Горчилката на моя живот.

  • 4 204
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 100
Не се предавай!!! Просто имай вяра, че всичко ще се оправи и може би наистина ще стане, послушай съветите на мамите тука и един ден ще се събудиш и ще осъзнаеш, че е един прекрасен ден и слънцето грее специално за теб. Освен това имаш едно малко слънчице, което да изпълва деня ти и не на последно място подкрепата на мъж, който те обича. Прегръщам те много силно  Hug

# 31
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
 HugНа много малко хора в България животът им е лесен, убедена съм в това. Но ежедневните грижи да оцелеем са нищо пред болестите и на теб много ти се е събрало! Но пистолетът не е решение! Семейството ти има нужда от теб! Не забравяй, че и детето ти се бори  с болестта и се радвай, че мъжът ти е до теб!Пожелавам ти в Кипър всичко да се нареди! Heart Eyes  bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 4 865
Пистолети се намират. Решила ли си как и по кого ще стреляш най-напред? Ще гръмнеш себе си, за да оставиш съпруга ти сам да се бори за здравето на детето? Ще застреляш и детето, за да не страда без мама? Гръмни и мъжа си тогава, че да му спестиш другата болка!

Разбирам какво чувстваш. Време е да стягаш багажа за Кипър. Докато го правиш, разказвай на хлапето колко хубаво ще си прекарвате в една слънчева страна, близо до баба.

# 33
  • Мнения: 6 206
".
Писна ми да мога да нося толкова.
Сигурна съм.Но на някои жени им е орисано да бъдат силни. HugУжасно е на 24 г. да го разбереш HugНо пък после е по-лесно,не си позволяваш да се размекваш Hug
С цялото си сърце ти изпращам виртуална подкрепа! Peace
И на 24 си още дете.
Обещавам ти, че всичко ще отмине и ще се обръщаш и ще си казваш, наистина ли изглеждаше толкова без изход?
Моля те, повярвай, че след всяко малко падение, има много по-голям възход. Само повярвай!

# 34
  • Мнения: 2 553
Миличка, не става с пистолета ... Трябва да бъдеш силна и да продължаваш заради себе си и най-вече заради мъничкото съкровище, което се нуждае от теб! Кураж, сила, воля, и ти пожелавам от тук нататък повече спокойствие и весели мигове !  Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 1 849
Мила,  Hug
Бъди реалист, вярвай в чудеса!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 36
  • Мнения: 2 407
Кураж и успех! Hug

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Милата!Единствено ти желая много здраве,детенцето да ти се оправи и да можеш съвсем скоро да дишаш спокойно.Стискам ти палци и те прегръщам,защто си минала през много неща и заслужаваш и подкрепата ни и обичта ни. Hug Hug Hug Hug

# 38
  • Мнения: 990
Толкова ми е позната историята ти....  Cry
Бъди силна , бъди търпелива ,защото детето ти има нужда от теб!!! Не позволявай то да разбере че си на предела и губиш вяра ! Прегръщам те силно  Hug

# 39
  • Мнения: 3 634
Аз бих те посъветвала да се тревожиш само за детенцето и съпруга си. Другото няма никакво значение. Пералня, хладилник, печка са все много необходими неща, но Шушето да ми е здрав, а "дупе знае 2 и 200". Майка ми казва "Ще скрия 1 хляб под полата и пак ще си нахраня детето". С мен тя беше на твоя хал - болници, гърчове, безпаричие... и знае защо го казва. Пиши ми ЛС, ако искаш да си поговорим.

Най-много мразя израза "Живота е борба!", за някой хора е безмилостна битка за оцеляване!  Confused

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 09:15 от Dante

# 40
  • Мнения: 1 858
Здравейте, утрото наистина е по-мъдро от вечерта. Снощи бях толкова разбита колкото скоро не съм била. Просто случката ми преля чашата и избухнах. Слава на Бога че мъжа ми е добре. Той също беше в шок от преживяното. Не знам дали казах това се е случило на няма и стотина метра от вкъщи. Много благодаря на всички ви, които ме подкрепяте, наистина много благодаря! Имах огромна нужда да излея болката си защото вече ме задушаваше. Делфина искам да ти кажа, че изобщо не звучиш цинично, много верни неща си ми казала. Всяка една от вас днес има заслуга за да се усмихнат очите ми.
Знам, че има хора на които живота също не им е лек да не кажа и по тежък но това вчера не ме караше да се чувствам по-добре. Прави сте имам прекрасно дете, макар и болно то е прекрасно. То е светлинката в живота ми, всеки ден благодаря а Бога, че ми е дал точно това специално дете. Благодаря на Бога и за съпруга, който имам. Той е изключително предан към семейството си. И наистина сам по себе си факта, че ни се дава такава възможност да заминем е чудо.
В момента ми е трудно да отговоря на всяка една от вас поединично но искам да знаете, че всяка една дума докосна сърцето ми! Благодаря ви за куража, който ми дадохте в труден за мене момент Hug .

# 41
  • Мнения: 2 431
Маатете, на теб и на детенцето ти пожелавам само слънчеви дни отсега нататък. newsm51

# 42
  • Мнения: 94
съжалявам,миличка Sadгоре главата,знай че след всяко зло идва добро.По важното е че си обичана.Имаш съпруг,който те обожава и едно прекрасно слънчице.Дано бог е с вас!Сигурна съм че всичко ще се уреди и детенцето ти =е се оправи,ако в Кипър мислите че ще сте по-добре,тогава заминете.Много щастие ви желая и знай,че когато имаш човек до теб който да те подкрепя ще се справите!Успех и целувки на бебо! Hug  bouquet

# 43
  • Мнения: 533
Здравейте, утрото наистина е по-мъдро от вечерта. Снощи бях толкова разбита колкото скоро не съм била. Просто случката ми преля чашата и избухнах. Слава на Бога че мъжа ми е добре. Той също беше в шок от преживяното. Не знам дали казах това се е случило на няма и стотина метра от вкъщи. Много благодаря на всички ви, които ме подкрепяте, наистина много благодаря! Имах огромна нужда да излея болката си защото вече ме задушаваше. Делфина искам да ти кажа, че изобщо не звучиш цинично, много верни неща си ми казала. Всяка една от вас днес има заслуга за да се усмихнат очите ми.
Знам, че има хора на които живота също не им е лек да не кажа и по тежък но това вчера не ме караше да се чувствам по-добре. Прави сте имам прекрасно дете, макар и болно то е прекрасно. То е светлинката в живота ми, всеки ден благодаря а Бога, че ми е дал точно това специално дете. Благодаря на Бога и за съпруга, който имам. Той е изключително предан към семейството си. И наистина сам по себе си факта, че ни се дава такава възможност да заминем е чудо.
В момента ми е трудно да отговоря на всяка една от вас поединично но искам да знаете, че всяка една дума докосна сърцето ми! Благодаря ви за куража, който ми дадохте в труден за мене момент Hug .

Я се стегни малко.Имаш прекрасно детенце.Ако аз ти разкажа мойта житейска приказка сигурно няма да повярваш.Много е важно поне един в семейството да е с много силен характер.Психоложката която ти е помогнала е страхотна , познавам я ако не е съвпадение на имената. Тя работи в детската клиника по генетика.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 865
Стегна ли куфарите?

Общи условия

Активация на акаунт