Споделете мнението си, моля

  • 827
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Момичета, ползвала ли е някоя от вас тази количка

 http://www.kasidabg.com/strollers_strollers-x-lander-products_id-5265.html

Ако да, бихте ли ми казали доволни ли сте от нея. Предварително благодаря

# 1
  • София
  • Мнения: 1 391
Съветвам те да пуснеш темата в "НА пазар" и да бъдеш малко по-конкретна в заглавието. Ще се учудиш колко отговори ще получиш Peace

# 2
  • Мнения: 4 111
Нашата количка е от по-старите модели на Maclaren и много прилича на тази, която си показала. Коланът на нашата е по-обикновен, няма кош и сенник, но на пръв поглед е същатата. Сгъва се като чадър, много е лека и маневрена, същите функции на колелата и облегалката, много съм доволна!

# 3
  • Мнения: 27 524
Точно чадър им казвам на тези колички, имаме подобна, върши ни работа само за много близки разстояния и за пазар в магазина. Иначе не виждам смисъл от такава покупка - прекалено леки, нестабилни, незащитени от вятър и дъжд...

# 4
  • Мнения: 4 111
Ние във вятър и дъжд не излизаме, а това че е лека за мен е най-голямото предимство, но всеки си преценява. Аз не бих се поколебала да си купя такава отново.  Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ние във вятър и дъжд не излизаме, а това че е лека за мен е най-голямото предимство, но всеки си преценява. Аз не бих се поколебала да си купя такава отново.  Simple Smile

 Peace аз съм на същото мнение

# 6
  • Мнения: 6 029
Чудесна е! Имам подобна чиполино. На 7 години е. И сега возя бебето в нея. Маневрена, лека... возим се и в градския транспорт.

# 7
  • Мнения: 118
Благодаря за отговорите!!! Извинявам се, ако темата не е била за тук, но просто не бях сигурна къде трябва да я пусна. Аз имам зимна количка /комбинирана/ MacEnglanаd, но тя е много тежка и трудна за пренасяне. За по студено време, а и докато бебка беше по малка ми вършеше страхотна работа, но сега искам нещо по - леко, затова ви попитах за мнението ви за тази.

# 8
  • Мнения: 1 197
На мен ми изглежда доста нестабилна

# 9
  • Мнения: 118
Ми оказа се, че вече и там съм пуснала  Laughing

# 10
  • Мнения: 378
 Ползувах подобна количка - руска, много удобна. Само хубави думи мога да кажа. Разликата на децата ми е една година и четири месеца - с тежка количка  щеше да ми е доста трудно да ги извеждам. Така единия ходеше край количката, другия се возеше и после се разменяха. Приятелката ми също ползуваше такава - заедно си ги купихме. Като голямото ми дете тръгна на детска градина (на 2 години), сутрин я оставях в градината, сгъната до шкафчетата. Дълго излизахме с нея на разходка - все се случваше някой да се измори и да не му се ходи.

Последна редакция: сб, 23 фев 2008, 05:20 от Милли

# 11
  • София
  • Мнения: 2 734
За мен това е чудесен вариант за лятото за по-голямо бебе,което вече не спи навън!

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
За мен това е чудесен вариант за лятото за по-голямо бебе,което вече не спи навън!

Да, иначе не е подходяща  Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не съм ползвала,но сега се замислям,дали да не вземем и ние.Запис за темата!Ще следя.

Общи условия

Активация на акаунт