Едно въпросче за интериор?

  • 2 404
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 692
Да, махни едното зебрано, прекалено става.
От кое от 2-те предпочиташ да се лишиш:
-под зебрано
-мебели зебрано
?????

# 16
  • София
  • Мнения: 408
Май реших, че ще бъде под и мебели от тъмно зебрано, а стени и аксесоари в оранжево, като стената зад оранжевия диван, мисля да е нещо тъмно, някакви кръгови.... гледах на оргахим мазилката - спирит ефект. Дали ще е добре??? А спалнята ще е като показаната от ilenkata - стени зелени и светло зебрано. Така може би е по добре?

# 17
  • Мнения: 8 999
Май реших, че ще бъде под и мебели от тъмно зебрано, а стени и аксесоари в оранжево, като стената зад оранжевия диван, мисля да е нещо тъмно, някакви кръгови.... гледах на оргахим мазилката - спирит ефект. Дали ще е добре??? А спалнята ще е като показаната от ilenkata - стени зелени и светло зебрано. Така може би е по добре?

Не искам да ти се натрапвам, ама на мен това оранжево за хол .... мммм, малко кухненско ми стои. Освен ако не го комбинираш със зеленото. Твоята идея за зелено в хола много ми допада.
А за спалнята остави оранжево и другото зебрано /щом толкова ти се иска да имаш два вида зебрано/.

# 18
  • София
  • Мнения: 408
baibibi: И аз така мислех първоначално, но някъде прочетох, че не се препоръчва оранжево за спалня, било много натоварващо и затова ги размених. От две седмици си меня решенията за часове, но в понеделник като вземем ламината, в зависимост от настроението ми, щебъде решаващо.

# 19
  • Мнения: 533
baibibi: И аз така мислех първоначално, но някъде прочетох, че не се препоръчва оранжево за спалня, било много натоварващо и затова ги размених. От две седмици си меня решенията за часове, но в понеделник като вземем ламината, в зависимост от настроението ми, щебъде решаващо.


Трябва да прецениш  какво искаш все пак.В другата тема искаш розово и зелено -вземи окончателно решение за цветовете, за да можеме да ти помогнеме с идеи.

# 20
  • Мнения: 1 006
Блгагодаря за примерите за забрано, момичета!

Оказа се, че това е нещо много любимо за мен решение или акцент, но наистина не знаех, че се казва така -  наричах го "малко по - раиранко"  Laughing

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт