Примерна Дюканка станах аз и със спам не чуваш вече моя глас - 81 тема

  • 40 926
  • 942
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 922
Добро утро, момичета!
То_ни, добре дошла!  wavey

Аз днес сутринта видях 6-ца на кантара!! Не я бях виждала от повече от 2 години  Laughing
Това ми беше първата мислена цел и я постигнах. Продължавам напред.

Лек ден на всички ви!   

# 16
  • Мнения: 601
Айде добро и от мен.
Честит Рожден ден на ГУУДИ  Hug
При мен нищо ново.....ама нищо  :cry 
Затва не съм и писала напоследък Confused
Но съм пристрастена към всички вас  Hug и ви чета най-редовно.За стимул и за компания в отслабването.
На всички с минуси ЧЕСТИТО.......
 О....И ЛОРА имаш зашеметяваща прмяна  #Crazy..браво

# 17
  • София
  • Мнения: 3 090
Гуди, да ти е здраво детенцето и много да те радва!
Славе  Hug
Орелия, личи си резултат на снимките и още как! Поздравления и да продължаваш все така!  bouquet  bouquet  bouquet
Момичета...... Супер Любо от рекламата на БТК АДСЛ е смъкнал с нашата диетка за 4 месеца 18 килограма.......
Супер новина Simple Smile)
То няма лошо, браво на младежа, ама горките деца - сега остана и дядо Коледа да отслабне с Дюкан  Joy и май ще трябва да променят рекламата, че е дебел  newsm78
Бейби Дол, честита шестичка и на теб!  smile3501 smile3525

# 18
  • Мнения: 958
Добро утро и от мен в новата темичка HugЗа пръв път откакто пиша тук се класирам на първа страничка:35:
Много ви благодаря за вчерашните пожелания,момичета Hug
Честит рожден ден на детенце,много да радва мама ГУУДИ
Кри,наистина ни липсваше вчера Hug
Вещи,благодаря за новата темичка
Аз днес съм по-добре,да видим,стигнах до много странен извод,с неядене не отслабвам както с протеиновите дни,тези дни нищо не ми се яде и карам на дюканското кексче с айран,извънредно малки количества храна,свалих там някакви грамове,и корема ми е подут Thinking Joy

Последна редакция: чт, 21 фев 2008, 09:55 от jedira

# 19
  • Мнения: 831
Добро утро и от мен,влизам си в любимото сайтче и айде в нова тема Hug
пожелавам на всички, успешен и отслабващ ден smile3525
 Hug Hug Hug Hug

# 20
  • Варна
  • Мнения: 3 355
Добро утро , дами.
Мерси, на  Сън и mi6a97 за отговорите на въпроса ми вчера. Ще предпочета каланетиката, явно е по щадяща. Сега остава и да си реализирам намеренията.  Whistling

Днес навършвам 1 успешен месец с Дюкан и то без никакви прегрешения. Искам да кажа и на новичките, че не изпитах особени трудности да спазвам режима, освен когато ми се наложи 2 пъти ненадейно да отида на гости, но просто не ядох там. Така ,че благодаря на по- опитните за съветите и за подкрепата , а на тепърва започващите - успех.
Сутринта стрелкичката на кантара плахо мръдна към 7 -цата, но после си се закова на 80, така че още малко ще почакам за нея.Но все пак съм 4-ти ден ПЗ.

Слънчев, усмихнат и режимен ден на всички.

# 21
  • Мнения: 390
Добро утро, и от мен!
 Третофазничките днес сме ПРОТЕИНОВИ, нали Wink
Аз вече ометох половин солен кекс и почти цяла кофичка Верея Laughing

# 22
  • Мнения: 1 027
Добро утро, дюканки Simple Smile вие сте ми като гурута Simple Smile само чета резултатите ви и се възхищавам...днес имам още -1 килограм за хвалене  newsm44 . Само да кажа,че от пшеничните трици, не просто ми се поду корема, а ще експлоадира...
А иначе снимките са повече от мотивиращи... smile3501, въпреки че аз тази година няма да ходя на море,тъй като лекувам тиреотоксикоза...и не ми дават smile3518 , ноооо това не ми пречи да си показвам отслабналото дупе цяло лято из София newsm03
Пожелавам ви слънчев и отслабващ ден! А за майките на рожденичета  ura - да са ви живи и здрави и винаги усмихнати!

# 23
  • Мнения: 2 178
Добро утро! Снощи пекох дробчета на фурна, после пилешко и накрая спретнах дюканска торта и крем.  bowuu Правих и бутерки, ама ...
За днес съм заредена с храна.  Laughing Лек и успешен ден на всички!

# 24
Добро утро, момичета, а момчето скоро не е писало!?
Започвам с поздравите, докато не съм забравила:
Гууди, да е живо и здраво малкото ти съкровище! Да е веселяче като теб и много късмет в живота му пожелавам newsm59  Първият Рожден Ден на детенце никога не се забравя - затова само хубави емоции да има днес ura
Честити минусчета на тези, кото вече са се претеглили и тези,които скоро ще го направят.  bouquet
Вещи, Кате -благодаря за новата тема и положения труд
 smile3525 newsm51 smile3501Джиндж - чакаме те при нас
Катеджин - пожелавам ти да падне това пусто 10-то кило още днес  newsm10
Амсимом - знам, че при проблеми с жлъчката трябва да се избягват накои храни като яйца (жълтъци) например и шоколад също  Mr. Green Твоята лекарка трябва да ти обясни. Освен това може да се направят изследвания, на които да се види как е жлъчката (ехография) от гастроентеролог.... Ще чакам да чуя за изследванията ти от вчера.
Зеленко - разбирам, че доста проблеми са ти се струпали на главата. Единствено мога да пожелая да се разминат по най-добрия възможен начин   bouquet
Фанси - съжалявам за интернета, дано бързо да го пуснат, че ще ни липсват твоите закачки newsm47 Честито ти минусче от вчера   bouquet
Славе - "Славка днес е щастлива,Славка днес е доволна " Дано не те пуска цял ден това настроение  newsm51
Кри - както винаги внимателна и отзивчива към всички  newsm51
Лорче - такова сладурче си била  Simple Smile , а сега си - невероятно красива мадама   bouquet Не успях да видя снимките, но ще се задоволя с рекламата по ТВ.

Лек и усмихнат ден от мен   love001
Хей, от толкова писане забравих да се похваля, че днес съм -0.5 кг.  newsm44Чакам само ще някакви упорити 100 гр, за да си променя линийката. Дано да стане утре! Praynig

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 14 037
Пловдивска среща петък 18 часа ресторант "Ривиера " / ул. Зефир "№ 4/ срещу Бирената.

Моля да потвърдите на  ЛС .

# 26
  • Мнения: 200
Добро утро  на всички, аз се отказах от 10 дена ударен режим и вчера на 8 си позволих зелена салата.Лошото обаче дойде сутринта с 0.500 нагоре . Наистина почвам да се убеждавам ,че и от въздуха пълнея Sad ,но пък може би е нормално в смисъл нещо ново от осем дена и да мръдне стрелката .Въпреки всичко продължавам и желая успех на всички с диетата.Лек и успешен ден на всички Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 9 097
Добро утро и от мен.
Тъкмо се надявах днес на някой скромен минус, щото вчера имаше индикации, ма не, пак заковах на 95  ooooh!

# 28
  • Мнения: 200
Исках и нещо да попитам някой пробвал ли е един ден П и един ден ПЗ, и ако да имаше ли ефект.Благодаря предварително

# 29
  • Мнения: 187
Добро утро на всички!
Гуди, да ти е живо и здраво детенцето, много да ви радва newsm59 Tada
Вещи, благодаря за новата тема. newsm51
Поздрави на всички с минусчета - продължавайте в същия дух.   smile3501
Приятен, усмихнат и слънчев ден на всички!

Общи условия

Активация на акаунт