Цифрова телевизия - моля за помощ!

  • 3 372
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 6 030
Знаток, моля  Simple Smile
Добре, Булсатком звучат добре като оферта, но мен ме смущава следното - ние ще искаме да прокарваме цифрова на първия етаж на кооперация в центъра (4-5 етажна). Не мисля, че от балкончето има добър обхват - значи на покрива ли трябва да се качи чинията? И, както е споменато преди, да се плащат и някакви удължители и усилватели?  Thinking Има ли някой с подобно разположение?

# 61
  • Мнения: X
Ние сме на 2рия етаж, а блокчето ни е 8 етажно. Когато реших да включа Булсатком (преди 1 месец) ме питаха единствено дали терасата, на която искам да е чинията е с южно изложение и ако не е трябва да бъде обърната на юг.

# 62
  • Мнения: X
А, и когато дадох адреса на заявката, до 48 часа вече бях техен абонат. Наистина съм доволна !!! Peace

# 63
  • Мнения: 1 671
Ние сме на 2-рия етаж (също в центъра и почти надничаме в прозорците на съседната кооперация). Като монтираха чинията ни бяха помолили за всеки случай да осигурим достъп и до покрива на кооперацията, ако няма добър сигнал щяха там да сложат чинията. Не са споменавали нищо за разни удължители и усилватели. Оказа се, че няма проблеми да е на балкона, сигналът е добър и не сме имали проблеми.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 030
Благодаря за отговорите!  Simple Smile А ще споделите ли колко са големи чиниите? По-нагоре в един от дадените сайтове пишеха, че за добър сигнал трябвало поне метър да е диаметърът  newsm78

# 65
  • Мнения: X
Колкото до годишна и 6-месечна карта Това е линк към ценовата им листа, ако си платиш на куп 6 месеца, получаваш 1 безплатен, ако предплатиш година, получаваш 2 безплатни месеца !!! Hug

# 66
  • Мнения: X
Ами погледни в линка Оборудване !!!

# 67
  • София
  • Мнения: 6 030
Мерси, и аз гледах там вчера, ама съм пропуснала размера. За друго се замислих обаче, че ако се сложи чинията на балкончето на първия етаж, където всеки може да я стигне... знам ли колко ще изтрае! Както и да е, благодаря за споделените мнения!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт