Въпрос за Skype?

  • 6 239
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 234
Извинявам се ако темата не е за тук.Да се вземат мерки за премахване или преместване,ако е необходимо.  Blush
Та проблема ми е следният.Откакто ми преинсталираха служебния компютър,вече не мога да изпращам или получавам файлове по скайпа.Версията ми е Skype 3.6 .Преди преинсталирането всичко си беше наред.Не разбирам какъв е проблема.Ако някой има представа как да оправя проблема,предварително му благодаря.   bouquet
Аз съм много зле на тема компютри.  Embarassed

# 1
  • Мнения: 234
Моля ви.Никой ли не може да ми помогне? Sad

# 2
  • Мнения: 152
оправи си настройките "изпращане /приемане" на файлове...  ако не стане - дръпни си го отново и нататък с инсталацията предполагам можеш да се оправиш...

# 3
  • Мнения: 234
Аз пробвах вече като го деинсталирах изцяло и си го дръпнах пак.Като си го инсталирах имах същия проблем.
Преди да пусна темата прерових всички опции с настройки на скайпа,но такава с "изпращане/получаване на файл" не немерих.Затова търся помощ от вас.

# 4
  • Мнения: 234
Като се опитам да изпратя някакъв файл и ми изписва в прозорчето"Провалено прехвърляне.Четене на файла е невъзможно."
Дали не му липсва на компютъра нещо,което трябва да се инсталира,за да може да осъществява тези операции.

# 5
  • Мнения: 152
отиваш на "инстрименти" , после "поверителност" и там на съобщения указваш кой режим искаш... има три варианта
1. от всеки
2. само от включени в списъка
3. само от упълномощени

айде късмет... и да почерпиш...някой ден!

# 6
  • Мнения: 234
Влизам в "инструменти-настройки-поверителност".В поверителност има две опции:блокирани абонати и неприкосновеност.Влизам в неприкосновеност и там има настройки за разговори,за съобщения и за видео.Никъде не намирам за изпращане и получаване на файлове.
Ще почерпя,ама нищо не става. Wink

# 7
  • Мнения: 72
Не съм сигурна, но мисля че е възможно проблема да е в антивирусната, или в стената. Поне при мен, антивирусната спира програмите, които работят с интернет, и трябва да ги добавя в "изключения", за да работят нормално.

# 8
  • Мнения: 234
С моята антивурусна програма нямах проблем преди да ми се преинсталира компютъра.А стена нямам.

# 9
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
Може проблема да е във връзката - при теб или при човека, на който се опитваш да пратиш нещо.

# 10
  • Мнения: 25
За админите не е възможно да сканират всеки файл, който получаваш или изпращаш, затова е възможно да са блокирали тази опция от съображения за сигурност.

# 11
  • Мнения: 234
Какъв да е проблема с връзката?Аз не мога нито да получавам,нито да изпращам каквото и да е.Нито текстови файлове,нито изображения.А съм пробвала да пращам на различни хора,не на един и същи човек.
Не разбирам кои админи ще ми проверяват файловете,които искам да изпратя по скайп.Аз съм изпращала и получавала различни по вид и големина файлове и нямах проблеми.Но ми преинсталираха компютъра и промениха дяловете на него.От четири дяла ги направиха три.След тази промяна си пуснах скайпа и след опит да получа файл не можах.После пробвах да пратя и също без успех.Деинсталирах скайпа и си го истеглих наново от нета.Също нищо не ставаше.Деинсталирах го наново и си изтеглих по-стара версия,за да пробвам дали не е проблема с възможностите на компютъра.Отново  нищо.Сега последно съм пак с най-новата версия 3.6,но проблема си е същия.
Нищо не разбирам вече.Такова нещо за първи път ми се случва.  newsm78

# 12
  • Мнения: 234
Значи проблема вече  се промени.  Mr. Green  Сега мога да изпращам файлове,но само тези,които са ми от  "My Pictures".Други не може.А за получаването вече нямам проблем.
Остава да разбера защо ми прави тези глупости.  Twisted Evil

# 13
  • Мнения: 385
И аз имам питане за скайп - Как се премахва заглушаването на микрофона?

# 14
  • Мнения: 25
И аз имам питане за скайп - Как се премахва заглушаването на микрофона?

Какво имаш предвид под "заглушаване"?

Общи условия

Активация на акаунт