Кафето

  • 5 052
  • 88
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 260
Момичета, мислите ли, че кафето вреди на добрия и здрав вид на кожата ни? Опитвате ли се да го ограничите или изобщо да не пиете кафе по тази причина? Аз не мога без кафе, но се опитвам да го намаля до едно.

# 1
  • Мнения: 5 647
Не мога без кафе, а и не съм забелязала да ми вреди.

# 2
  • Мнения: 6 164
Не знам дали вреди, какво пак са измислили да пишат пък сега?

Аз без кафе не мога да започна деня... Sad

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз не пия кафе. Падаше ми кръвното от него и реших, че мога и без кафе да карам. И така вече година и нещо.. Но не съм забелязала разлика в кожата отпреди. По-скоро физически се чувствам много по-добре, но това е казах вече защо. Всъщност единствената промяна в кожата откъм влияние на храна и напитки забелязвам когато пия много вода. Тогава вече си личи промяна в положителен смисъл и най-вече в зоната под очите и тена на лицето - избистря се.  Heart Eyes

# 4
  • малкия град
  • Мнения: 127
Всяко нещо е вредно или полезно в зависимост от дозата. Аз пия максимум 2 кафета на ден, чувствам се перфектно, но не мисля, че ми се отразяват по някакъв начин на кожата.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
Пия кафе задължително сутрин. Може да е едно за деня, но е всеки ден. Не вярвам да вреди.

# 6
  • Мнения: 410
В разумни дози - не.
В ежедневието има мн. др. фактори, които вредят в значително по-голяма степен на организма, в частност на кожата (огледало на здравето отвътре), но ние живеем с тях - отровните емисии във въздуха по никой начин не могат да се елиминират, а те тотално замърсяват кожата (осезаемо грапава), косата (сбита и сплъстена като замесена с цемент), само погледни обувките или чантата си, след като си минала по оживено кръстовище и... кафето се оказва последният проблем. Но: в нормални дози. Аз лично получавам раздразнен и болезнен стомах, дори подут, така че го избягвам. Денят ми започва много по-добре с чаша мляко + мюсли, отколкото с кофеинова напитка.

# 7
  • Мнения: 6 164
Аз не пия кафе. Падаше ми кръвното от него ...

Kaк така ти е падало? Аз пия, защото ми е ниско и да ми го вдига? newsm78

# 8
  • Мнения: 3 260
Аз не пия кафе. Падаше ми кръвното от него ...

Kaк така ти е падало? Аз пия, защото ми е ниско и да ми го вдига? newsm78

И аз така  Simple Smile

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 779
Ами аз мислех да пише в скоби ' (макар че трябва да е обратното)', но го забравих.. И сте напълно прави, трябва да се вдига, но не знам защо при мен така се получаваше. Падаше ми кръвното, причерняваше ми, разтрепервах се и ми ставаше лошо. Иди разбери..  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 99
Аз пия кафе един или два пъти дневно - много ми е вкусно и не се отказвам от него. Не мисля, че ми вреди. Освен това моята кожа не е особено чиста и не й треперя много. Мазна е, и пъпчици има, но какво.
А понякога вкъщи използвам утайката на кафето за скраб под душа  Laughing

# 11
  • Мнения: 29
Аз съм напълно пристрастена към кафето.Пия между 2 и 4 кафета на ден.Няколко пъти съм опитвала да го спра , но не се получава.Явно вече съм пристрастена  Rolling Eyes А за това колко е вредно аз съм на мнение, че всяко нещо в нормална граница е полезно , но ако се прекали мисля че няма да вреди само на кожата , а и на други неща Thinking

# 12
  • Мнения: 2 726
И аз не знам колко вреди и колко е полезно.Рядко пия и то нескафе 3 в 1 ,защото всяко друго било то от машина или джезве ми е силно и ми действа зле. Confused

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Незнам дали вреди... но нищо чудно.Аз пия най-много 2 кафета (дълги) през деня и пия 3 в 1 .. ама за него не мога да кажа че е кафе  Rolling Eyes

# 14
# 15
  • Мнения: 71
Аз пиех по 2 на ден и не съм усещала да ми вредят.Мисля че когато не са много силни може

# 16
  • Мнения: 3 260
Bim bam, интересни статии. Аз съм спирала да пия кафе за известно време и кожата ми наистина стана по-хубава, но пък имам ниско кръвно и чашката с кафе много ме тонизира. Май просто не трябва да се прекалява  Hug

# 17
  • Мнения: 87
Не знам дали вреди, но много го обичам! И разбира се, три в едно.  kaffeetrmker_2

# 18
  • София
  • Мнения: 7 797
Пия по три кафена 3в1, ммм много ми е вкусно.  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 280
Ами аз мислех да пише в скоби ' (макар че трябва да е обратното)', но го забравих.. И сте напълно прави, трябва да се вдига, но не знам защо при мен така се получаваше. Падаше ми кръвното, причерняваше ми, разтрепервах се и ми ставаше лошо. Иди разбери..  Rolling Eyes
 

           Падало ти е кръвното, защото кафето е диуретик, т.е. вярно е че вдига кръвното, но като отидеш веднъж до тоалетна и пада рязко /също съм с ниско кръвно и от кафе ми става по зле та лекар ми даде това обяснение  Peace А иначе за кожата не съм забелязала да ми влияе, но и никога не съм прекалявала.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 363
Пия кафе сутрин и 3в1 на обяд, а понякога и към късния следобяд. Бях го отказала по време на бременността и докато кърмех, а сега го пия с удоволствие. Не съм забелязала разлика в кожата

# 21
  • Мнения: 177
Падаше ми кръвното, причерняваше ми, разтрепервах се и ми ставаше лошо. Иди разбери..  Rolling Eyes

И на мен така ми се отразява кафето, колкото и странно да звучи.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 672
Определено не мога без кафе. Пия го студено, за да не се образуват бръчки  bowuu

# 23
  • Мнения: 105
Чувствам се много отпаднала ако го пропусна сутрин  Sad Пия няколко пъти на ден, много обичам  Blush

# 24
  • Мнения: 2 957
Трябва да се пие с вода, защото е диуретик и се обезводнява организма. В Гърция и Турция го сервират с вода

# 25
  • софия
  • Мнения: 290
и аз съм с ниско кръвно и ако не пия кафе през деня  се чувствам много отпаднала и вечер задължително ме боли глава. Рядко пия по повече от едно , но ако забравя да пия или нямам време , вечер се усеща  Sad . А по въпроса за вътрешното приемане , не съм чувала да вреди на кожата . Иначе знам , че е много хубаво за стягане на кожата  на тялото втриване със смляно кафе ( утайка от варено примерно) . Кофеина който съдържа стягал кожата , а и се ексфолира . Аз миналата година се цапотех по тялото , ама рядко се сещах , но е мн приятно  Rolling Eyes

# 26
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Пия кафе 2 пъти на ден...и на мен деня ми започва с кафе  Peace...обичам го  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 686
И аз съм искала да го откажа това кафе ,но не мога.Сутрин не се чувствам работоспособна докато не си изпия кафето.То ми действа като наркотик,не си ли взема дозата ми е кофти и само за това мисля.С една дума-зависима съм от кафето!

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз обичам кафето.
Сутрин пия едно кафе с мляко, следобяд или 2 в 1 или фрапе.

# 29
  • Smallville
  • Мнения: 994
Определено не мога без кафе. Пия го студено, за да не се образуват бръчки  bowuu
Ако това е вярно,аз не трябва да имам нито една бръчка години напред Flutter.....все студено го пия,не че ми харесва,ами така се случва Tired

# 30
  • Варна
  • Мнения: 672
С това се успокоявам и все пак ползвам крем против бръчки  Peace Crazy

# 31
  • Мнения: X
Аз съм от малкото хора, които не обичат кафе, а само неговия аромат сутрин.  Laughing
Понякога пия капучино.

Последна редакция: пт, 22 фев 2008, 17:42 от Анонимен

# 32
  • Мнения: 2 631
Такааа....
Накратко, за кафето:

1. До 2 чаши кафето не вреди на организма.
2. Ако спазвате диети, но не можете без кафе - пийте поне по една чаша повече вода за кафето
3. Дългото кафе вреди на костите
4. Ако страдате от проблеми с костната система не трябва да пиете кафе
5. Кафето е наркотик за организма. Ако прекалено много сте свикнали с него (както аз), при неприемането на кофеин повече от няколко дни започва да боли глава.
6. Пристрастяването към кафето е както към никотина.
7. Студеното кафе е по - полезно.
8. Айде стига толкова  Joy
 bowuu

Аз лично пия кафето си чисто и студено! Доливам студена вода, за да изстине бързо  Twisted Evil. Пия го бавно! Първата чаша я правя в 9 и я пия до 12:30, след което правя второто кафе и го пия до към края на работния ден  Laughing
(Макар в началото да беше точно обратното...)

# 33
  • Мнения: 4 292
Момичета, мислите ли, че кафето вреди на добрия и здрав вид на кожата ни? Опитвате ли се да го ограничите или изобщо да не пиете кафе по тази причина? Аз не мога без кафе, но се опитвам да го намаля до едно.
Пия поне две кафета на ден. Силни и без мляко или сметана. Не се опитвам да го огранича, понякога пия и повече. Казват, че имам хубава кожа.  Embarassed

# 34
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Определено не мога без кафе. Пия го студено, за да не се образуват бръчки  bowuu
Ако това е вярно,аз не трябва да имам нито една бръчка години напред Flutter.....все студено го пия,не че ми харесва,ами така се случва Tired

ха ха и аз така  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 757
чувала съм,че студено кафе с мед,е полезно за кожата,но не повече от едно на ден

# 36
  • София, България
  • Мнения: 5 596
така ме се допи кафе от тази тема, че отивам да си направя едно  Crazy

ако не мога да заспя после - вие сте виновни  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 3 260
така ме се допи кафе от тази тема, че отивам да си направя едно  Crazy

ако не мога да заспя после - вие сте виновни  Mr. Green

Направи си го без кофеин и с мед  Wink

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 779
Мен пък ми се прияде мека филийка с масълце и медец Blush.. покрай тия медове дето ги приказвате  #Cussing out  Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 422
Аз пък мога и без кафе да мина,ако ке сетя.. Joy..а пък знам една полза от него..с него се отслабва.Като се намажите с утайката от кафето и така.. Heart EyesАз лично не съм ползвала!!

# 40
  • Мнения: 163
Ако пия кафе следобяд после не мога да мигна.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 654
Пия по 2 кафета на ден, обикновено с мляко. Ако не пия след закуска ме боли глава  Sad Определено има много благоприятен ефект при мен.

# 42
  • Мнения: 1 520
Всеки ден пия кафе, но не повече от едно-две къси или дълги със сметана. В умерени количества кафето е доказано полезно и действа благоприятно на целия организъм и най-вече на умствената дейност.

# 43
  • София
  • Мнения: 39 759
А, не мога без кафе. Има антицелулитни програми, в които се използва утайка от кафе. Правила съм си масажи, кожата става перфектна.

# 44
  • софия
  • Мнения: 290
А, не мога без кафе. Има антицелулитни програми, в които се използва утайка от кафе. Правила съм си масажи, кожата става перфектна.

мда и аз за такова говорех . И кофеина стяга кожата .. абе много е хубаво Simple Smile

# 45
  • Мнения: 59
Пiя по 4-5 кафета и това от 15 годишна .
Пила сам леко подсладени , без захар, подсладени с мед; имало е период на нескафето.....и винаги кафе то е основната ми напитка за деня. Чувствала сам се и зле #Crazy от предозиране и ми е минавала мисъл че ще се отвратя, но не.
Чувах различни мнения- влияе зле на черния дроб;влияе добре на черния дроб - помага ,вреди.Незнам, аз го обичам.  bouquet

# 46
  • Мнения: 3 260
Пiя по 4-5 кафета и това от 15 годишна .
Пила сам леко подсладени , без захар, подсладени с мед; имало е период на нескафето.....и винаги кафе то е основната ми напитка за деня. Чувствала сам се и зле #Crazy от предозиране и ми е минавала мисъл че ще се отвратя, но не.
Чувах различни мнения- влияе зле на черния дроб;влияе добре на черния дроб - помага ,вреди.Незнам, аз го обичам.  bouquet

Стига... можел ли да спиш след таковаа количество кафета?  Simple Smile

# 47
  • Варна
  • Мнения: 692
Мммм, сутрин започвам деня с ароматно кафенце с малко мляко, обикновено на работа, вкъщи нямам време kaffeetrmker_2
Ако не пия - целия ми ден е крив.  morning
Я сега да ви питам едно въпросче: кое кафе е по-силно и има повече кофеин - дългото или нормалното?
По принцип се знае, че късото кафе е по-силно, но с един барман си говорихме и той ми каза, че дългото били по-силно, защото като минава повече вода през филтъра, повече кафе отива в чашата. За късото кафе отива определено количество, а за дългото още повече, но разредено с повече вода.
А сега, мили кафеджийки, вие как мислите?  food010  food010  food010
 

# 48
  • Мнения: 2 407
От 1,2 кафета нищо няма да стане.

# 49
  • Мнения: 852
Дам и аз съм на мнение,че от едно,две кафета нищо няма да стане Wink  Peace

# 50
  • Мнения: 422
А, не мога без кафе. Има антицелулитни програми, в които се използва утайка от кафе. Правила съм си масажи, кожата става перфектна.

мда и аз за такова говорех . И кофеина стяга кожата .. абе много е хубаво Simple Smile
И аз за това говорих... thumbsup

# 51
  • Мнения: 138
Моят ден също започва с ароматно кафенце пия го с мед но само сутрин и кожата ми не е лоша

# 52
  • София
  • Мнения: 114
Аз пия само 3 в 1 сутрин и понякога следобед, но ако случайно пропусна сутринта и започва да ме боли една глава! smile3517 А не съм забелязала да ми влияе на кожата! newsm78 newsm62

# 53
  • Мнения: 1 975
Пия задължително сутрин и следобед по едно кафе със сметана или мляко. Ефект има - ободряващ  Laughing без него гледам 16:9 hahaha А за кожата не съм забелязала да се отразява по някакъв начин, но тя не ми е и проблем де Hug

Айде сега да изпием по едно следобедно, а ?

# 54
  • Мнения: 3 260
Пия задължително сутрин и следобед по едно кафе със сметана или мляко. Ефект има - ободряващ  Laughing без него гледам 16:9 hahaha А за кожата не съм забелязала да се отразява по някакъв начин, но тя не ми е и проблем де Hug

Айде сега да изпием по едно следобедно, а ?

Къкмо си приготвих моето  Wink

# 55
  • Мнения: 3 036
Кафе пия сутрин още  в къщи в една голяма чаша(действа ми ободряващо);
После още едно на работното място; Може това да е последно,а може да има още едно към 15 часа.
Гледам да не прекалявам и повече от 3 да не са,но не спазвам точната бройка;
Като ми се пие  - пия.
Не съм забелязала да ми влияе на кожата,по скоро е на съня.

# 56
  • Мнения: 27 524
Не мисля, че вреди на кожата и тена, освен ако не се прекалява, де, има хора пият по 15-20 кафета на ден  Crazy
Аз пия само едно сутрин, иначе се разтрепервам и получавам сърцебиене, ако пия повече  Blush

# 57
  • Мнения: 31
V momenta v ,koito se sabudia vklu4vam mashinata za kafe Grinning 4esno kazano imam nujda sutrin ot doza kafe,no sladobiad go izbigvam.Do sega ne sam zabelaizala da mi vredi,no vijte cigarite DA

# 58
  • Мнения: 1 503
От първия месец на бременността си ,до към 6тия месец на детето не понасях кафето.Направо ме отвръщаваше.Сега го пия нормално с още толкова количество мляко и една равна чаена лъжица кафява захар bowuu.
Чувала съм ,че дългото кафе е вредно,но не помня какви бяха аргументите Embarassed.И ,че едно кафе е най-добро ,когато се стича около 20тина секунди.Това ни го говореха на един курс за бармани Mr. Green

# 59
  • Мнения: 48
Сутрешното кафе си е цял ритуал и е немислимо да се лиша от него. Друго си е, когато денят започне с ароматна чаша кафе.
Пия по 2  на ден - нес с мляко и захар. Лятото - едно сутрин и следобед 2 фрапета.
И въобще не смятам че е вредно.

# 60
  • Мнения: 187
Денят ми задължително започва с чаша кафе без захар newsm03. Понякога слагам малко мляко
А пък за това дали е полезно или не - на мен ми действа ободряващо:kaffeetrmker_2:. И не забравяйте, че е два пъти по-полезно да пиете кафето си в приятна компания lalalala.

# 61
  • Мнения: 2 414
Аз задължително пия всеки ден по три 3в1-страшно е вкусно  Peace

# 62
  • Мнения: 216
Пия само едно кафе на ден,чисто без захар.От 3 в 1 и тем подобни направо ми се гади Peace

# 63
  • Мнения: 994
Аз бях почитателка на кафето.Пиех поне по 2 пъти на ден и си мислех,че се чувствам добре и че едва ли не ме поддържа. Един ден щях да припадна в метрото, а то кръвното ми нискоооооо ( аз даже бях сигурна,че кафето вдига) и реших и от раз го отказах.Сега се чувствам много по-добре,  закусвам сутрин и имам сила през целия ден и да не говорим,че откакто спрях кафето и зъбите ми изглеждат по-бели. Но все пак всеки си решава за себе си.На който му влияе добре да си го пие  Peace

# 64
  • Мнения: 3 622
Много обичам кафе и го пия чисто /без захар и мляко/. Така усещам още по добре хубавия му вкус и аромат. Със ставането си сутрин първото което пия е кафе и до толкова съм свикнала с него, че не много без него. Не виждам по някакъв начин да ми вреди

# 65
  • Мнения: 3 376
Обожавах кафе преди.
И сега го обичам,но мисля,че вече го пия по-скоро по навик,особенно сутрин.

И все пак-пия поне по 3 на ден.

# 66
  • Мнения: 131
food010Денят ми задължително започва с чаша дългооооо КАФЕ Heart EyesОбичам да пия кафенце и това си е станало като част от всичките ми "дневни ритуали" Grinning
Дори и през цялата си бременност не спрях ни за ден с тази моя страст kaffeetrmker_2 Embarassed
Утайката от кафе е много добър ексфолиант,момичета! Изпитано!!! Кожата става много гладка и хубава Peace

# 67
  • Мнения: 910
food010Денят ми задължително започва с чаша дългооооо КАФЕ Heart EyesОбичам да пия кафенце и това си е станало като част от всичките ми "дневни ритуали" Grinning
Дори и през цялата си бременност не спрях ни за ден с тази моя страст kaffeetrmker_2 Embarassed
Утайката от кафе е много добър ексфолиант,момичета! Изпитано!!! Кожата става много гладка и хубава Peace

И при мен е така Peace

# 68
  • Мнения: 1 775
Пия кафе сутрин и следобед, като второто е безкофеиново, защото иначе няма да мога да мигна вечерта. Ако по някаква причина пропусна сутрешното кафе, на обяд главата ме боли ужасно. Обожавам вкуса на кафето, не знам дали влияе на кожата, но много ме дразни, че ми променя цвета на зъбите.

# 69
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Пия задължително сутрин кафе със течна сметана без захар.Едно кафе в никакъв случай не вреди.Вредят цигарите,които пушим с кафето Embarassed

# 70
  • Мнения: 422
Ами някой пробвал ли е да слага кафе,защото казахме че има добьр ефект вьрху кожата..та някой слагал ли е вьрху лицето си и ако е имал акне как му се отразява..

# 71
  • Мнения: 3 459
Пия само 3в1 по няколко кафета на ден. Не знам дали ми вреди или не, ама не смятам нито да го оставям, нито да го ограничавам. Пия си го с кеф  Wink

# 72
  • Мнения: 28
Може и да е вредно, но аз, ако не пия кафе сутринта после трябва да викам Бърза помощ да ми слагат инжекция за ужасното главоболие, което получавам. newsm45 От нищо друго не минава. Освен това съм и с ниско кръвно. Затова първото нещо, което правя е закуските на децата и кафето. Правя си една голяма чаша за целия ден- не ми пречи, че изстива. Обичам еспресо със сметана и малко захар. Wink

# 73
  • Мнения: 232
О,даже ставам в 6 часа за да го изпия на спокойствие докато бандитите спят.Но важното е,че не пия повече от две на ден.По-голямото количество според мен вреди на нервната система, а пушенето на кожата.

# 74
  • Мнения: 2 926
Кафето ми вреди единствено на цвета на зъбите.
Но като го пия с минерална вода,май пораженията са по-малки  Wink

# 75
  • Мнения: 1 259
Ако сутрин не пия кафето си следобяд ме боли глажва, по точно се чувствам изпморена!

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 779
Винаги ми е било странно това 3 в 1 защо го класират като кафе баш. Знам, че има кафе вътре, но вкусът му е толкова различен от това на стандартното кафе.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Според мен... няма нищо общо с кафето... ама за сметка на това е хубаво  Crazy  Peace

# 78
  • Мнения: 2 952
Казват , че по 1 на ден било даже добре, освежавало и давало енергия без  да се стига до прекаленото количество, че чак да вреди ...И аз така ...по 1,2 на ден си пийвам .

На шега от мен  -   http://scienceblogs.com/retrospectacle/upload/2007/08/coffee%20poster.bmp    Mr. Green

# 79
  • Мнения: 3 695
дълго кафе с мляко, без захар, но не често защото от кофеина така ме блъска главата  ooooh!

# 80
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Сутрин задължително огромна чаша.... гранулирано кафе...... Simple Smile

# 81
  • Мнения: 5 140
Пия кафе задължително сутрин. Може да е едно за деня, но е всеки ден. Не вярвам да вреди.


По същия начин съм и аз.

# 82
  • Мнения: 422
Хехе,момичето Ви пита кафето на какво вреди и на какво помага..Вии почнахте да разправяте какво кафе пиете,по колко..Придьржайте се кьм темата!! Rolling EyesЗащото става безинтересна...

# 83
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Ми.. точно, написала съм ,че пия гранулирано кафе......защото не ми дразни гастрита.Пия кафе ,защото съм с анемия и е трудно да изкарам деня без него....Всяко нещо с което се прекалява е вредно....Така по добре ли е?

# 84
  • Мнения: 179
    Та като прочетох,че има тема за кафето-реших да се включа и аз. Защото тъкмо,днес ни върнаха кафемашината от ремонт... И си направих такова силно кафе,че сега съвсем не ми се спи-ето как влияе при мен кафето,като го пия по-късно следобяд.
Аз пия кафе един или два пъти дневно - но  съм забелязала,че като изпия едно силно кафе, ставам доста по-енергична Simple Smile А на кожата не съм забелязала да ми оказва влияние,  newsm78 , може би  по-скоро на израза на очите, стават по-живи...  #Crazy
Но за мен кафето има положителен ефект,като съм го пила преди обяд! Simple Smile И е еспресо!

# 85
ДЕЙСТВИЕТО Е РАЗЛИЧНО ЗА ВСИЧКИ ХОРА.ЛИЧНО ЗА МЕН Е ПОЛЕЗНО, ЗАЩОТО СУТРИН МИ ПОМАГА ДА ОТИДА ДО ТОАЛЕТНА.МОЖЕБИ Е ВРЕДНО ЗА ХОРА,КОИТО ИМАТ ВИСОКО КРЪВНО.КАФЕТО ЗА МЕН Е УДОВОЛСТВИЕ КОЕТО СИ ДОСТАВЯМ ВСЯКА СУТРИН А ПОНЯКОГА И СЛЕДОБЕД.

# 86
  • Мнения: 4 496
Не съм чувала кафето да вреди на кожата. И не съм забелязала да ми вреди. Може би, ако пия късно следобяд , после ще стоя до късно през нощта, а на другия ден кожата ми няма да е свежа. Само така би ми се отразило, смятам.

# 87
  • Мнения: 2 149
При мен определено помага- на ниското ми кръвно,на забавения сърдечен ритъм Laughing
Според лекарите трябва да пия поне по 3 дневно Crazy,което е супер защото обожавам кафе.
Едва ли вреди толкова,има къде къде по опасни навици Thinking

# 88
  • Мнения: 961
Не пия кафе. Не ми харесва вкуса му, за разлика от аромата. Не вярвам да има връзка между кафето и кожата на лицето, но все пак може би зависи какво количество се приема на ден.

Общи условия

Активация на акаунт