Петъчна - влюбвате ли се след секс?

  • 5 577
  • 117
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 742
Аз си направих един извод: Никакъв секс без влюбване! Ще вземе да ми хареса и ще трябва да се оженя. Пак.

# 31
  • Мнения: 2 161
Аз смея само да твърдя:никакъм секс без презерватив.

# 32
  • Мнения: 677
Не съм толкова влюбчив. Не ми се е случвало. Но живота е един от най-сложните, не се знае.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 783
К`ъв хубав секс съм си пра`ила без да съм флюбена...Муци...
К`ъв скапан секс съм пра`ила с един дето мноо бЕх Флюбена...Мани, бегай...

# 34
  • Мнения: 2 161
Така си е.Имелда разбира не само от обувки.

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Трябва да сте влюбени за да правите секс с даден човек, т.е. самият факт, че сте го пожелали, значи, че сте и влюбени вече...

Влюбена чак не, но преди да се стигне до секс, трябва да имам връзка, която да отива нанякъде.

Просто секс не мога да правя. Задръстена съм си аз, точно на обед това разцъкахме с Мяу.

# 36
  • Мнения: 2 212
Да, има и такъв момент. В другата петъчна тема точно Шанел както го каза, като си много, много влюбен в човека, дългоочаквал си го, представял си си хиляди пъти как ще, какво ще е и като дойде моментът, все едно някакво умопомрачение, търсиш близост, ама непохватно някакво такова, не можеш по-напред да изразиш мислите си или действията...чудиш се да му се хвърлиш в обятията ли или първо сякаш нямаш търпение да му кажеш всичко, което си си мислил...изобщо прекрасно разбирам Шанел по този въпрос, ако и да не съм моряшка съпруга или приятелка...но пък, Шанел, как може да се наречеш романтична колкото диван при условие, че минаваш през тези нюанси, които аз мисля, че говорят много за чувствеността на жената...

# 37
  • Мнения: 7 474
Добрият секс и любовта не винаги вървят ръка за ръка  Laughing
Понякога неангажиращият секс е доста по-добър и няма обидени и наранени  Laughing
Няма угодия  Mr. Green

# 38
  • Мнения: 3 423
... като си много, много влюбен в човека, дългоочаквал си го, представял си си хиляди пъти как ще, какво ще е и като дойде моментът, все едно някакво умопомрачение, търсиш близост, ама непохватно някакво такова, не можеш по-напред да изразиш мислите си или действията...чудиш се да му се хвърлиш в обятията ли или първо сякаш нямаш търпение да му кажеш всичко, което си си мислил...
Тук най-доброто решение би било
един моменталически секс, за да се
разчупят ледовете и да си изразиш и
мисли, и чувства и изразходиш стреса.

# 39
  • Мнения: 2 161
Милата ми Естер!Аз не съм романтична,честно,романтичните простотии направо ме изнервят.Но съм влюбена,обичам този мъж,интересен ми е,провокира ме.Обаче не се хабя напразно,не си хвърлям чувствата просто така,като хайвер.Не понасям миризливи свещи на масата и бележки с разни плоски послания.Изобщо вдигам недоволно носа си при всички такива романтични финтифлюшки.Предпочитам да кажа:ох,падам си по теб,отколкото:много те обичам,правиш ме щастлива,ще те обичам вечно.Такива неща,общо взето.

# 40
  • Мнения: 2 716
Без секс няма влюбване. Казах  Mr. Green
Любопитството ми е голямо.
И аз като ЕлиТо де. Т.е. реших да пробвам, пък ми хареса... сега 2 деца и се замислям за трето.

# 41
  • Мнения: 3 268
Добрият секс и любовта не винаги вървят ръка за ръка  Laughing
Понякога неангажиращият секс е доста по-добър и няма обидени и наранени  Laughing
Няма угодия  Mr. Green
Подкрепям!

# 42
  • Мнения: 152
...че то преди секса влюбване ли е? newsm78

# 43
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 817
Предпочитам да кажа:ох,падам си по теб,отколкото:много те обичам,правиш ме щастлива,ще те обичам вечно.Такива неща,общо взето.
Ши ма зафтаряш ли или да са огащвам? Mr. Green

Иначе да, разбирам те. И аз съм от тази порода.

# 44
  • Мнения: 803
За да стигна до секс, трябва човекът срещу мен не само да ме привлича физически, но и да ми е интересен като човек. Но това не означава непременно, че съм влюбена в него. Честно казано, не съм имала неангажиращи секс връзки, за да мога да кажа, дали се влюбвам след секс, но хипотетично, не е задължително след секс да се влюбя. Зависи от ситуацията, от човека. Може да станем още по-близки (ако сексът ни хареса), но може и да не се видим повече. Не знам - може след години пак да се включа Crazy

Общи условия

Активация на акаунт