Полицай - какво да ги правиш?

  • 5 059
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 411
Искам да ви ракажа една смешна случка от вчера.
Бяхме тръгнали към с.Лозен / мъжа ми е от там / да се поразходим малко. Взехме буса на бъса на мъжа ми за да можем да поберем целия антораж  - джипове, колички, кончета и т.н. Буса е 1+1. Мъжа ми кара, а аз до него с детето. сложили сме си колани. На карулката на Ботевградско шосе ни спира един полицай и веднага започна да вика защо и детето не е вързано. Последва щателна проверка на документите и една поучителна лекция как да се вържеме с детето, за да не стане нещо при резки спирачки. И знете ли как ни накара да се вършем - двамата с дин колан #Shocked  едната част на колана да минава през мен , а другата през детето  / през коремчето му /  - доколкото знам не е позволено да се връзат двама с един колан, но както и да е пусна ни, но н околовръсното ни спира друг полицай и като ни видя започна да се смее  и ни вика: Абе кои ви е казал че може да се връзвате по двама на един колан?. Ние с мъжа ми му обясняваме че полицая на карулката ни е изнесъл лекция как трябва да се вършем и под негово ръководство ние сме го направили. А той ни вика: Абе я бил някакъв луд , я се отвържете, че при евентуална катастрофа ще прекъснете детето на две. След това вика: А имате ли 5 лева, ние му казваме че имаме, а той ни вика ами тогава да купите един шоколад на детето и ни пусна да вървим по живо по здаво.
Като тръгнахме толкова се смях че корем ме заболя.
На кого да вярвам сега ако ги слушаш зле, ако не ги слушаш - пак зле?

# 1
  • Мнения: 3 394
Определено е забранено в превозно средство дете да се държи от родител на предната седелка.
Забранено е да сте без колани.
Забранено е да сте дваме с един колан.

Всеки обаче действа според наложената ситуация.

Най-добрият вариант е детето да е с колан на задната седалка. Багажа трябва да е поставен така,че в случай на ПТП да не затисне детето, а то да има евентуално бърз достъп до възможните изходи навън.

Винаги внимавайте детето ви е да е възможно най-безопасно поставено в колата. Неговият живот зависи от вас!!!

# 2
  • Мнения: X
В Закона за Движение по Пътищата пише, че е забранено деца под 10г. да се возят на предната седалка, освен ако не е поставено специално столче. А иначе случката е доста смехотворна Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 581
Цитат на: Desani
След това вика: А имате ли 5 лева, ние му казваме че имаме, а той ни вика ами тогава да купите един шоколад на детето и ни пусна да вървим по живо по здаво.

 rotfImao  rotfImao  rotfImao

# 4
  • Мнения: 3 562
Нали знаеш вица - "Като лай.а излизаме, като хора - НЕ"  Mr. Green
Типично за БГ-полицаите  Laughing
5 човека с 8 мнения  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 565
Да ви разкажа и аз една полицейско-бебешка случка:)
Мъжа ми кара сестра си и 2-месечния и син на педиатър и говори по телефона.Вижда полицая и както говори пуска телефона в скута си, но въпреки това го виждат и го спират.Следва проверка след , което полицаят казва :"за говорене по телефона по време на шофиране се отнемат 6 точки и глобата е 30 лева.Шестте точки ги подарявам на дамата отзад, а 30те лева ще ги дадете на малкия юнак"Simple Smile)))

# 6
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Няма какво да направиш.Всички са смотани и такива ще си останат!

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
сърбите са най-корумпираните полицаи. Няма други като тях

# 8
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Цитат на: DEianaZ
сърбите са най-корумпираните полицаи. Няма други като тях
Права си - и митничарите им, и тия на pay-roll-овете по магистралите. Затова през Сърбия - с кротка скорост, проверен курс на динара и 24-каратова усмивка, ако те спрат за проверка. Иначе ти олеква джобът задължително.

# 9
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: DEianaZ
сърбите са най-корумпираните полицаи. Няма други като тях


Охохохохохоооооооо сърбите нямат конкуренция просто!
Сръбска полицайка ни спира рейса под предлог, че не спазва дистанция- стек Марлборо и по живо, по здраво.
На сръбско- хърватската граница митничарят вика на шофьора: Дай две бири и пакет семки, за да се кача лично в рейса да бия печатите.... Mr. Green

# 10
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Цитат на: irenka
Няма какво да направиш.Всички са смотани и такива ще си останат!


Е тва изказване ме разби просто....няма да пиша роман сега, но ще споделя само, че най- добрата ми приятелка е ченге от близо десет години...

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз също имам приятелка ченге и изобще не е смотана. Смотана си ти
иначе за сърбите аз да си напише мъжа ми всеки пътр го глобяват и всеки път сценария е следния "Аз знаеш ли з аколко пари работя" вади и му дава 5 евро, но ония продължава "Жена ми гледа 2-те деца, бременна е с трето" вади още 5 евро. Такива са
И това е всека ама абсолютно всеки път
Ерика нищо не казваш за италия....дай снимки, харесаха ли ти италианците Embarassed ?

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Извадих снимките, но чакам Джули да ги сканира. Италианците са готини, ама италианките са някакви безобразни жени външно- с огромни провиснали кореми и за епилатор не са чували. Иначе беше божествено!!!

# 13
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
А, да - на мъж не му се разминава от никое положение в Сърбия Twisted Evil. Затова като сме с кола най-често само жени пътуваме, а ако има мъж в колата - на задната седалка и да се прави, че спи Whistling. За късмет моята приятелка от 15 години ги кръстосва тия пътища и им е изучила табиетите, освен това знае много добре сръбски, работила е там. При нея нямат шанс Misc Ghost, но все пак когато пътуваме заедно гледам аз да я минавам Сърбията - не заради друго, но тя е свикнала да кара бързо и много настъпва педала, после трябва да се прави на маймуна #Silly

# 14
  • Мнения: 2 292
ами най безопасно е децата да се возят в специална детска седалка закрепена на задната седалка на колата, като ако колата има въздушни възглавници и за задните седалки те или се изклучват или детското столче се прикрепя с гръб на посоката на движението. не вярвам в коя да е държава да е позволено децата да пътуват на предната седалка в майка си, защото не е безопасно и при едно произшествие не виждам как ще се спасят ?
Гледах едно предаване - една жена си ибеше почти счупила врата след като ги ударили отзад на един светофар, а на колите почти нищо им нямало. Без значение колко е силен удара не знаеш как ще се отрази на пътниците и кой на къде ще фръкне.

# 15
  • София
  • Мнения: 3 328
Що да са тъпи - това с шоколада и раздаването на точки и чужди пари много ме развесели Mr. Green
За детето - мисля,че най-малкото, което трябва да се прави, е детенце да бъде с придружител на задната седалка. Ако няма придружител - в столче, с колани.
За отношението на нашите полицаи към женската половина от шофьорското съсловие - благородно - никога не са ме глобявали, когато са ме спирали - все за леко превишена скорост /10-20 км/час над допустимата/, нито пък са правели дори намек за "кола с кафе".

# 16
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Мацки - колани Sign Exclamation Слагайте си ги, обезопасявайте и дечковците, разправяйте се и с татковците, ако смятат, че това е излишно. Имам основания да го казвам. И да се молим все пак да не ни стига нищо Praynig

Ще сложа линк към едно филмче, пусна ми го колега от един автофорум, предварително предупреждавам че не е от най-приятните и който мисли, че е със слаби нерви да не гледа, но е много полезно за тези, които го раздават лежерно без колан.

http://media.ebaumsworld.com/noseatbelt.wmv

P.S. Ми то така става, като човек се опитва да върши няколко неща едновременно Embarassed. Добавих пропуснатата буква. Филмчето общо взето показва, че без колан си опасен не само за себе си..

# 17
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241

не ми се отваря линка
За обезопасяването и коланите съм много стриктна, а откакто има Бо съм още повече - слагам си колана даже и когато се возя при дечко н задната седалка. Дано не ми се налага да разбирам от опит каква точно му е ролята  Praynig Пожелавам го на всички

# 18
  • Мнения: 2 292
не знам дали може да сложи детското столче на предната седалка ако колата има въздушна възглавница отпред те просто ще задушат детето ако се отворят.
мисля че никоя автокъща няма да се съгласи да изклучи въздушните възглавници отпред (отзад може).

# 19
  • Мнения: 6 155
Цитат на: irenka
Няма какво да направиш.Всички са смотани и такива ще си останат!
Ииии бе, всички били смотани Twisted Evil И как стигна до този гениален извод??? Thinking

# 20
  • Мнения: 5 647
Цитат на: CTramell
Мацки - колани Sign Exclamation Слагайте си ги, обезопасявайте и дечковците, разправяйте се и с татковците, ако смятат, че това е излишно.


Винаги слагам колан! Мъжът ми също.

# 21
  • Мнения: 3 880
Цитат на: vivita

мисля че никоя автокъща няма да се съгласи да изклучи въздушните възглавници отпред (отзад може).


Че защо от автокъщата ще ти я изключват? В повечето от сегашните коли шофьора можи да си изключи въздушната възглавница (отпред вдясно) с помоща на ключа на колата когато прецени, че е необходимо. Направено е точно с тази цел, ако се сложи бебе на предната седалка. Между другото въздушната възглавница е опасна само за най малките (седалки от групата 0 и 0+), за по-големите дечица, които пътуват в посока на движението няма нужда да се изключва, достатъчно е седалката на колата да се избута възможно най-назад.

# 22
  • Мнения: 411
Цитат на: Adriana
Определено е забранено в превозно средство дете да се държи от родител на предната седелка.
Забранено е да сте без колани.
Забранено е да сте дваме с един колан.

Всеки обаче действа според наложената ситуация.

Най-добрият вариант е детето да е с колан на задната седалка. Багажа трябва да е поставен така,че в случай на ПТП да не затисне детето, а то да има евентуално бърз достъп до възможните изходи навън.

Винаги внимавайте детето ви е да е възможно най-безопасно поставено в колата. Неговият живот зависи от вас!!!


Абе ние имаме столче за кола, ама този ден бяхме с буса за да можем да натоварим всичката багажария, а буса има една седалка за шофьора и една за возещия се до него и няма начин как да закрепя столчето, а отзад няма седалки там е товарно.
Иначе аз по принцип винаги като съм с колата слагам сетето на задната седалка в столчето, ама нали съм карък - един път да направя нещо не както трябва и да ни хванат.

# 23
  • Мнения: 411
Цитат на: vivita
не знам дали може да сложи детското столче на предната седалка ако колата има въздушна възглавница отпред те просто ще задушат детето ако се отворят.
мисля че никоя автокъща няма да се съгласи да изклучи въздушните възглавници отпред (отзад може).


По отношение на въздушните възглавници и возенето на дете на предната седалка мисля че забранено - защото вероятноста при катастрофа / не дай си Боже / детето да се задуши е огромна.

# 24
  • Мнения: 3 880
Цитат на: Desani
...А той ни вика: Абе я бил някакъв луд , я се отвържете, че при евентуална катастрофа ще прекъснете детето на две.


Аз пък си мисля, че този вторият е бил по-луд и от първият даже (присмял се хърбел на щърбел Wink ) Достатъчен е един удар с 40-50 км/ч за да изхвърчи детето през предното стъкло (като го счупи с тялото си естествено). Незнам дали при такава скорост колана ще прекъсне детето на две, но едно изхвърчане през стъклото може да има много лоши, дори фатални последствия. Големи съвети раздават понякога, че и си придават вид на много компетентни.
Никога не возя детето си без седалка, но ако някога въпреки всичко ми се наложи бих предпочела колана пред това да не е обезопасено с нищо.

И изобщо как може някой полицай да говори за колегите си така ("бил е някой луд") #Shocked , а после очакват респект от останалите хора...

# 25
  • Мнения: 2 292
прочетох в упътването на колата че ако слагам Kindersitz и имам въздушна възглавница трябва да ида в автокъщата да ми изключат въздушна възглавница и да тестват дали е добре изключена.
Аз не съм пробвала още да я изключвам изобщо и затова си четох инструкциите  Wink

# 26
  • Мнения: 411
Цитат на: *Biba*
Цитат на: Desani
...А той ни вика: Абе я бил някакъв луд , я се отвържете, че при евентуална катастрофа ще прекъснете детето на две.


Аз пък си мисля, че този вторият е бил по-луд и от първият даже (присмял се хърбел на щърбел Wink ) Достатъчен е един удар с 40-50 км/ч за да изхвърчи детето през предното стъкло (като го счупи с тялото си естествено). Незнам дали при такава скорост колана ще прекъсне детето на две, но едно изхвърчане през стъклото може да има много лоши, дори фатални последствия. Големи съвети раздават понякога, че и си придават вид на много компетентни.
Никога не возя детето си без седалка, но ако някога въпреки всичко ми се наложи бих предпочела колана пред това да не е обезопасено с нищо.

И изобщо как може някой полицай да говори за колегите си така ("бил е някой луд") #Shocked , а после очакват респект от останалите хора...


Честно да ти кажа с 40-50км/ч. не вярвам да стане нещо трагично все пак това е разрешена скорост, като се спазва дистанция. Пък ние не сме били по улиците на някои квартал че да ни изкочи изневиделица дете или куче , а караме по околовръсното в средната лента за да няма ексцесии.
И това за връзването с едната част на колана през детето а с другата част през майката/ бащата е толкова неправилно че нямам думи и евентуално при такава скорост последиците може да са много тежки.
Ще ти дам пример - вчера люлях детето на люлка която отпред има преградка, да ама детето изведнъж се наведе и тази преграда само дето не му изкара въздуха- добре че реагирах. Та тази люлка с каква скорост мислиш се се люляше - едвам - едвам, а представи си с 40-50км/ч какво може да стане ...

# 27
  • Мнения: 2 292
за по-големите още не съм чела - за сега сме на тематика именно 0 и 0+ ... но все пак не съм сигурна дали описанието за въздушната възглавница не беше за всички детски столчета - ще проверя.

# 28
  • Мнения: 2 575
Цитат на: vivita
за по-големите още не съм чела - за сега сме на тематика именно 0 и 0+ ... но все пак не съм сигурна дали описанието за въздушната възглавница не беше за всички детски столчета - ще проверя.


Абсолютно за всички детски столчета важи !!

 Това което пише на нашето огледало в нова кола беше:
Never place a rare facing child seat!!!!, което обаче е на предната седалка с въздушна възглавница, а за задната не го пише, въпреки че и там има възглавници.

Както и да е - за мен алтернатива няма - Ясен ВИНАГИ е вързан в столчето си отзад и точка!! Както и ние двамата отпред с татко му.

# 29
  • Мнения: 1 250
Цитат на: Desani

Честно да ти кажа с 40-50км/ч. не вярвам да стане нещо трагично все пак това е разрешена скорост, като се спазва дистанция. Пък ние не сме били по улиците на някои квартал че да ни изкочи изневиделица дете или куче , а караме по околовръсното в средната лента за да няма ексцесии.
...


То никога не си застрахован от нищо. Но чевак сам си преценява рисковете.

Аз никога не съм се возила с детето на предната седалка - какъв е този зор да се вози човек отпред. Та нали всички знаят, че мястото до шофьора е "мястото на самоубиеца". И всички важни "особи" с охрана се возят отзад, зад мястото на шофьоря.

# 30
  • Мнения: 411
Цитат на: dete_viara
Цитат на: Desani

Честно да ти кажа с 40-50км/ч. не вярвам да стане нещо трагично все пак това е разрешена скорост, като се спазва дистанция. Пък ние не сме били по улиците на някои квартал че да ни изкочи изневиделица дете или куче , а караме по околовръсното в средната лента за да няма ексцесии.
...


То никога не си застрахован от нищо. Но чевак сам си преценява рисковете.

Аз никога не съм се возила с детето на предната седалка - какъв е този зор да се вози човек отпред. Та нали всички знаят, че мястото до шофьора е "мястото на самоубиеца". И всички важни "особи" с охрана се возят отзад, зад мястото на шофьоря.


Да де ама като няма друга алтернатива?

# 31
  • Мнения: 3 880
Цитат на: Desani

 Пък ние не сме били по улиците на някои квартал че да ни изкочи изневиделица дете или куче , а караме по околовръсното в средната лента за да няма ексцесии.


За съжаление никога не можем да знаем предварително 100% къде и какво ще ни изкочи, кой ще ни вземе предимството или кое дърво ще ни се изпречи на пътя. Наречете ме черногледа, но съм видяла и чула за толкова нелепи ситуации, в които наистина никой не е очаквал да му се случи нещо, така че такова нещо като "карам по спокоен път и спазвам правилата за движение" не може да ми даде гаранция, че нищо няма да ми се случи, но това си е мой проблем де.
Цитат
Честно да ти кажа с 40-50км/ч. не вярвам да стане нещо трагично все пак това е разрешена скорост, като се спазва дистанция.
Не я подценявайте тази скорост, звучи наистина малко и аз също не вярвах, че се развихрят такива сили при нея, докато не го видях с очите си и останах много изненадана.
Дано да не се случва на никой...

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: Erica
Цитат на: irenka
Няма какво да направиш.Всички са смотани и такива ще си останат!


Е тва изказване ме разби просто....няма да пиша роман сега, но ще споделя само, че най- добрата ми приятелка е ченге от близо десет години...


Съжалявам,че не ти допада моето мнение,ама няма начин да си го променя.Познавам доста полицай-кой от кой по смотан.Налагало ми се е да се разправям с полицай и няма да коментирам.Не всички са такива,може би и твоята приятелка-не я познавам,но двама-трима на всички останали.
Да не говорим за това как повечето си вършат работата или тоест въобще не я вършат!

# 33
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: DEianaZ
аз също имам приятелка ченге и изобще не е смотана. Смотана си ти


Незнам колко СЪМ СМОТАНА,явно ме познаваш-знам ли?
За мен са смотани и твоята приятелка няма да ги промени.

Но за разлика ОТ ТЕБ имам култура да не обиждам така! Конкретно за нея не говоря и не съм споменала,че точно тя е смотана,но повечето са!
Ти нали не си??

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
някъде да съм те цитирала? Да си видяла твоето име Rolling Eyes
сори ако си се познала Grinning

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: Biby
Цитат на: irenka
Няма какво да направиш.Всички са смотани и такива ще си останат!
Ииии бе, всички били смотани Twisted Evil И как стигна до този гениален извод??? Thinking


Убийте ме! Право на мнение нямам ли?
Гениалния извод си е мой!

# 36
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: DEianaZ
някъде да съм те цитирала? Да си видяла твоето име Rolling Eyes
сори ако си се познала Grinning


То не беше нужно. Пише смотана си ТИ и ме цитираш.

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
не, не те цитирам

# 38
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Както и да е! Спирам до тук-Ерика,Даяна и Биби,нямам намерение да се заяждам.
За мен са смотани,корумпирани ,което не значи че вашите приятелки също са.

Важното е че разбрах нещо-ако някой има различно мнение от другите- просто го чака разстрел. Stuck Out Tongue

# 39
  • Мнения: 6 155
Цитат на: irenka
Както и да е! Спирам до тук-Ерика,Даяна и Биби,нямам намерение да се заяждам.
За мен са смотани,корумпирани ,което не значи че вашите приятелки също са.

Важното е че разбрах нещо-ако някой има различно мнение от другите- просто го чака разстрел. Stuck Out Tongue


Виж сега, не става въпрос за различно мнение и за разтрел! Че има смотани, тъпи, корумпирани и т.н. полицаи - така е. Но не ВСИЧКИ са такива. Познавам доста полицаи и въобще не са смотани!
Много се вбесявам като чета глупости.... особено обобщения от  тоя сорт: "всичките са смотани", "всички, които слушат чалга са прости и тъпи и са таксиметрови шофьори или незнам си к`во си", "всички са извратени и кудкудякащи лелки,щото...." и разни др. примери.

# 40
  • Мнения: 6 155
Цитат на: irenka
Цитат на: Biby
Цитат на: irenka
Няма какво да направиш.Всички са смотани и такива ще си останат!
Ииии бе, всички били смотани Twisted Evil И как стигна до този гениален извод??? Thinking


Убийте ме! Право на мнение нямам ли?
Гениалния извод си е мой!


Добре де, как стига до него, то че е твой -ясно? Интересно ми е Rolling Eyes  Може би си слушала някакви истории, преразказани през 10 човека ..... Или пък си имала директен контакт и са ти взели 10лв. за нарушение.... или какво.... Извини ме, но любопитно ми е Thinking

# 41
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Всички...

Защо бе бейбе...недей така обобщава...

Ти идеална ли си?
Много ми е интересно какво работиш...или какво си работила...

# 42
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Махни, махни.....Биби
Не стига, че е гИниална, но и всичко предвижда....и справки Указва....
няма кво да говорим

# 43
  • Мнения: 6 155
И понеже си говорим кой колко е смотан..... пише се ПОЛИЦАИ в мн.ч., полицаЙ е в ед.ч.

# 44
  • Мнения: 4 629
Desani,
Детето трябва да е в столче за кола, поставено на задната седалка (ако е под 12 години)

# 45
  • Мнения: 2 292
за смотаните полицаи - чудя се какво ли щяхме да правим ние ако бяхме с професията полицай за да не ни мислят за смотани???
а корупцията не идва от нивото на полицаите а от доста по-нагоре по мое мнение и от там подчинениете им остава да се маскират като супермен за да си вършат некорумпирано работата може би?
Аз вече си казах мнението в една от темите - и държавата ни и полицаите и цялата система е такава каквато ние сме си я направили и каквито сме ние като народ - това са държавни структури - ние сме народът  Wink

# 46
  • Мнения: 411
Цитат на: 11bobi11
Desani,
Детето трябва да е в столче за кола, поставено на задната седалка (ако е под 12 години)

Това ми е ясно , ама като нама седалка отзад.
Пък и това не е ежедневие - наложило ни се е само веднъж , иначе ползвам столче за кола в моя автомобил.

# 47
  • Мнения: 411
По отношение на полицайте - има и свестни или и такива които се заяждат без причина.
Нашият към е полицай и мъжът на моя приятелка също е полицай и са си много свестни и забавни  хора, но съм присъствала на случай където полицай се чуди какво нарушение да ти измисли за да ти вземе 10лв.

# 48
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Виждам че темата малко се поизмести така че само ще вметна че съм твърдо ЗА коланите от личен опит. Два пъти съм претърпявала ПТП без колан при това с много по-ниска скорост от 40-50 км./ч. Никак не е приятно. Затова стигнах до там че и в такси или всъщност особено в такси винаги си слагам колан, нищо че предизвиквам скептични усмивки у шофьорите. А децата ми са вързани задължително с колани на задната седалка като малкия е в столче с колан и отделно вързан с колана на колата.

# 49
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: Biby
Цитат на: irenka
Цитат на: Biby
Цитат на: irenka
Няма какво да направиш.Всички са смотани и такива ще си останат!
Ииии бе, всички били смотани Twisted Evil И как стигна до този гениален извод??? Thinking


Убийте ме! Право на мнение нямам ли?
Гениалния извод си е мой!


Добре де, как стига до него, то че е твой -ясно? Интересно ми е Rolling Eyes  Може би си слушала някакви истории, преразказани през 10 човека ..... Или пък си имала директен контакт и са ти взели 10лв. за нарушение.... или какво.... Извини ме, но любопитно ми е Thinking


Имала съм контакти с много полицаи ,някои даже са ми роднини и за мен те са смотани. Както казах вече ,вашите приятелки може би не са-незнам.

За това как пиша си е моя работа и ти няма да ме учиш.
Ако с Ерика ви е скучно-съжалявам!
Жалко че от утре няма да ме има и ще ви е скучно още повече,няма как да се заяждате с мен.

Поздрави на полицаиЙките.

# 50
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Цитат на: Erica
Махни, махни.....Биби
Не стига, че е гИниална, но и всичко предвижда....и справки Указва....
няма кво да говорим


Въх,и кВо предвидих? И кВи справки?
Брей,ма как браните полицаЙте?
А ти какво работиш?

Аз не съм работила нищо Laughing заможна съм и не ми се налага. Grinning

# 51
  • Мнения: 6 155
Цитат на: irenka


Имала съм контакти с много полицаи ,някои даже са ми роднини и за мен те са смотани. Както казах вече ,вашите приятелки може би не са-незнам.
В такъв случай - незнам.... то явно проблема си ви е в родата нещо Thinking  


Цитат на: irenka

За това как пиша си е моя работа и ти няма да ме учиш.
Ако с Ерика ви е скучно-съжалявам!
Жалко че от утре няма да ме има и ще ви е скучно още повече,няма как да се заяждате с мен.

Поздрави на полицаиЙките.


Еми, все някой трябва да те научи как да пишеш, поне за да не се излагаш така... Wink

И защо пък реши, че си много интересна и ще ни е скучно без теб Rolling Eyes

п.с. аз пишех за полицаИ, а не полицаЙки Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 2 596
Десани, случката, която описваш много сладка и много ме развесели, особено за 5-те лв. и шоколада. То имало и свестни полицаи.  Stuck Out Tongue
Иначе е много грозно мамите като започнат да се заяждат за щяло и нещяло.

# 53
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Bisi

Иначе е много грозно мамите като започнат да се заяждат за щяло и нещяло.


А по-хубаво ли е да се слагат всички под един знаменател и да се обиждат познати и непознати хора?

# 54
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Цитат на: Biby


А по-хубаво ли е да се слагат всички под един знаменател и да се обиждат познати и непознати хора?

Абсолютно съм съгласна!

# 55
  • Мнения: 411
А -а-а-а моля ви, стига сте се карали. Еднакви хора няма. На едни им е приятно , на други- неприятно, на едни забавно, на други - не. Няма смисъл да се развалят отношения за такова нещо.
 Всеки човек си има собстено мнение, но въпроса е дали го изразяваш на правилното място?

# 56
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Desani
А -а-а-а моля ви, стига сте се карали.


А така, скарай им се  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт