Подарък за абитуриент/-ка

  • 12 150
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 931
Покрай темата за сватбите да попитам и аз за подарък

# 1
  • Мнения: 550
голяма луксозна палитра с гримове Simple Smile
бижу (това обаче е малко индивидуално...)
парфюм
най-добре е да се консултираш с майката- все е останало нещо покрай пазаруването за бала, което не е пасвало на тоалета, но примерно много е харесала. или чифт луксозно бельо, което е мерила но не е купила, защото е предпочела друго... и така Simple Smile

# 2
  • Мнения: 943
И аз съм за парфюмче!

# 3
  • Мнения: 22 343
аз съм за бижу, евентуално скъп часовник, ако е момиче също и луксозни гримове. ))
разбира се може и дрешка и нещо друго, зависи колко ти е близък човека.
също така портфейл за момче, различни аксесоари и т.н.

# 4
  • Мнения: 2 131
Зависи колко ти е близък. На абитуриентка аз съм подарявала луксозна нощничка, от тези сатенените, не се сещам дали имаше халат към нея. Парфюм също не е лоша идея, но пък трябва да познаваш вкуса. Ако ти е много близък човек, може директно да попиташ, не виждам нищо лошо. Макар че се губи ефекта на изненадата  Laughing.

# 5
  • Мнения: 554
Замислих се какви подаръци получих аз тогава newsm78 синджирче с кръстче, парфюми, бельо, гривна, не се сещам друго, но наистина едно хубаво бижу ще свърши чудесна работа, както и парфюма.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 129
Моите гости миналата година звъняха да питат. Беше ужасно конфузно, аз изобщо не знаех какво искам и накрая се оказах с известна сума пари, няколко бижута и парфюми. Но най-много се радвах на цветята, ако е момиче обърни внимание на това, прави впечатление.

# 7
  • Мнения: 4 335
За абитуриент винаги най-подходящия подарьк ми се е струвал някакво бижу или хубав парфюм  bouquet

# 8
  • Мнения: 7 718
Дай пари, да си купи каквото иска. Цветята отделно. Laughing

# 9
  • Мнения: 875
аз пък не мога да си представя как се подарява парфюм. аз самата не мога да реша дълго време харесвам ли даден парфюм, или не, какво остава да избирам за някой друг. братовчедка ми има бал тази година и съм доста затруднена в избора си. мислех си за бижута (но тук също е доста трудно), някоя екскурзия, или почивка, или в краен случай пари.  Peace

# 10
  • Мнения: 65
 Wink защо всички подаръци се въртят около парфюми, бижута и бельо? може и смешно да ви се стори, но за мен идеален подарък би бил и един сносен mp3 player! Кой не би му се зарадвал....

# 11
  • Мнения: 875
Wink защо всички подаръци се въртят около парфюми, бижута и бельо? може и смешно да ви се стори, но за мен идеален подарък би бил и един сносен mp3 player! Кой не би му се зарадвал....

абе, и ти си права  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 941
Зависи колко ти е близък абитуриента...

Племенницата тази година е абитуриентка..
Аз и казах, че фризурата, грима, ноктопластиката са от леля и (от мен де) , но на чичо и (мъжа ми) му се струва малко (първа абитуриентка в рода е), а пък и заслужава детето и сигурно ще и вземем или някакъв часовник (стойностен) или златна гривна...

Аз като бивша абитуриентка много се ядосвах на парфюмите, които получих. Бяха над 5 бройки и само един ми харесваше...

На днешните деца (особено ако ще и кандидатсват или пък ще си имат екскурзия навън по случай дипломирането), най-ще се зарадват на пари (приемам че болшинството не са съгласни с мен).

Сега се сетих , че цифров апарат също е подходящ подарък!

# 13
  • Хасково
  • Мнения: 993
Хубав халат за баня, сатенена нощница,бижу.Парфюм не бих подарила.
А ако имаш финансова възможност фотоапарат.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 390
Аз бих подарила нещо, свързано с бъдещето й-делова чанта, книга с часовник, нещо, което да я настрои на друга вълна!

Общи условия

Активация на акаунт