Петъчни рекорди

  • 3 312
  • 78
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818

Колко време сте издържали без секс? (между връзки или по принцип)
В смисъл - по собствено желание или стечение на обстоятелствата, но не да речем, ако мъжът ви замине в тригодишна командировка и забрави да ви даде ключа от железния пояс.
Защо?
Трудно ли беше или просто си се свиква?
А следващият секс беше ли неловък, или е като с карането на колело?

(п.с. 'хей ръчички' за секс не го броим)

# 1
  • Мнения: 2 161
Моряшките жени могат да напишат книга върху тази тема.

# 2
  • Мнения: 3 405
Отговорих на посоки. Не мога да си спомня.

# 3
  • Мнения: 2 891
Гласувах. Следващият секс беше кратък  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 765
6-8, някакъв период от моите депресии, не изпитвах нужда. Мисля че първият секс след това беше набързо и необвързващо- любимият ми.
 Не мисля че е като с колелото, по-хубаво е - не търсиш педалите и гледаш да свършиш бързо с обиколката.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 783
Много съм издържала. По собствено желание. Не исках още една осакатяваща връзка.
Следващият секс не беше неловък, защото си бях почистила паяжината предварително. Благодаря!

# 6
  • София
  • Мнения: 18 679
Не го очаквах от тебе! Това вече сме го обсъждали Laughing

# 7
  • Мнения: X
Хехе! И повече от година се е случвало. Истината е, че колкото повече време минава, толкова по-лесно се свиква. Много по-гадно е два-три дена без секс при положение, че преди това си го правил страстно по два пъти на ден. Wink
Като с колелото е, `псолютно!

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Една година - от момента на установяването на бременността до психическата ми готовност след това.
Честен кръст, не са ми липсвали чисто физическите усещания.
Първият секс след раждането беше просто нелеп.

# 9
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Не го очаквах от тебе! Това вече сме го обсъждали Laughing
Знам бе Simple Smile Ама мина време, викам да преговорим.

# 10
  • Мнения: 1 165
Издържала съм над година, но тогава бях млада и незнаех какво изпускам. Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 3 447
8 - 10 месеца, между две връзки. Толкова разбита бях емоционално, че до никакъв секс не ми беше. Първата седмица е най-трудно, след това можеш да откараш така до края на живота си. И не е като карането на колело, или просто аз съм късопаметна  Rolling Eyes

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Изобщо не е като карането на колело.

# 13
  • Мнения: 3 447
Всъщност, не съм карала колело от 23 години, така че може и да е, де да знам  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 405
Много зависи на какво колело ще попаднеш следващия път. Може да е балканче, но може и  да е BMX с всички екстри за акробатични изпълнения.

# 15
  • Мнения: 1 052
Прекалено дълго за такава чувствена жена като мен.

# 16
  • Мнения: 2 212
Много зависи на какво колело ще попаднеш следващия път. Може да е балканче, но може и  да е BMX с всички екстри за акробатични изпълнения.

Важното е да не е бегач, особено спринтер  Mr. Green

А по темата, не мога да кажа адекватно, защото досега не ми се е налагало да издържам повече от поносимото, което е около седмица - две да речем  Thinking

# 17
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, аз от три години отново карам колело. Пак казвам - не е същото. От колелото не паднах. Качих се и тръгнах. Обаче със секса не се получи. Нито първия, нито третия, нито петия път.

# 18
  • Мнения: 2 161
Когато всеки ден мислиш за един човек,представяш си какво ще бъде,когато пак сте заедно и накрая действително дойде този момент,изпадаш в паника.Аз лично се чувствам така,както се чувствах пред ченгето,което ме изпитваше на кормуване.Една бяла пелена ми се пуска пред очите и започвам да преглъщам на сухо.И ако може да отдалеча момента.А мъжът ми не разбира това мое поведение,казва ми:като гледам,не се радваш май или:какво ти става? Какво да ми става?За мен си чужд и непознат.Искам да си говорим,а не да ме пипаш.Той:после ще говорим.После,обаче като си отворя очите винаги се учудвам:кой спи в леглото ми.

# 19
  • Мнения: 606
  Тука мъжлета могат ли да отговарят, или е само за жени? И какво се разбира под "секс"? Само баш секс или и автосекс?  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 405
(п.с. 'хей ръчички' за секс не го броим)

ако правилно разбирам какво питаш, ЗеФсе.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
Ами не мога точно да кажа - около месец-два преди ражданията и месец-два след ражданията.

Смятам, това е като приказката "апетита идва с яденето".

# 22
  • Мнения: 488
Май около 6 месеца, последните от бременността и първите след раждането.
Колкото повече време минава, не ти липсва, само почваш да гледаш странно и да подскачаш при всеки допир  Mr. Green

# 23
# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
само почваш да гледаш странно и да подскачаш при всеки допир  Mr. Green


Нали? Знаех си, че не съм луда.
Или поне не само аз съм луда

# 25
  • София
  • Мнения: 1 783
РониБо, има ли край на цел? Или рекордът е поставен вече?

# 26
  • Мнения: 2 161
Това с подскачането много го владея.

# 27
  • Мнения: 677
Година някъде. В армията. Не помня след тва, но сигура е бил нелеп.

# 28
  • Мнения: 19 296
последните месеци от бременността ми беше забранено, въпреки че имах желание.след раждането желанието ми беше отишло под нулата. май пробвахме за първи път два месеца след това, но мина доста време преди да се върнат старите усещания.

# 29
  • Мнения: 1 095
  Тука мъжлета могат ли да отговарят, или е само за жени? И какво се разбира под "секс"? Само баш секс или и автосекс?  Mr. Green
Тя Бу е написала
(п.с. 'хей ръчички' за секс не го броим)

# 30
  • Мнения: X
В един период от живота ми   бях решила, че ще съм мъземразка. Издържах шест-осем месеца.

# 31
  • Мнения: 600
от втория месец на бременността до втория след раждането. не ми липсваше, беше ми отблъскващо, докато нещо мърда в корема ми.

първият път след това беше съвсем като да не сме спирали - кротко, познато.

по друг повод не ми се е налагало да спирам.

# 32
  • Мнения: 189
Най-дългият период ми е по-малко от месец. Нямам пауза между връзките просто.

# 33
  • Мнения: 389
РониБо, има ли край на цел? Или рекордът е поставен вече?

Подминах си вече рекорда. Оттук нататък е само екстра Crazy

След последната ми връзка съм изцедена емоционално и не ми се бърза, за да не допускам грешки. Бавно и славно  Mr. Green



# 34
  • Мнения: 385
Много, толкова много, че вече не си спомням какво е това секс и има ли то почва при мен.  baby_neutral
А и колело не съм карала от дете, абе трагедия.

# 35
  • Мнения: 3 423
Нямам спомени, а бих искала.

# 36
  • Мнения: 606
  Явно чета избирателно, без сам да разбера....  Joy Joy Joy

# 37
  • Мнения: 4 733
Първият секс след раждането беше просто нелеп.
" Първият секс след раждането " би било заглавие на невероятна петъчна тема  Mr. Green
Аз издържам. Максимум 3 дни  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 2 161
Точно пък първият секс след раждането беше хубав.

# 39
  • Мнения: 4 733
Точно пък първият секс след раждането беше хубав.
И плах  Mr. Green Стига бе, то те е страх да не ти стане нещо Laughing

# 40
  • Мнения: 2 237
Една година,да не беше и повече.Беше след тежка раздяла с любим човек и реших ,че не искам повече да видя мъж.Не ми е липсвало.

# 41
  • Мнения: 677
Аз издържам. Максимум 3 дни  Mr. Green

Ха, мъжемелачка!

# 42
  • Мнения: 4 733
Просто обичам да се грижа за уюта на душата и тялото си Mr. Green.
Ти ще се включиш ли с разсъждения за първия секс след раждането  Laughing

# 43
  • Мнения: 600
Точно пък първият секс след раждането беше хубав.
И плах  Mr. Green Стига бе, то те е страх да не ти стане нещо Laughing

има нещо такова - мен ме бяха позашили повече от нужното и малко странно усещане беше. Sick

# 44
  • Мнения: 2 161
Незнам,след раждането правихме секс,не сме разбърквали бетон.Не се страхувах.

# 45
  • Мнения: 2 070
Нямам идея. Може би месеци, заради бременността - преди с Яна и сега. Като повръщаш точно до тва ти е. Да не говорим, че мъж не искам да видя и по улицата. Вече е по-добре де, но първите 3-4 месеца е много зле положението.
За иначе - не знам, наистина. Сигурна съм, че мога да издържа много дълго. Но от толкова време си е редовен половият живот, че наистина нямам спомени. От студенстските години насам как да се сетя.

# 46
  • Мнения: 4 585
На сън брои ли се. Свърших много бързо, много ефективно. Бръкнах под мишниците на продавачката от казармената лавка и дори не сварих да я хвана за цомбите. Ама тя си беше гаднярка, като закъсаше с плана идваше с прозрачна рокля на работа. Продаваше се тогава всичко - от кисело мляко и кифли до вензели и връзки за платненки.

# 47
  • Мнения: 212
А това вярно ли е че колкото по-дълго една жена не прави секс толкова той не й липсва. Чел съм в дебелите книги че сексуалното желание у жената трябва да се поддържа постоянно иначе то се загубва с времето. В смисъл че след няколко месеца да кажем като не правите секс и вече може да откарате така с години без да ви пречи. Това вярно ли е.
При мъжете например нагона е постоянен заради постоянното производство на сперма която все пак трябва да отиде някъде.

# 48
  • София
  • Мнения: 1 176
А това вярно ли е че колкото по-дълго една жена не прави секс толкова той не й липсва.
Толкова по-дълго й липсва. Мое мнение.

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Борисе, вярно е Grinning
Много е удобно.

# 50
  • Мнения: 677
Чел съм в дебелите книги че ...

Кои са тея книги, бе?!
Евтините списанийца не са "дебели книги", Борисе.

# 51
  • Мнения: 2 161
Борис-дупето му е пълно с ориз.Извинявай.

# 52
  • Мнения: 212
Борисе, вярно е Grinning
Много е удобно.
Удобно и практично бих казал. Да ви завиди човек колко спокойно можете да си живеете без секс (като изключим първите седмици Simple Smile

# 53
  • Мнения: 212
Борис-дупето му е пълно с ориз.Извинявай.
Е хубаво де какво ми се извиняваш. Само за дупето ми още не беше казвала нещо и до там я докара...
Понякога дупето ми е пълно наистина с ориз когато ям недобре сварен ориз и той си излиза почти цял.

# 54
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Разкарайте си спама от темата ми.

# 55
  • Мнения: 212
Чел съм в дебелите книги че ...

Кои са тея книги, бе?!
Евтините списанийца не са "дебели книги", Борисе.

"Мъжът и жената интимно" коя друга

# 56
  • Мнения: 4 585

Борисе, спермопроизводството и спермопласирането нямат нищо общо с мерака.
Има мъже със завързан спермопровод, които си водят нормален полов живот.
Подвързаните заедно списания не правят дебела книга.

# 57
  • Мнения: 2 196
Докато се изкажа по темата, вие я сменихте. Crossing Arms

# 58
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Докато се изкажа по темата, вие я сменихте. Crossing Arms
Зарежи ги. Аз те слушам Simple Smile

# 59
  • Мнения: 2 196
Зарежи ги. Аз те слушам Simple Smile
Само заради теб ще кажа,щот виждам,че ти е важно. Grinning
Една година.Добре ми дойде.
Първият секс след това беше леко странен.

# 60
  • Мнения: 984
Най-много една седмица.
Хич не трая.
Мъжът ми го знае.
И го използва.

# 61
  • Мнения: 3 091
Бу, отговорих в анкетата.  Wink
по различни причини - без секс издържаме повече от година и половина, засега без видими или невидими кукуриго-петльовщини.

и така до платинената ни сватба, когато ще сме с пречистена карма и ангелски крилца

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Година-година и половина.Не ми е липсвал особенно, но след този период бях като дива Twisted Evil (падна наваксване Laughing) .Така се случи, обстоятелства.

# 63
  • Мнения: 2 716
Никога не ми се е налагало "да издържам".
До следващото гадже сигурно.

# 64
  • Мнения: 183
Не нося на въздържание.
Дори по време на бременност.Към финала, мъжът ми се опасяваше да не го погнат природозащитниците за гавра с кит.
След раждането , при първият опит, се облях в мляко, а той така се стресна, че е разсипал на детето храната, че нищо не се получи.

# 65
  • Мнения: 803
Осем-десет месеца. Беше м/у две връзки. Честно казано не ми е липсвало кой знае колко. А първият път с нов човек винаги е малко неловко, но пък вторият път всичко си беше както трябва.

# 66
  • Мнения: 191
 Не нося на въздържание.
Дори по време на бременност.Към финала, мъжът ми се опасяваше да не го погнат природозащитниците за гавра с кит.
След раждането , при първият опит, се облях в мляко, а той така се стресна, че е разсипал на детето храната, че нищо не се получи.
[/quote]
 rotfImboОколо седмица .
Извън портоколо-свирката брои ли се за секс newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 4 272
Хич никак. Ама не съвсем, защото издъpжам една седмица. А този отговоp го няма  newsm78

# 68
  • София
  • Мнения: 7 097
Не помня  Thinking Може би няколко месеца - по време на бременността.

# 69
  • Мнения: 118
К"во беше т"ва секс бе хора?

# 70
  • Мнения: 5 393
Трета опция.
Около 4 месеца. В такъв период бяхме с мъжа ми- и двамата нямахме много мерак.Свиква се. След това първия секс беше малко странен, но и вълнуващ.Почти като за първи път.

# 71
  • Мнения: 7 474
Преди да се омъжа доста, не ми е лисвал, свиква се Wink
След брака два месеца по време на бременността, едвам ги издържах,
сигурно, защото ни беше забранено  Mr. Green

# 72
  • Мнения: 7 723
Няма да пиша в тая тема.... Whistling Crossing Arms

# 73
  • Мнения: 2 386
Неправилно съм схванала темата, редактирам се.

Около 6 месеца. Не завтарям!

# 74
  • Мнения: 3 521
Аз съм от ония със слабите ангели - не ставам за моряшка буля Embarassed.

# 75
  • Мнения: 2 467
Къде година и половина го докарахме. Проблемна бременност, после следродилно оправяне на кърпеното положение, после пък да се настроя...
Издържах лесно (Аз. Мъжа ми не.) То все някакви контракции, щуртии. Де ти мисъл за секс.

# 76
  • София
  • Мнения: 8 348
повече от година
бях наложила мораториум на мъжете
търсех единствения и се пазех за него
още го търся ама не се пазя
и първия път беше смешно, ама не заради изминалото време
няма да се въздържам повече

# 77
  • София
  • Мнения: 3 099
Преди раждането и малко след това направих пауза към 4 месеца, за първи път от... много години.  Blush Напоследък - рядко, но за сега не ми пречи. Почне ли, обаче, да ми е проблем - сексът започва с или без милото! Преди живеех от емоциите на секса, сега - от тези на майчинството, но силна емоция, в която да се гмурна задължително трябва да има! Аз съм истински Овен.

# 78
  • Мнения: 2 407
4- 6 месеца,не ми се правеше секс.Бях в някакво настроение анти мъже.Издържа се лесно,не ми пречеше.

Общи условия

Активация на акаунт