Колко съм полезна на тях?!

  • 1 842
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 753
Определено трябва да си намериш работа, не е нужно да е нещо изморително или да градиш кариера, просто ти трябва нещо което да те среща с повече хора, да занимава мислите ти и да не е свързано с деца  Peace
Еднообразието е изморително и за теб и за тях, наистина не споменаваш колко са големи децата, но на ясла/детска градина с приятелчета мисля, че ще им е по-добре, а на теб няма да ти се налага да отговаряш по 30 пъти на едни и същи въпроси (да му мислят учителките  Mr. Green )

# 16
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Социалните контакти и безработицата често пораждат такива проблеми!
надявам се, ако децата вече са голями да си намериш подходящото работно място и да се поуспокоиш малко Hug
Никоя жена срещу заплащане няма да гледа и обича децата ти, като теб Peace

# 17
  • Мнения: 210
Като начало можеш да си направиш градинка-там да си сееш нещо,да береш плодовете му.Не се шегувам и те разбирам

# 18
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Аз имам една позната с аналогичен проблем, тя намери решение като започна работа в един  пощенски клон, че в пощите идвали много хора Thinking (как го измисли да е точно там newsm78) - сега е доволна и не може да се оплаче от липса на социални контакти.

# 19
  • Мнения: 315
запиши се на латино танци, на езиков курс, на нещо ,което харесваш.
съгласувайте с мъжа ти свободно време и за теб.излез с приятелка.
започни работа.аз работя, изкарах шестмесечен курс по английски/два пъти седмично след работа до 21.30 ч.вечер/прибирах се вкъщи в 22.00 ч.
тези дни мъжът ми гледаше детето./и ние сме без баби за гледане-нашата баба прави кариера Wink/
уморявах се ужасно, но емоционално се чувствах доволна и не ми е минавало през ума имат ли нужда от мен.отвреме навреме излизам с колежки на кръчма-пак мъжът ми гледа детето.веднъж, когато синът ми не искал да си ляга, а да ме чака му беше казал, че ще се прибера сутринта.аз влизам след 10 мин., а синът ми ме прегръща жарко-аз се чудя какво става , а мъжът ми се смее загадъчно Laughing Laughing
намери нещо интересно за себе си - разходки, фитнес - каквото ти е приятно.успех

# 20
  • Мнения: X
Работа - само там е спасението!

# 21
  • София
  • Мнения: 62 595
Според мен проблемът е в това, че жената се чувства вкъщи като на работа и се държи прилично, откликва на нуждите на околните и т.н. И на всичко отгоре е с ясното съзнание, че това е нейното семейство и най-близките й хора, а не някакви стрейнджри, с които не е длъжна да е в добри или сърдечни отношения. Но ако ходещите на работа за пари си налагат на волята за 8-10 часа да се държат прилично, че и понякога се правят на ударени и скатават от работно време, теглят една кратка на шефа си наум, подразнят колежката с по-големи атрибути от техните, изобщо знаят много добре, че са на работа за пари, а хората там са им чужди. А вкъщи с чиста съвест се оправдават с умората и изкарването на пари и в много случаи си го изкарват на семейството. Все пак има смяна на степента на отговорност.

Общи условия

Активация на акаунт