С какви препарати чистите в бебешката стая???

  • 7 377
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 197
С чиста водичка и парцал Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 089
Мия с Пронто за паркет (още не ближем пода), дрехите пера със Сано Максима ( много съм доволна, прала съм и с другите, но сравнение не мож да има)
А за белината ще кажа само, че ми се налага да пръскам против мухъл ( по-добре хлор, отколкото алергия от мухъл), проветрявам и детето не е там, но миризмата си се задържа, но засега да чукнем на дърво - проблеми не е имало.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
За пода ползвам Фрош за всякакви повърхности и много малко Доместос слагам колкото за дезинфекция,а пера с Персил сензитив.

# 48
  • Мнения: 1 896
Предполагам си еколожка.... Много са спорни въпросите със замърсяването...
 За производството на акумулатори за екологичните хибридни автомобили /работят на бензин и ток/ на околната среда се нанасят повече вреди, отколкото от самите бензинови автомобили.

Това значи ли, че трябва да използваме токсични препарати вкъщи? Те замърсяват повече от водата, оцета и содата бикарбонат, по този въпрос спор не знам да има. Прахосмукачката с хепа филтър пък дори не използва хартиени торбички, които трябва да се изхвърлят и да се купуват нови.
А ако се притесняваш от еко отпечатъка на хибридните автомобили, има и по-природосъобразни варианти - примерно на метан, но това е друга тема.

# 49
  • Мнения: 2 908
С четка с вода за килимите,с парцал с вода за пода.

# 50
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Чистя си с препарат за паркет, доволна съм много!
Няма миризма  Peace

# 51
  • Мнения: 1 098
Навсякъде чистя еднакво, не виждам смисъл да е супер стерилно, нито ме притесняват препаратите Peace

# 52
  • Мнения: 1 091
Пода го чистя с бингосил/все още не пълзим/,иначе ще го чистя само с вода,а праха го бърша с микрофибърна кърпа и не ползвам препарати.

# 53
  • Мнения: 4 451
Само с вода, не ползвам препарати за бебешката и детската стаи.

# 54
  • Мнения: 693
Аз си мия с препарат за теракот(не белина). Да чукна на дърво не сме имали проблеми. И шкафовете си бърша с препарат. Дрехите перях с Тео бебе до към 8-мия месец, после с обикновен прах. Докато са малки важното е да е чисто. Е после също, но като почнат да пипат и лапат всичко ще претръпнеш и няма да си толкова взискателна  Wink

# 55
  • Мнения: 122
С парцал и вода. Дрешките перях с Тео бебе до скоро.

# 56
  • София
  • Мнения: 5 716
Само с вода и Моп Mr. Green
Пера с Сано Peace

Общи условия

Активация на акаунт