детска количка - до каква възраст???

  • 2 677
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 399
Все още използваме много активно. Изобщо не ме интересува дали иска да се вози или не. Когато трябва да стигнем някъде на определено място, не можем да минем без количка. Натиквам я ако трябва със сила и изтърпявам рева. Дори не става въпрос дали се уморява. Проблемът е в спазването на посоката и в това че не иска да върви за ръка. Когато имам време и сме на безопасно място, я пускам да върви, в останалите случаи се вози. Носенето категорично го отказвам.

# 31
  • Мнения: 1 312
На година и 8 месеца тръгна на ясла и до там бяхме с количката.
Ходеше си пеша,забрави я,но тя винаги стоеше в багажника и ако преценя,че ще ходим по работа,а не на разходка из Морската на безопасно веднага я вадех.
Иначе нямаше шанс да го накарам да върви до мен.
Може би понеже рядко я виждаше така и се радваше и си стоеше в нея спокойно.
После почна да иска само с колело,така,че я зарязахме окончателно.

# 32
  • Мнения: 1 215
Каката започна да си ходи съвсем сама и да не иска количката след 2 годишна. Не си спомням със сигурност, но беше на 2 и няколко месеца.

# 33
  • Мнения: 1 897
Все още я ползваме. Като гледам тенденцията е да я ползваме и занапред още не малко време.

# 34
  • Мнения: 7 821
С големия до 1 и 6м, с малкия до 2 и нещо.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Количката се ползва до тогава до когато е необходимо. Лично аз я използвах до около  година и половина- две.  Но дъщеря ми си стоеше в нея без да ми прави проблеми.

# 36
  • Мнения: 9 052
д0 2 , после не му трябва  Hug

# 37
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
До година и половина.

# 38
  • Мнения: 765
Активно я ползвах до 1.6 г., след това инцидентно, ако ходим на големи разстояния. Сега е на 2.4 и няма да я сложа вече в количка, ходи си нормално и мисля , че е по-добре да се изморява, отколкото да я бутам. Вероятно е до темперамент на детето, моето иска да ходи, да тича, да се катери. Преди месец бях на гости на приятелка, в хола имаше количка и София се катереше и си седеше в нея, но не искаше да я бутам ,а да си седи. Вкъщи не иска, но явно тази количка и се стори интересна  Simple Smile .

# 39
  • Мнения: 2 309
До година и 6-7 месеца. Не, че не се уморява, та се и носим на ръце.

# 40
  • София
  • Мнения: 3 688
Моя син и сега да му предложа и сега ще седне да го возя,друг е въпроса,че две коолички няма как да бутам наведнъж и той е принуден да ходи пеш:)

# 41
  • Мнения: 1 479
Моя син и сега да му предложа и сега ще седне да го возя,друг е въпроса,че две коолички няма как да бутам наведнъж и той е принуден да ходи пеш:)
И нашият батко е така,ако може него да го возя,а малкия да ходи пеш. Laughing

# 42
  • Мнения: 441
С каката до късно използвахме количка,сигурно беше на 3,като се счупи и до там  ooooh!.
С малкият я използвахме до година и половина,не искаше да седи в нея и ставаше прав,хващаше се за гюрука и се люлееше.Още си представям шашнатите погледи на бабите по улиците  hahaha

# 43
  • Мнения: 27 524
Не само до две, до три и отгоре ще се вози  Peace
Още я ползваме и за далечни разстояния скоро не виждам да я изоставим  Simple Smile

# 44
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Големият до 1 г и 6 м, защото заваля сняг, дойде зима  Wink... А на пролетта вече беше голям за нея.
А за малкия - ще видим  Hug

Общи условия

Активация на акаунт