Секс пред бебето-до кога???

  • 24 037
  • 193
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 728
Да пробвали сме докато спи Embarassed... но той се събуди още преди да почнем да се събличаме. Просто станах гушнах си бебето и до тук със секса. Иначе за банята, под душа и тн Whistling.. а аз си мислех че ваната е тясана за 1, камо ли за 2-ма и на това отгоре да се движат.. но виж ти колко креативен може да бъде човешкия мозък. Blush. Като се изпролетее и детето порасне (да спре да яде през ноща) ... Naughty отива в друга стая.. и вече няма да го има този проблем.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 773
Правим секс в другата стая. Така ни е по- спокойно, а едва ли ще ми е удобно , ако детето се събуди.  Crazy

# 32
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Никога не сме правили секс пред детето Shocked( в смисъл да е будени да гледа)
Правили сме секс в същата стая, докато той спи, но в момента в който се размърда или събуди сме спирали.



същото

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Никога не сме правили секс пред детето Shocked( в смисъл да е будени да гледа)
Правили сме секс в същата стая, докато той спи, но в момента в който се размърда или събуди сме спирали.


  Peace
Доста често се е случвало да се буди докато правим секс.Просто спираме  Peace

# 34
  • Мнения: 2 100
Правили сме и ще продължаваме да правим секс-в една стая сме и това е положението. Нищо нередно няма в това, до определена възраст разбира се  Peace

# 35
  • Мнения: 5 940
Никога не правим секс, докато синът ни е буден.

# 36
  • Мнения: 27 524
По теми за секс принципно не пиша. Или поне не откровено. Но за бебе - няма пролем. То не разбира. Дори да ме гледа в очите и да е на 10 и повече месеца, какво от това... важното е кога говори, кога проумява нещата, кога разбира и пита. Останалото са превземки  Simple Smile

# 37
  • Мнения: 266
Много пъти сме го правили докато малкия спи, съжалявам но не мога да кажа неща от сорта "никога .... то пред детето не става и т.н." защото просто иначе не трябва да правим секс  ooooh! При това ние живеем и с родителите ми, е как тогава да стане, ако не пред детето, то пред нашите ли  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 008
 Правим секс, когато детето спи. То не ни вижда.Все пак бебетата са неосъзнати.

# 39
  • Мнения: 5 940
По теми за секс принципно не пиша. Или поне не откровено. Но за бебе - няма пролем. То не разбира. Дори да ме гледа в очите и да е на 10 и повече месеца, какво от това... важното е кога говори, кога проумява нещата, кога разбира и пита. Останалото са превземки  Simple Smile
Е как така, не се ли притеснявате? Аз пък откакто се роди, възприемам синът ми като  личност, колкото и смешно да е. Не мога да си представя да ме гледа и да не ми секне ентусиазма и това не е превземка, просто не мога да правя секс пред наблюдател, макар и на осем месеца. Още повече, че бебока, ако е буден и ни види и нас будни, непрекъснато иска внимание. Не мога да си представя той да вика мъм, мамммммммм, а аз да продължавам.....

# 40
  • Мнения: 9 814
Не мога да го приема за нормално, без значение възрастта на детето.



Няма значение на каква възраст е детето- дали е 2 м. или на 2г.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 249
Айдееее, другарският съд пак ще размаха пръст, че в една стая с бебето секс не прави и навън памперс не сменя Laughing

По темата - на мен ми е странно дъщеря ми да ме гледа, не бих правила секс пред нея, докато е будна, независимо дали разбира или не. Да не говорим, че напоследък не дава да гушкам или целувам някого, ако не гушкам нея. Представям си как идва да си проси милувка hahaha Crazy

То и котката ме притеснява, като зяпа и гледам да го сритам някъде... Blush

# 42
  • Мнения: 135
По теми за секс принципно не пиша. Или поне не откровено. Но за бебе - няма пролем. То не разбира. Дори да ме гледа в очите и да е на 10 и повече месеца, какво от това... важното е кога говори, кога проумява нещата, кога разбира и пита. Останалото са превземки  Simple Smile
на същото мнение съм Peace

# 43
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Никога не сме правили секс пред него.

# 44
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
По теми за секс принципно не пиша. Или поне не откровено. Но за бебе - няма пролем. То не разбира. Дори да ме гледа в очите и да е на 10 и повече месеца, какво от това... важното е кога говори, кога проумява нещата, кога разбира и пита. Останалото са превземки  Simple Smile

За пореден път 1:1 като позиция   bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт