Какво правите с изтеглените сериали

  • 1 846
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Stitch, ти се кръстиш в харда обаче на мен преди време ми изгърмя един хард и съм ревала на глас. Не заради любимите сериали а защото ми изчезнаха цели работни проекти.
Затова всичко което ми трябва се сваля на дискове. Като се прибират правилно дисковете да се съхраняват няма проблеми с тях.

От сериалите естествено всичките Приятели са свалени и записани защото от време на време в къщи си правим филмов маратон "Приятели".  Други сериали обикновено не записвам - свалям, гледам и трия. Записвам детските филми на малкия защото известно време иска да гледа някой филм, после не го иска доста дълго време а иска нови, после пък пак се сеща за него и така.
Филмите за възрастни ги гледаме и ако много ни впечатлят тогава записваме.

# 31
  • Мнения: 6 902
Специално сериалите, повечето ги тегля, гледам ги и ги трия, защото вероятността да ги гледам пак е много малка. Има все пак няколко, които много харесвам и искам да запазя и тях си ги купувам на ДВД-та. С филмите процедирам по същия начин, но там ми се е случвало да тегля някой филм по 2 пъти ако съм решила, че искам да го гледам пак. Иначе и филми и сериали имам в огромно количество на компютъра ми защото просто не мога да ги гледам със скоростта, с която ги тегля. Като не ми остане място на харда купувам по-голям Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 775
Stitch, ти се кръстиш в харда обаче на мен преди време ми изгърмя един хард и съм ревала на глас. Не заради любимите сериали а защото ми изчезнаха цели работни проекти.
Затова най-важните ми неща са записани и на двата харда, за всеки случай.

# 33
  • Smallville
  • Мнения: 994
Зависи от сериала и дали ми е харесал.Има някои,които безжалостно изтривам,но най любимите трупам за поколенията,ще наследят една купчина двд-та с любимите ми Сай Фай продукции,дано харесват фантастика Crazy

Общи условия

Активация на акаунт