Нехранителна кърма има ли такова понятие? ;)

  • 20 074
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 829
Stela, най-добре е да се опиташ да научиш бебето да суче от гърда, ще ти бъде много по-лесно, пък и малката ти лакомница ще полага повече усилия да суче и вероятно няма да преяжда Grinning Освен това, когато бебето само регулира колко кърма да произвеждат гърдите ти то ще поема точно толкова предно и задно мляко, колкото е нужно. Аз си мисля, че може би в момента ти имаш хиперлактация и бебето поема повече предно мляко и то инстинктивно се опитва да суче докато стигне до по-мазното, задно мляко.
Според мен е хубаво да потурсиш среща наживо и съвет от майките-консултанти, както ти е предложила Бу

# 46
  • Мнения: 1 428
До сега не бях чувала за нехранителна кърма.

# 47
  • Мнения: 228
Аз също смятам че няма хранителна и нехранителна кърма.... ПРосто Стела ще трябва да научиш детенцето да суче от гърдите ти, за да може да се регулира количеството кърма, от което има нужда твоето бебче.. УСпех   bouquet

# 48
  • Мнения: 789
разлики в кърмата на жените почти няма. хранителността въобще не зависи от външния вид на млякото. това са бабини деветини и понякога извинения да не се кърми или манипулации от педиатрите да си пробутат млеката. а като имаш млада майка насреща най-лесно е да манипулираш страховете й по този начин. бяс ме хваща вече като прочета подобна история.

 Peace

# 49
  • Мнения: 350
ще използвам любим цитат: "такова животно нема" Hug

Общи условия

Активация на акаунт