Злопаметни ли сте?

  • 3 972
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 234
Тук може да се каже, че не съм. Малко са хората, които са ми неприятни като цяло. Повечето потребители в един момент могат да ме издразнят с някое свое мнение, в друг - да ме накарат да се подпиша под думите им. А и гледам да споря по принцип, не на личностна основа, въпреки че някои умират да го приемат лично.
Боя се, че в живота съм по-скоро злопаметна. На човек, който ме е предал, никога повече не мога да имам доверие. Ще контактувам с него, но просто винаги ще си имам едно наум.
Тъжното е, че с годините броят на тези хора нараства...

 Peace  Peace  Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 3 249
Злопаметни ли сте? - Да, много! Не забравям нищо. Но и не "преследвам" хората заради нещо си. Просто си имам едно на ум и това е.

Бях чувала веднъж сентенцията: "Мъжете прощават и забравят, жените само прощават!" При мен важи с пълна сила това. Помня като слон дребни детайли и подробности дори. Не е нарочно, такава съм от дете.

# 32
  • Мнения: 105
Не, паметлива съм!  Tired Naughty

# 33
  • Мнения: 3 674
Елфина...примерно  преди доста време е станал  конфликт между съфорумки.И двете са се обиждали с епитети.
  Едната  обаче е забравила вече за конфликта, а другата все още  помни и не може да преглътне, независимо че са минали 100 години от тогава.
Та тя ходи в темите дето пише другата и продължава  все още да я ръфа, тоест  продължава да си "отмъщава" за миналите хър-мър. Laughing  Това е в общи линии. Ще мина без примери. Whistling

# 34
  • Мнения: 4 447
Всички Скорпиони сме такива... сори.  Confused Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 161
Аз не съм злопаметна,а направо си го зачерквам човека.Изстива ми от сърцето и каквото и да е имало между нас,вече не го помня.За форума няма какво да говоря,тук не си хабя чувствата изобщо.

# 36
  • Мнения: 7 416
  Злопаметни или мстителни?
  По-принцип,обидите помня,но не си отмъщавам.

# 37
  • Мнения: 4 447
 ooooh! Само 3-та страница, а вече има грозни думи  ooooh!

# 38
  • София
  • Мнения: 7 097
Във форума не. Даже се е случвало съфорумки, които не понасям, после да ми стават симпатични. Е, и обратното, де.
В живота рядко, но качествено. Не си тровя душицата обаче с омраза, планове за отмъщение и тем подобни разрушителни емоции. Просто изстивам към човека и когато ми кацне /а това все някога се случва/ си го връщам.

# 39
  • Мнения: 2 032
Да, аз мога да съм съм злопаметна, лоша, гадна, избухлива.
Ама защо питаш, да ме посъветваш да се променя до утре ли? Благодаря, ти също.
Приятна вечер.

# 40
  • Мнения: 875
Всички Скорпиони сме такива... сори.  Confused Mr. Green

ааа, не е вярно! въобще не съм злопаметна!  Mr. Green



# 41
  • Мнения: 106
скорпион съм...-да

# 42
  • Мнения: 5 539
Не, лесно прощавам и освен това имам слаба памет.
Апропо, тази тема да не би да е "Кой ви дразни във форума Н-та част" под прикритие?

# 43
  • Мнения: 2 018
И тук и в реалния прощавам!

# 44
  • Мнения: 660
Тук не съм изобщо...
За един човек ще бъда не за 3 а за  10 живота...
Не прощавам лошо отношение и предателство... Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт