Шампоан за ежедневна употреба

  • 13 757
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Дюкре имат много добри шампоани за мазен скалп.
Иначе аз в момента ползвам на Боди Шоп и съм много доволна.
Много препоръчван е и на Фито.

# 16
  • Мнения: 899
Ползвам Eucerin Ph 5.5, на Bioderma за честа употреба и един бебешки на Mustela. От първия съм много доволна, вече близо две години, другите са с различен успех.

И мен ме интересува каква е цената на Клоран, а и на Фитовала, искам малко да разнообразя Simple Smile.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 750
Ползвам Eucerin Ph 5.5, на Bioderma за честа употреба и един бебешки на Mustela. От първия съм много доволна, вече близо две години, другите са с различен успех.

И мен ме интересува каква е цената на Клоран, а и на Фитовала, искам малко да разнообразя Simple Smile.

Klorane е около 10 лв, Фитовал 6 лв. Има и Фитовал от 100 мл за 3 лв. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 3 830
Фитовал!
 Hug
Страхотен шампоан. Мек, щадящ, подхранващ.
Стимулира растежа на косата; прави я лъскава и възвръща еластичността; овлажнява и укрепва косъма. Става за ежедневна употреба.

Estellia запали ме ти за този шампоан. Добре ли ти действа? Помня, че го използваш по-отдавна и си казвала само добри неща за него.

 Laughing Hug

Е, има и някои кофти последици от него, като причиняване на пърхут след двумесечна употреба.
Сега продължавам да си го ползвам, но не го втривам в корените.
Иначе косата се измива прекрасно, без да остават разни наслоения върху нея. Чак скърца Laughing.
На опаковката пише, че трябва да се нанесе и остави за около 5-10 минути, за да се усвоят всички ценни съставки.
Определено връхчетата ми не са сухи, откакто го ползвам; косата ми е по-лъскава и жива; изглежда по-здрава и подхранена; разресва се много лесно и не се заплита. Peace
Пък как нежно и чисто ухае... Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 3 830
Ползвам Eucerin Ph 5.5, на Bioderma за честа употреба и един бебешки на Mustela. От първия съм много доволна, вече близо две години, другите са с различен успех.

И мен ме интересува каква е цената на Клоран, а и на Фитовала, искам малко да разнообразя Simple Smile.

Фитовал си купувам от аптеката и струва 5-6 лева.
Продават се и таблетки за перорална употреба мисля...

# 20
  • Мнения: 4 784
Е, има и някои кофти последици от него, като причиняване на пърхут след двумесечна употреба.
Хм, много неприятно!  Confused Thinking

# 21
  • Мнения: 899
illy, Estellia, благодаря  Hug

# 22
  • Мнения: 59
Здравей,
шампоана който ще ти препоръчам ми е изписан от дерматолог при който отидох, защото имам косопад. Живея в Германия и си го купих за 6,90 Евро. Думите на лекаря бяха, че с този шампоан човек не може да сгреши понеже е много мек и щадящ. Наистина е адски добър шампоан, измива косата добре и е медицински. Мирише на мед и мляко и е за ежедневна употреба. Откакто го ползвам нямам никакъв пърхот а преди това направо ми се белеше кожата на главата... Малко като реклама прозвуча, но наистина е един много добър шампоан за ежедневна употреба. Единственият недостатък е че не се пени много, но мисля че това е нормално за медицинските шампоани...Чесно казано не смятам вече да купувам друг шампоан за себе си, ако продължавам да съм все така доволна...

http://www.dermasence.de/product_info.php/info/p18737_DERMATEST- … 47d89f4b8126455d4


# 23
  • София
  • Мнения: 901
Фитовал!
 Hug
Страхотен шампоан. Мек, щадящ, подхранващ.
Стимулира растежа на косата; прави я лъскава и възвръща еластичността; овлажнява и укрепва косъма. Става за ежедневна употреба.

Estellia запали ме ти за този шампоан. Добре ли ти действа? Помня, че го използваш по-отдавна и си казвала само добри неща за него.


Laughing Hug

Е, има и някои кофти последици от него, като причиняване на пърхут след двумесечна употреба.
Сега продължавам да си го ползвам, но не го втривам в корените.
Иначе косата се измива прекрасно, без да остават разни наслоения върху нея. Чак скърца Laughing.
На опаковката пише, че трябва да се нанесе и остави за около 5-10 минути, за да се усвоят всички ценни съставки.
Определено връхчетата ми не са сухи, откакто го ползвам; косата ми е по-лъскава и жива; изглежда по-здрава и подхранена; разресва се много лесно и не се заплита. Peace
Пък как нежно и чисто ухае... Heart Eyes



Аз използвам от време на време медицински шампоан против пърхут, сега отново, защото след морето ми излезна малко... Искам да те питам дали мога в корените да слагам този против пърхут, а по дължината да нанасям този на Фитовал  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт