Имали бъдещи мами за ноември 2008

  • 13 272
  • 272
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 586
Ооо - Асенце!!! Как си ти... Големеете ли?!? Разкажи повече...

П.С. Аси - ще чакам с нетърпение да разкажеш!

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 14:25 от Сиската_

# 31
  • Мнения: 3 926
Ами май вече се и усещаме Rolling Eyes Но днес съм на преглед и ще видим до къде сме я докарали Grinning Днес и окончателно ще установим термина, та най-накрая и аз да се запиша на ЖК Laughing Ще намина после при вас да ви разкажа как е минало Grinning
Ама много се зарадвах като ви видях тук Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 1 220
Мерги благодаря за стиснатите палци имаме много нужда от тях  Hug Flutter
Сисси , Асенце  много прегрътки на коремчетата  Heart Eyes
Шамс – лека и безпрболемна  Hug
Сиска аз днес пак си направих тест и си беше положителен, но вече без чуденки !
Симптомите при мен са всеки ден различни -ето днес нищо ми няма,  вчера имах пмс и една много странна болка около пъпа, все едно някой ме боцкаше с игла.. Иначе един ден ми става лошо, друг ден не, един ден съм супер нервна на другия съм супер спокойна, ей така се люшкам от едната крайност към другата.. А при теб как е положението ?  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 586
Лана и аз не знам как е при мен... Аз нямам симптоми. За сега спрях да вдигам кръвното, не ми е нервно. Само ме болят гърдите и яйчниците сякаш ей сега ще ми дойде и само ходя да се проверявам. Ооо - и не ми се спи вечер и сутрин се будя около 4.00 ч., но после пак заспивам макар и трудничко... Като дойде време за ставане в 5.35 съм кукуряк - определено нетипично за мен. И последното... аз съм си пикла, но сега направо става непоносима - приз 15 мин. съм в тоалетната... Та това са моите "симптоми", които са си като пред М. просто! Дано леля ме е забравила де!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 220
Как да нямаш симптоми –това което си го изброила са си все такива симптоми и най-вече честото пишкане, гърдите и яйчниците… Ти кога не чакаш, кога ти е датата, аз до утре ? Дано да се запазим в ноемврийската тема  Praynig

# 35
  • Мнения: 916
Момичета, аз съм със същите симптони - придърпвания долу, гърдите и тоалетна като за световно. И се будя към 5-6, пък после съм като парцал цял ден и лесно се уморявам и само се прозявам  Mr. Green

# 36
  • София
  • Мнения: 586
Ох, Ланче, мила - то на пръв поглед наистина изглеждат като симптоми, но при мен тоалетната, гърдите и яйчниците са така и преди М. ... Но за сега съм си бременна до доказване на противното! Аз не чакам днес мила, но при мен има опасност и до 01.03 - варира ми цикъла между 24 и 29 дни - та не се знае!!! Надявам се да се задържим до последно тук - до първия писък на бебчетата  Embarassed !

Шамс, при мен интересното е че и през деня съм кукуряк... Дано така да продължавам...

Момичета прегръщам ви и желая ви приятни сънища!!!

# 37
  • Мнения: 3 926
Ехоо, ето ви обещаното разказче Hug Вчера бяхме на доктор и окончателно съм за август, но не мърдам от тук Hug Преместих се на първи, а всъщност термина ми е около 23-25-ти август. За ЖК съм измислила друга дата Wink Че да не тероризират много с болничните Wink Всъщност датата, с която се броя на тикера е 28-ми - старата Богородица Grinning Абе напарво циганска работа Embarassed
Без малко да видим пола вчера, ама много ниско са му крачетата на човечето и нямаше как Wink Сега имаме 4 седмици работа с него, че трябва да вземе да се обръща, защото докторът гледа, гледа и каза - ами може и на седалищно предлежание да отиде. Ааа, не Naughty казвам аз - ще се разберем с човечето да се обърне Wink
Най-доброто за мен от вчерашния преглед беше, че плацентата ми е на точно противоположната страна на цикатрикса и е закрепена идеално за естествено раждане Grinning Heart Eyes Човечето не беше особено бурно, но мисля поспиваше Thinking Защото вече съм сигурна, че го усещам. Точно където му е главичката и ръчичките Grinning

# 38
  • София
  • Мнения: 586
Асенце здравей мила! Благодаря ти, че сподели и с нас новите кандидат мами  Embarassed ! Звучи ми доста вълнуващо... Ние след седмица сме при доки с надеждата да си видим точицата, че за сърчице ще е рано още... Дано всичко да е наред, че на мен утре ми е последния възможен ден М. да ме изненада (дано не стане де)! Очакваме те с още добри новини!

Лана, мила ти как си?!? Добре ли си? Пиши мила, че те мисля!

Шамс - какво става с теб?

# 39
  • София
  • Мнения: 1 220
Здравейте,  ей ме и мен  Hug
Оххх Асенце, като те чета и направо настръхвам, прекрасно е това което пишеш и силно се надявам и ние да го изживеем. Някои термини не ги знам, но всичко ми звучи добре , а какво е цикатрикса ? newsm78
Сиска, мела аз днес съм добре няма и помен от пмс поне за сега и се надявам така да се задържат нещата. Вчера си легнах в 22ч. с кокошките и съм заспала на момента много рано ми се приспива направо съм като парцал вечерта иначе и аз съм свежарка през деня. Страшно ми се прияжда сладко след 19ч. луда работа, а какъв глад ме гони ужасно е направо се разтрепервам .Само дето не ходя да пишкам често, както вие казвате и това ме притеснява ..Утре нали е 01.03 от утре ще си спокойна вече, макар според мен да няма място за притеснение и сега, но аз ти стискам палци за късмет. Hug
Шамс на теб кога ти беше датата за не чакане ? Успех при доктора Hug
Аз ще хода на доктор чак след 2седмици  Flutter

# 40
  • Мнения: 3 926
Цикатрикс е белег. Всъщност става въпрос за белега от шева на матката от секциото Grinning И е много добре, че не е върху него, защото можеше да не ми разрешат да пробвам естествено раждане. НО за сега всичко върви добре. Ако и бебо расте нормално и го докарам до към 3600 гр Praynig (дай Боже) и... абе да даде Господ да сме живи и здрави и да се родим естествено Praynig Ще ми се този път възстановителния период да е по-кратък, че с двете деца ще имам нужда от силите си на 100% Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 586
Лана и аз не съм пускала палците! Да наминаваш честичко да се отчиташ  Twisted Evil ! Ей голям съм звер, ама няма да ми се сърдите...

Асенце - стискам палци всичко да е наред и нещата да се подредят по най-добрия за теб начин!

# 42
  • София
  • Мнения: 1 220
Асенце, мерси за разяснението, радвам си че така добре се развиват нещата  Hug
Сиска, ама съм си тука душа и с топ не могат ме отместят  Wink Flutter за двете  fingerscrossed

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен!
Да се похваля и аз, току що си направих тест и е положителен  Hug , по мои изчисления трябва да съм в края на 5 седмица, а бебето ще се роди в края на октомви-началото на ноември(записвам се в тази тема, скоро ще коригирам). Надявам се лекарят ми да успее да ме вмъкне в графика си за следващата седмица и да мога да кажа със сигурност. Довечера ще съобщавам на таткото, макар че той вече е подготвен. Ех, как се радвам  Laughing
Стискам палци на всички Praynig

# 44
  • Попово
  • Мнения: 687
Мема, май по едно и също време сме прайли теста Joy и моя е положителен, ккоето ме зарадва а също и мъжлето  baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт