Петъчна - влюбвате ли се след секс?

  • 5 588
  • 117
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 423
И що сега така направи тая манджа с грозде?

# 16
  • Мнения: 2 196
Била съм влюбена,без да съм правила секс.
Правила съм секс заради самия секс.
Последният път когато раших да правя просто секс, взе че ми хареса и се омъжих. Laughing

# 17
  • Мнения: 2 212
И що сега така направи тая манджа с грозде?


Към кого е насочено питането ти  Whistling

# 18
  • Мнения: 899
Да, случвало ми се, но това го отсъждам сега, след години. Тогава симпатията съм я класифцирала като любов, която след секс се е увеличила неимоверно. И краткотрайно  Simple Smile .

# 19
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Единствения път, когато раших да правя просто секс, взе че ми хареса и се омъжих. Laughing

# 20
  • Мнения: 1 240
Влюбих се в мъжа на моя живот след най-незабравимата нощ!!! Още не мога да си обясня как моментното привличане за секс прерастна в ЛЮБОВ, която продължава вече 7 години! Още сме влюбени  Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 161
Леле, Шанел. Аз съвсем олекнах тогаз  Mr. Green а не съм се имала никога за лека жена  Crazy

но то и зависи с колко си правил секс, защото с всеки може да значи да си се влюбвал един-два пъти само, нали  Mr. Green
Душичка си ми ти.

# 22
  • Мнения: 3 423
И що сега така направи тая манджа с грозде?
Към кого е насочено питането ти  Whistling
Към тебе.
То влюбване след секс, то влюбване без секс, то
секс преди влюбване, то секс след влюбване. Не
усещаш ли че ни объркваш нас, първосигналните.

# 23
  • Мнения: 1 897
Леле, Шанел. Аз съвсем олекнах тогаз  Mr. Green а не съм се имала никога за лека жена  Crazy
Е, не си олекнала никак даже.
Chanel каза:
Много лековато ми се струва да се влюбваш във всеки,с който правиш секс.
което е различно от това да правиш секс с всеки, в който си влюбен.

# 24
  • Мнения: 2 212
 hahaha  Добре, специално за теб ключови думи - секс и влюбване. Чакам твоята интерпретация, без да влизаш в рамките на преди и след. Давай първосигнално  Mr. Green

към Лиска де  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 619
Леле-страхотни сте!Изчетох ви всички!  Laughing
АЗ: правила съм секс само с 2-ма мъже,бившото гадже и настоящото съпруже  ooooh! !И аз също като модераторката трябва да съм влюбена за да правя секс.Е,може би това е повлияно от малко фригидната ми личност-хихихи шегувам се разбира се!Че не съм от тигриците-не съм обаче!Оставам винаги на мъжа да тръгне,пък после довършваме заедно(аххх младост),нооооо май нещата се променят,колкото и нетипично да ми изглежда.Е,влюбвам се като първата глупачка-само да ми замирише добре(както каза някой преди мен),да изглежда добре,да ми демонстрира малко ловно внимание и айдееееее скочила съм в торбата.После обаче започват мислите-да го направя ли,да не го ли направя......и така.Но секс трябва да има-с любов или без...трябва!!!Иначе ще изперкаме бе хора! Crazy Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 4 965
Сега, за да затвърдя собствените си и на Цвете от луната подозрения, че съм мъж  Mr. Green, ще кажа - сексът си е секс, а любовта е "друга бира".
Преди да си намеря половинка, съм правила секс, без да съм била влюбена (заради самия секс). Случвало се е 2 пъти първо да правя секс, а после да се влюбч. Втория път толкова много ми хареса сексът, че се омъжих за него. Laughing
Е, случвало се е и първо да се влюбя, ама...

# 27
  • Мнения: 3 268
Чета ви и не мога да разбера какво общо има секса с влюбването!Едното си е чиста хамалогия,другото-възвишено чувство,така поне пише в една съседна тема.Я не смесвайте нещата моля! Crazy Grinning

# 28
  • Мнения: 2 161
Ами да,любовта е частен случай.

# 29
  • Мнения: 2 212
ronkis, ние сме страхотни, ама ти си повече, щом и модераторка ме нарече  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт