Общи условия

Активация на акаунт