Докога ще караме на къси светлини автомобилите?

  • 5 632
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Да, ама трябва да е въпрос на практика, както в другите страни. Не само на вкус.
Как ние сме живяли детските си години без компютри и други работи?!?!
Айде, няма смисъл да се джафкаме, темата беше до кога трябва да караме със светлини.... Не защо  Wink

# 16
  • Мнения: 5 622
Винаги карам с включени светлини, независимо дали е 1 януари или 3 юли...

За мен другото е пълна безотговорност. Светлината спасява живот(на някаква табела по повод шофирането със запалени светлини го бях прочела). И е вярно. Понякога се изумявам как може да има хора, които не карат на фарове..Крушките ли ще им се изхабят, не мога да разбера  Tired

Добре е закона да бъде с целогодишна сила. То си е за нас това  Peace

# 17
  • Мнения: 46 438
Да нямате електромер в колата  Crazy

И ние като БУБА караме целогодишно. Разликата е огромна! Дано се замислят повече хора.

Жалко, че законът е от-до.

# 18
  • Мнения: 2 309
Винаги тенджерата си намира похлупак Peace
Същото е и с тази тема! ooooh!

Винаги карам с включени светлини,понякога вкарвам и халогени за разкош Mr. Green

# 19
  • София
  • Мнения: 1 889
     Права си, не е за това темата.  Peace Само за последно да кажа, че в Бг се обръща много голямо внимание на дребните детайли - мерят се грайферите на гумите, токчетата на жените шофьори и какво ли не... А повечето шофьори, които виждам, нямат елементарна  култура на пътя. Та се чудя кога в Бг ще се променят тези основни неща, които са причина за високия процент катастрофи...а другото май е прах в очите и медийна реклама.  Confused
    Последно - до края на март ли е ?  newsm78

# 20
  • Мнения: 2 631


Винаги карам с включени светлини,понякога вкарвам и халогени за разкош Mr. Green

Хохохо  Mr. Green
Да не търсиш адреналин в глобата за включени халогени??

Последно карайте до 31 март, ако не искате глоби!
Така е!

# 21
  • Мнения: 2 891
Ох, ако караме по тази логика, защо да слагаме колани? Колко години поред, да видиш човек с колан си беше чиста екзотика. Катастрофите не са станали по-малко  Whistling

# 22
  • Мнения: 5 622


Последно карайте до 31 март, ако не искате глоби!
Така е!

Последно карайте винаги на фарове, ако искате да сте живи и здрави, вие, вашите деца и моите..........

# 23
  • София
  • Мнения: 1 889
Ох, ако караме по тази логика, защо да слагаме колани? Колко години поред, да видиш човек с колан си беше чиста екзотика. Катастрофите не са станали по-малко  Whistling


 
  Това е друго, коланите имат смисъл.  Flutter
  Ама сега сериозно ще ви питам - искате да кажете, че лятото( или там след 31 март), когато болшинството карат без фарове през деня, ви е по-трудно да карате ли ?  Rolling Eyes  Shocked

# 24
  • Мнения: 2 891
На дълъг път, кола с включени фарове се вижда много по-добре и значително по-отдалече.

# 25
  • Мнения: 2 309
Цитат
Да не търсиш адреналин в глобата за включени халогени??
Нали Crazy
Цитат
...и моите...
Бубе,да не си бременна Shocked

# 26
  • Мнения: 5 622
Не  Grinning  Написаното беше обобщително, просто  Wink

# 27
  • Мнения: 5 622

 
  Това е друго, коланите имат смисъл.  Flutter
  Ама сега сериозно ще ви питам - искате да кажете, че лятото( или там след 31 март), когато болшинството карат без фарове през деня, ви е по-трудно да карате ли ?  Rolling Eyes  Shocked

Да, по-трудно и изморително е!

А на моя въпрос кой ще отговори- Който не кара със запалени светлини, какво пести? Акумулатор, крушки от изхабяване ли, какво?  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 2 309
Цитат
Написаното беше обобщително, просто 
Аха...добре е,че мислиш в множествено число Crazy

Цитат
А на моя въпрос кой ще отговори- Който не кара със запалени светлини, какво пести? Акумулатор, крушки от изхабяване ли, какво?
Лично аз,винаги карам на светлини!

# 29
  • София
  • Мнения: 1 889
     Никой не е казал, че не карам без фарове, Буба.  Simple Smile Карам в определения от закона срок, толкоз. Оттам нататък съм преценила, че е безмислено и затова не ги включвам лятото, не защото пестя от крушки.  Joy Ако някога променят закона и го направят целогодишно - ще го спазвам, независимо от личното ми мнение. И не се притеснявайте от такива като мен - след като за 10 години стаж нямам една катастрофа по моя вина, значи едва ли в това е проблемът.  bowuu Други са опасностите за вашите деца !

Общи условия

Активация на акаунт