Защо мъже

  • 3 406
  • 34
  •   1
Отговори
Когато искате вие секс трябва незабавно да го получите??А когато половинките Ви искат не Ви "става"???

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 569
А така! Скарай им се!  Grinning

# 2
Или не им става или са уморени ,или им се спи-е,к'во повече да си говорим-мъжка им работа,уф

# 3
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Абе това обобщаване "мъже"  Confused  Щото нали лафа е и "Хей, мъжеее", ма може и толкова да са мъже...
Разбирам да пита госта "Що бе мъжо?"  Wink
Не всички мъже са еднакви и не е редно в единственото място във форума дето ги има да ги нападаме - пък и анонимно! Ако не ти стиска да си кажеш кой си - не ръси обиди или заключения!
Но като отговнор на въпроса ти - мъжете обичат да бъдат съблазнявани и евентуално доминирани в секса - но не и явно да ги дърпат за.... с цел "искам секс" - просто го поискай с тялото си - така, че той да го поиска, без да се чувства "използван" и да изглежда накрая сякаш самия той го е поискал  Wink  
Или си поговори с мъжа - ама щом във форума не ти стиска да си поне сравнително "открит-а" - т.е. да се регистрираш - то надали и иначе ще можеш да повдигнеш този въпрос

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 569
А така! и на теб ти се скараха!  Wink

# 5
Цитат на: catnadeen
Абе това обобщаване "мъже"  Confused  Щото нали лафа е и "Хей, мъжеее", ма може и толкова да са мъже...
Разбирам да пита госта "Що бе мъжо?"  Wink
Не всички мъже са еднакви и не е редно в единственото място във форума дето ги има да ги нападаме - пък и анонимно! Ако не ти стиска да си кажеш кой си - не ръси обиди или заключения!
Но като отговнор на въпроса ти - мъжете обичат да бъдат съблазнявани и евентуално доминирани в секса - но не и явно да ги дърпат за.... с цел "искам секс" - просто го поискай с тялото си - така, че той да го поиска, без да се чувства "използван" и да изглежда накрая сякаш самия той го е поискал  Wink  
Или си поговори с мъжа - ама щом във форума не ти стиска да си поне сравнително "открит-а" - т.е. да се регистрираш - то надали и иначе ще можеш да повдигнеш този въпрос

  Да Бе.....Давай само да ги коткаме,съблазняваме и прочие тези мъже,а те....се чувствали "използвани".Нищо лично говоря по принцип. #2gunfire

# 6
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ами такива са си!
Аз за себе си открих, че щом не ми харесват уви остава да стана лезбийка, ама като гледам пък мъжете как реват от жените си...  Rolling Eyes
Та така - уви примиряваш се и гледаш мах да си улесниш живота - щом ни се водят ни се карат - с хитринка  Wink
То че и за това си плащаш с нервите - ма поне не ще останеш разочарована  Laughing

# 7
  • Мнения: 3 777
Искай и ще получиш Simple Smile

Но никъде не е казано, че ще получиш това което искаш. Stuck Out Tongue

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Erica
А така! Скарай им се!  Grinning

 Laughing  Laughing  Laughing

# 9
  • Мнения: 272
аре да не се включвам, че...... Embarassed

# 10
  • Мнения: 1 363
щото ко не ни го даде тази от коя си искаме, ще си го поискаме от друга... ясно?!

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Цитат на: Anonymous
Когато искате вие секс трябва незабавно да го получите??А когато половинките Ви искат не Ви "става"???

Е хайде да не се пробваме, нали... Има мъже, има и мъже... Просто не си попаднала на когото трябва...
Както е казал Brandt - "Аре да не се включваме, че..." Не се знае, знае ли се...
И това си чиста заплаха, така да знаеш, "Госте"-енке...

# 12
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Wink  Хм вече ще знам - ако нещо искам да идвам да ви овиквам  Wink  а вие ще ме сплашвате с хубави неща  Mr. Green

# 13
  • Варна
  • Мнения: 737
Цитат на: Ekcnpec
Има мъже, има и мъже... Просто не си попаднала на когото трябва...
[/color]

Присъединявам се тук!
Ако мъжът си е на място, няма да се оправдава с глупости! Хората правилно са казали "Не ти трябва мъж, който само да ти пърди в леглото!!!"

# 14
  • Мнения: 272
Цитат на: catnadeen
Wink  Хм вече ще знам - ако нещо искам да идвам да ви овиквам  Wink  а вие ще ме сплашвате с хубави неща  Mr. Green
хм, играеш си с огъня ми се струва Thinking

Общи условия

Активация на акаунт