С коси от свежи цъфнали цветя към ПАЗАРДЖИК пристъпва пролетта(19)

  • 12 484
  • 309
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 577
Здравейте, момичета!
Аз последна да се включа с мечтите...
Лайкучка иска да е бебе със сегашния си опит.
Аз пък винаги съм си представяла следното - да се раждаме старци и да умираме бебета. Така ще работим в началото на живота си, а на 18 години вече ще сме със солиден опит и от гледната точка на този опит ще си правим каквото искаме и ще изживеем до напреднала бебешка старост като най-щастливи насрани и ревливи бебета  Mr. Green
Та това ми едната  мечта.
Другата ми мечта е свързана пак с нещо интересно. Родното село на мама е Ковачевица, то е архитектурен резерват и там ходим всяка година и винаги влизам в къщата, в която са родени всички прабаби, дядовци, мама и братовчедите и...
http://www.kovachevica.com/bg/Architecture/img.html?img=/p/02/07.jpg
Не мога да ви опиша какво значи тишина там - с такова понятие и усещане аз лично не бях се сблъсквала. По-скоро - покой.
Та винаги съм искала когато отида пак да видя на прага на къщата прабаба ми, която аз познавах. Да усетя мъдростта и, както е седнала на пейката и е скръстила ръце в скута си и се припича като стара змия на камъка си. И да си поговорим.
Това са ми мечтите...

Последна редакция: вт, 18 мар 2008, 10:26 от Елфина

# 301
  • Мнения: 941
Преди да е започнала новата тема и да съществува риска, да не ми прочетет постинга, споделям....

Нели, ако обещаеш да ми държиш ръката през цялото време и в същото време да държиш доктора под око...ако обещаеш да запазиш самообладание и да го перваш, ако трябва през ръцете, ако започне да ме шие нескопосано....съм готова да приема присъствието ти докато съм разкрачена, в кръв и виеща.... Heart Eyes  - сериозна съм  Peace

Мечтата ми , тази дето е странна е да мога да се върна 11 години назад и да постъпя по-друг начин - по отношение на бившия, по отношение на детето ми, по отношение на работата ми, по отношение на родителите ми...но да си помня всичко от изтеклите досега години  Peace

..и сега другото (което още се владея да не ми е фикс идея) ....въпреки, че цикъла ми е 22-23 дена, този месец не ми дойде в планираното време (Господ пак се пошегува с мен и ме остави няколко дена да мечтая). Дойде ми на 29-ия ден, нещо което никога при мен не се е случвало!
Мечтаех, дерзаех, протеснявах се, молех и призовавах..ама НЕ БИ.
Сега съм ядосана - и не на друг, а на малкото слънце което чакам вече толкова време - е защо не идва, толкова ли не заслужавам....и за първи път, НЕ пророних сълза въпреки разочарованието си....
Господ се изгаври с мен - закъсня ми, но теста е отрицателен!

# 302
# 303
  • Мнения: 413
Mother-of-pearl, не се ядосвай, не ти трябват отрицателни емоции.
Разбира се, че заслужаваш! Hug
Малкото човече ще избере най-подходящия момент да се появи.Сигурна съм.Ще стискам палци! Peace

Елфина, много е живописно това място.Само мога да предполагам какво е спокойствие, сякаш времето е спряло.

# 304
  • Мнения: 343
Цитат
..и сега другото (което още се владея да не ми е фикс идея) ....въпреки, че цикъла ми е 22-23 дена, този месец не ми дойде в планираното време (Господ пак се пошегува с мен и ме остави няколко дена да мечтая). Дойде ми на 29-ия ден, нещо което никога при мен не се е случвало!
Все едно аз съм го писала, през декември 2006 с мен стана същото 
но после през февруари вече бях с положителен тест Желая ти и при тебе да стане така  Peace

# 305
  • Мнения: 1 938
mother-of-pearl,   Hug Hug Hug!
Много благодаря за поканата! Да не ме забравиш само, че аз помня като слон и си търся обещанието като бащиния!  Simple Smile Ще ти бъда морална подкрепа!  Hug Изобщо нямам намерение да се бъркам в работата на доктора - нямам това право, защото не съм лекар.  Naughty
stelieli82, ако трябва, ще си извадя и здравна книжка - ще се изследвам за какво ли не, за да е спокойна родилката, че няма да и кача бацили.  Grinning

# 306
  • Мнения: 941
На мен вече не ми пука Нели, ако ще и цялата рода да се събере докато раждам около мен, стига да дойде този момент...раждането...така, че ако държиш - добре дошла си   bouquet

Благодаря ви за милите думи момичета   bouquet

# 307
  • Мнения: 2 577
Мечтание, честито кръщение на малкото човече!  bouquet
Ембер, наистина е прекрасно там, ако някога имате път натам - непременно идете Hug
mother-of-pearl, най-хубавите неща идват когато не ги чакаме. При мен така стана след 2 години борба.
Лайкучка ,тотално ми се загуби и ми липсваш  Cry
Нелина, кой те е излъгал, та не си станала един дофтор?

Пролет иде вече и навън е ПАЗАРДЖИШКОТО човече

това ходи  ли за тема? newsm78

# 308
  • Мнения: 2 336
момичета аз да ви се оплача отново от съда, смятах че всичко е приключило а тази вечер пи пращат бележка с молба да отида в Архива на съда. И час има упоменат. Вече не знам да се смея ли да плача ли. Но ще отида с Младен на ръце та дано да мирясат най-после и да видят дали това дете може да заведе дело ooooh!

# 309

Общи условия

Активация на акаунт