странна случка с ГЛОБУЛ

  • 6 869
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Тц,тц- никога не съм поглеждала разпечатките си. Само като  получа дебелия  плик и ми се повдига. Вадя само фактурата и останалото- в кофата!
Но тази история ми звучи по-скоро като  софтуерен проблем на телефона, нямам друго обяснение, ако не е човек.

# 16
  • Мнения: 515
Може да е от апарата, случвало ми се е подобно нещо и се оказа че е от телефона..

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
На моя приятел майка му работи в телекомуникационна компания и отговаря за смеките. Една госпожа е пратила 50 смса, но тройни което се равнява на 150 и тя се така се чудеше от къде са и дошли.
Как се пускат тройни смс-и и какво е обяснението? По Коледа и аз имах "тройни смс-и" в разпечатката, но получателите са приели само по един смс.

# 18
  • Мнения: 1 111
Може да е от апарата, случвало ми се е подобно нещо и се оказа че е от телефона..
Най-вероятно.
 Или сомнамбулизъм.

# 19
  • Мнения: 3 376
Как се пускат тройни смс-и и какво е обяснението? По Коледа и аз имах "тройни смс-и" в разпечатката, но получателите са приели само по един смс.

Ами ако ти е по-дълъг смс-а,в зависимост от това колко си изписала,то си има някакъв лимит,ама не го знам колко е.
На някои телефони показва,че вече започваш втори смс да пишеш,на моя например ми показва като го изпращам-ако е по-дълъг е все едно,че изпращаш два или три или повече.

# 20
  • Мнения: 957
Как се пускат тройни смс-и и какво е обяснението? По Коледа и аз имах "тройни смс-и" в разпечатката, но получателите са приели само по един смс.

Ами ако ти е по-дълъг смс-а,в зависимост от това колко си изписала,то си има някакъв лимит,ама не го знам колко е.
На някои телефони показва,че вече започваш втори смс да пишеш,на моя например ми показва като го изпращам-ако е по-дълъг е все едно,че изпращаш два или три или повече.
Имаш право на 240 ( може и да бъркам) букви и като напишеш един роман от 700 и нещо..ето ти троен...

# 21
  • София
  • Мнения: 896
Здравейте пак,
ето и малко продължение от днес. Оказва се, че първият номер изобщо не е вдигнал и няма гласова поща. А при мен има отчетени 27 секунди. Другият номер изобщо не е отчел да е имало обаждане. А при мен има 23 и 15 секунди.
Не ми е толкова до стотинките или левчетата, въпреки защо пък ще ми ги взимат, а е страшно, че мога да се окажа забъркана в някоя голяма неприятност.

 

# 22
  • Мнения: 1 095
Не ми е толкова до стотинките или левчетата, въпреки защо пък ще ми ги взимат, а е страшно, че мога да се окажа забъркана в някоя голяма неприятност.
Абсолютно съм съгласна !!! Peace

# 23
  • Мнения: 13 512
Здравейте пак,
ето и малко продължение от днес. Оказва се, че първият номер изобщо не е вдигнал и няма гласова поща. А при мен има отчетени 27 секунди. Другият номер изобщо не е отчел да е имало обаждане. А при мен има 23 и 15 секунди.
Не ми е толкова до стотинките или левчетата, въпреки защо пък ще ми ги взимат, а е страшно, че мога да се окажа забъркана в някоя голяма неприятност.

 
a номерата п ознати ли са ти? Или са на непознати хора?

# 24
  • Мнения: 502
И аз не знам как се е получило, но е факт. Имам приятелка, някаква шефка се води в Глобъл...разказах и за случката и тя не можа да ми обясни /помисли си, че нещо съм цъкала по телефона, а все пак случката се случва посред нощите, когато блажено спим/.
Най-интересното и необяснимото в мойта история с 15-те смс-а беше, че бяха пращани по едно и също време - в рамките на една и съща минута /това е видимо от разпечатката/. Може би се е бъгнала нещо системата, пък и моят телефон нямаше опция, да се отчита изпратените смс-и.
Ами ако някой от Глобул чете,нека ми каже как да си получа едни пари за неизговорени минути.Получих писмо от Глобул,че ми дължат 27 лева,но не могат да ми ги дадат,защото вече не съм техен абонат,т.е.няма как да ми ги приспаднат от сметката!В брой или по банков път също не можело,могат да ги приспаднат на друг техен абонат,ако аз посоча такъв.Това ми обясниха в един техен офис.Само че аз просто не им вярвам! Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 896
Монда,
Първият е непознат, вторият е познат.
В 16.04часа пак има набиране към познатия номер, а също и още един смс към 1021/не го ли затвориха снощи?/.
Извадих картата от телефона и ще видя утре какво ще е положението.
Можело било от самия апарат да става така, ще пробвам и друг апарат пък да видим.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
И на мен ми се случват разни неща с Глобул. По принцип имам 20 безплатни минути, които се оказва, че изговарям още първия ден без да говоря, но според спред тях ги изговарям.

# 27
  • Мнения: 13 512
И на мен ми се случват разни неща с Глобул. По принцип имам 20 безплатни минути, които се оказва, че изговарям още първия ден без да говоря, но според спред тях ги изговарям.
Следващият път остави картата у нотариус .

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Как се пускат тройни смс-и и какво е обяснението? По Коледа и аз имах "тройни смс-и" в разпечатката, но получателите са приели само по един смс.
Имаш право на 240 ( може и да бъркам) букви и като напишеш един роман от 700 и нещо..ето ти троен...
Това не го знаех, но въпреки всичко смс-ите ми са били много кратки, никога романи. Naughty

# 29
  • Мнения: 4 916
Спомням си, че навремето имаше подобни случки с едни стари модели на Нокиа - когато бяха в покой, започваха да набират произволни номера или пък от запомнените в бележника. Но това беше преди 5-6 години, не мисля, че някой още ползва от тези апарати.

Общи условия

Активация на акаунт