Секс пред бебето-до кога???

  • 24 036
  • 193
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 908
Никога не сме правили секс пред нея,дори и да е заспала.Апартамента ни е 76 квадрата,детето спи при нас и няма собствена стая.Ограничаваме секса-за мен и за баща и не е проблем Laughing-правим само,ако я оставим на баба и и дядо и някоя вечер,или някаква такава ситуация.Веднъж бяхме почнали да се целуваме и прегръщаме,тя така гледаше,че спряхме на момента-беше гадно,за който е превземка-няма скрупули явно. Mr. GreenА скрупулите не мисля,че са превземки.В момента от около 3 месеца като ни види да се целуваме и започва да крещи неистово-много мрази да ни вижда,ревнува,така,че не мога да го правя пред нея.До като е заспала пък ме е страх да не я събудя,спалнята ни скърца ужасно bowuu

# 46
  • Мнения: 3 413
Нашият син е на година и пет месеца, но ние не правим секс пред него. Не мисля, че е редно. Макар и да не осъзнава какво точно става, не е хубаво да гледа секс между родителите си /на каквато и възраст да е/. Това е моето мнение.   Peace
абсолютно подкрепям Peace може да не разбират какво е точно това,но според най-малкото не е удачно Naughtyвсе пак трупат емоции,които подсъзнателно оставят следи Naughty

# 47
  • Мнения: 745
Да ви разкажа една случка по повод въпроса на авторката.
Действието се развива във варненска детска градина.Едно момиченце прави на момченце с......Учителката ги вижда и им казва.Ама мойто момиче ,защо правиш това? То не е хубаво?А момиченцето:Как да не е хубаво!!Мама го прави всяка вечер на татко!!!!
Една моя приятелка ми го сподели преди известно време,станало въпрос на една родителска среща!!!

# 48
  • Мнения: 1 586
Никога не правим секс ако детето е будно,изобщо не бих могла........... Shocked

# 49
  • Мнения: 9
Мисля,че може когато е тихо и безшумно и при заспало бебче.Поне ние сме го правили.

# 50
  • София
  • Мнения: 6 011
Не бих правила секс пред будното си дете, та ако ще да е на 2 дни и съвсем нищо да не разбира.
Секса е изнесен извън стаята, в която спим тримата, живеем в достатъчно голямо жилище, има място за всичко.
Пред детето - будно или заспало - не!
Ми то къде ще ми отиде кефа като се ослушвам и пазя тишина като шумкар, айде, не, мерси!

# 51
  • Мнения: 622
Никога не сме правили секс пред детето и изобщо не мога да си го представя да се случи.

# 52
  • Мнения: 106
Ако малката спи -мога да правя секс цяла вечер...Но ако е будна- не ми е някак си комфортно....

# 53
  • Мнения: 1 114
Афродита, чак пък да не се целувате пред детето???? Shocked Shocked Shocked
То по тая логика като се роди детето и ни прегръдки, ни целувки, какво остава за секс. Направо кой откъде е, и така докато се реши за следващо дете.
Прегръдките и целувките не са нещо неприлично, и вместо да се крият от детето, е хубаво да се накара да разбере, че това не е нещо лошо.
Секса, когато е будно детето и на мен ми се вижда неприемлив. Ама ако спи какъв е проблема? Нито ви чува, нито ви вижда.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 265
Аз пък си мисля,че никоя от майките нямаше предвид да прави секс пред будното си дете. А мнението на Блонди изесняваше просто, че на тази възраст те не помнят, а не, че е нормално да се прави секс пред будно бебе.

Ние сме правили секс, докато бебо си спи. Само няколко пъти де. Не се е събуждал. Но честно казано предпочитам да го правим в другата стая. По-спокойно ми  е някакси.

Но пък се надявам,че няма д апочне да ревнува като вижда да се велуваме или прегръщаме, все пка това е просто израз на любов и привързаност.  Ще с еопитам да го възпитам така, ама дали ще успея  Thinking

# 55
  • Мнения: 3 932
До...никога!

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Никога не сме правили секс пред детето Shocked( в смисъл да е будени да гледа)
Правили сме секс в същата стая, докато той спи, но в момента в който се размърда или събуди сме спирали.


Точно! Peace

# 57
# 58
  • Мнения: 327
Въпроса е за секса пред бебето,тоест за деца до 1 година.За мен лично няма проблем да правя секс докато бебето спи.Че кога иначе!? От почти 6 години на пръсти се броят случаите в които сме оставали сами в нашето легло Sad

# 59
  • София
  • Мнения: 553
Правили сме само докато спи и повечето пъти на тъмно и затова не мисля, че това е "пред бебето".
Не мога обаче да си представя да е будно детето и ние да го правим в същата стая или пък то да ни гледа   Shocked

Общи условия

Активация на акаунт