Имали бъдещи мами за ноември 2008

  • 13 275
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 325
Кураж номеврийки Hug Лека и безпроблемна бременност Hug

# 16
Тъй като знам точната дата на зачеването терминът ми е на 5 ноември

# 17
  • Попово
  • Мнения: 687
май и аз съм за тук, след теста ще пиша повече Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 586
Здравейте момичета. Струва ми се, че и аз съм за тук... За сега съм само на тестове, но на 10-ти март съм при доки и ще зная повече... Според изчисленията ми би трябвало да съм ноемврийка. Ще ми бъде приятно бебчо да се задържи и да остана до край във вашата компания...

Желая ви лек и приятен ден!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 220
Аз избързах 2 дни и днес си направих теста от тези в комплект с уво-то дето върви, ей така на майтап и имам втора бледа черта  Praynig . Така ми се иска да имам късмет и да съм ноемврийска мама .. Hug  bouquet

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 11:12 от lanna

# 20
  • София
  • Мнения: 586
Лана за сега и двете сме за тихичко честито май!!! Имаш моите стиснати палци - дано всичко е наред! И моята е бледа още, но в събота пак ще опитам, ако леля не дойде...

Мили Ноемврийски майчета от минали години - лично аз бих се радвала да ни посещавате и да давате мъдри съвети от вашия опит. Ние все пак сме съвсем ошашкани още и (поне аз) не разсъждаваме трезво...  Предварително ви благодаря, че сте толкова мили!

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 10:59 от Сиската_

# 21
  • София
  • Мнения: 1 220
Сиси надявам се да сме от късметлии и да пишем дълго тук, до финала . Тихичко честито и тук и аз ще правя тест, но в петък дано скоро да можем да се похвалим спокойно без да се притесняваме дали е истина .. Praynig
Благодаря на ноемврийските мами, за милото посрещане и внимание на всички бъдещи мами   Hug

# 22
  • Мнения: 160
Сиската,Ланна...стискам палци всичко да е наред и ноември в Родени 2008  Praynig  бъдете спокойни и уверени в себе си!

# 23
  • Мнения: 206
Лана, Сиска - от любопитство надникнах и ето най-прекрасните новинки, желая ви леки и безпроблемни бременности Hug Hug HugЛеле как ви се радвам, само няколко дни не съм влизала и гледай какви новини Heart Eyes Heart Eyes Heart EyesМного се радвам за вас, дано повлечете крак и повече момичета да ви последват Hug Hug Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 586
Мерги, благодаря ти! Наминавайте да ни контролирате... ще ни бъде приятно!

Сиси - адашке мила - толкова се радвах като видях, че ти си бременна, а ето че сега и ти ми честити - благодаря ти!

Лана - а ти как си? При теб как са симптомите... защото при мен никакви ги няма...

# 25
  • Мнения: 206
Сиска душка, дано все да ги няма, аз в началото, то не че сега не е началото, ноооо по в началото като нямах симптоми се взирах и правех тест след тест, сегаааааааааа не мога да повярвам как всеки ден е различен, много е странно, не бих казала че е непреодолимо, но ти пожелавам по лекичко да се размине Peace Ще научиш много за себе си тепърва и как няма да се радвам бееее идва ми да ви нацелувам. Добре дошли HugЩе бутаме колички след някой месец и ще се видим скоро също, надявам се! Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 546
Сиската,Ланна - ще си ви наглеждаме и ще даваме акъл, хехехехе Grinning Пък вие ако искате да видите какво ви чака догодина по това време ни навестявайте в нашите темички Hug

# 27
  • Мнения: 916
Здравейте, и аз съм с два положителни теста и по изчисления ноемврийче се пада  Mr. Green на 5-ти съм на доктор и тогава ще мога да кажа повече.

# 28
  • София
  • Мнения: 586
Добро утро момичета!
Сиси - дано наистина се запознаем и лично!
Дита - ще наминем за събиране на малко опит към вашите темички!
Здравей Шамс, тихичко честито за сега! Да пишеш как е минал прегледа!

Аз милички освен придърпване и болки от време на време май нищо друго не усещам..., е и гърдите са ми напрегнати... Всъщност съм станала и по-активна - някак не ми се спи вечер, а сутрин се събуждам много рано...

Хайде стига съм ви занимавала с мен!

Желая ви лек и приятен ден за сега!   bouquet  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 3 926
Лелеее, кого виждам тук Hug Hug Hug Hug Hug
Сиската, Лана - ТИХИЧКО, СИЛНИЧКО... ЧЕСТИТОООООООО Heart Eyes Хайде хаирлия да е - леки и безпроблемни Praynig Силни прегръдки и за двете ви Hug

Общи условия

Активация на акаунт