Раждане в правителствена или Токуда

  • 1 355
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 367
Здравейте!Искам да попитам раждалите в бившата правителствена болница какви са условията там-отношение,обстановка,компетентност на персонала?Какви са цените със и без Здравна каса за нормално или секцио?Вярно ли е,че раждането там е безплатно,стига да са направени всички изследвания там и на каква стойност възлизат те?
За Токуда искам да задам същите въпроси,въпреки че вече имам някаква представа как стоят нещата там.
Предварително Ви благодаря  bouquet

# 1
  • Мнения: 144
здравей,аз бях  на ехограф и 3D в 5ия месец, по мое желани.За самия преглед платих 50лв,а лекаря ми каза за раждането-нормално е около 650лв,секцио около 1600лв ако не си здравно осигурена,НО сега не знам как стоят нещата.Ако някоя мама е по-запозната да каже    .    bouquet               

# 2
  • Мнения: 144
Забравих да ти кажа че е в правителствена болница  Embarassed    bouquet

# 3
  • Мнения: 227
Попринцип в здравния справочник има много коментирани теми за раждане в Токуда или Правителствена. Може там да получиш много информация !!  Peace

Иначе аз родих в Токуда и съм много доволна, но имай предвид факта, че освен по здравна каса раждането /било то секцио или нормално няма значение/ се заплаща допълнително, иначе няма шанс да отидеш да раждаш там.   bouquet

# 4
  • Мнения: 748
в Правителствена родилното е в ремонт и не се знае кога ще го отворят.
иначе бях доволна миналия път. сега, след ремонта условията сигурно ще са още по-добри. говори се и за заплащане за избор на екип малко повече от Токуда, но не знам колко.

# 5
  • Мнения: 655
Токуда.

# 6
  • Мнения: 46 437
Родих по Здравната каса в Правителствена, нямам никакви забележки Peace искаха да си платя само изследванията 250-300 лв. излязоха, но това беше 2004 г., сега няма представа как е  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 5 393
През 2005та изследванията в Правителствена ми излязоха около 300лв. Раждането(планово секцио) беше по здравна каса, не съм доплащала нищо.Условията бяха добри, доволна съм и от персонала.

в Правителствена родилното е в ремонт и не се знае кога ще го отворят.
Не свърши ли тоя ремонт вече? Аз знам,че още Декември месец са приключили?

# 8
  • Мнения: 1 555
Родих по Здравната каса в Правителствена, нямам никакви забележки Peace искаха да си платя само изследванията 250-300 лв. излязоха, но това беше 2004 г., сега няма представа как е  Rolling Eyes
Абсолютно същото като Никол, само че беше 2005 г ! Сега знам от моята лекарка, която е от там, че родилното още било в ремонт, аз и затова второто си дете родих в друга болница, но си взех екипа от първото секцио !!!  Peace

# 9
  • Мнения: 748
в Правителствена родилното е в ремонт и не се знае кога ще го отворят.
Не свърши ли тоя ремонт вече? Аз знам,че още Декември месец са приключили?
не. по принцип трябваше да е свършил декември, после януари... но поне докато аз родя не се очертава да свърши. Confused
иначе се бях засилила и този път там да раждам, ама няма да ме огрее.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 718
Аз родих в Правителствена, но преди 7 години. Нямах забележки.
Сега условията не знам какви са. След ремонт... звучи добре. Но с този ремонт най-вероятно и цените ще пораснат.

# 11
  • Мнения: 135
първа аг- Света софия-аз останах много доволна от там и всички екипи са им много добри,като всичко се поема от здравна каса,освен ако нямаш някои специални изисквания,като избор на лекар,присъствие на таткото,вип-зала и тн

# 12
  • Мнения: 748
за Правителствена вчера писах едно, а днес се оказа, че от няколко дни има промени и е друго.

значи: още не са отворили родилното, но са решили да приемат ограничен брой родилки, от контингента или такива, които са си проследявали бременността там. до колкото разбрах по около 5 на месец, защото имали 1 стая.  newsm78
та за сега нещата са така: 770 лв. женска консултация с всичките му изследвания (което трябва да се плати ако искаш да раждаш там, независимо в кой месец отидеш). и 550 лв. избор на екип.  Peace

# 13
  • Мнения: 1 449

В Правителствена отношението на целия персонал (Родилно и АГ-кабинет) винаги е било отлично.
Обстановката е спокойна - а това означава много.
Привържаници на нормалното раждане - без упойки.

# 14
  • Мнения: 403
Токуда.

Общи условия

Активация на акаунт