До кога къпехте бебето си във ваничката?

  • 1 137
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Момичета, питах се, до кога бебето (или по-скоро малкото детенце) се къпе във ваничка? Ние, разбира се, сме още малки, но понеже в къщи нямаме голяма вана и се чудех, кога ли настъпва момента, в който може да се къпем под душчето (представям си, че когато започнем да стоим сами изправени много стабилно??)? Самата аз имам спомени, че като дете винаги съм се къпела първо във ваната (където падаше играта) и после с душчето. Така продължи и докато напуснах мама и тате, а с тях и ваната... Laughing

# 1
  • Мнения: 1 183
От 10 месец я къпя права във ваната,хваната за една дръжка  Laughing .,от тогава не искаше да лежи в корито  Peace

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Лятото я къпех права с подвижния душ,но зимата започнах пак седнала в анатомичното корито/по-ми е лесно и по-бързо става Mr. Green/

# 3
  • Мнения: 27 524
До две годинки го къпах във ваничката, сега в голямата вана. В София нямаме вана и пак ползваме коритце  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 523
До година и половина . След това вече във голямата вана , където наистина пада голяма игра .

# 5
  • Мнения: 1 896
Все още във ваничката.Неясно защо, но от душа се плаши.

# 6
  • Мнения: 417
Като стана на 11 месеца взех да я къпя с подвижен душ.Нямаме вана,ако имахме щях да използваме нея.

# 7
  • Мнения: 5 393
До преди 4 месеца го къпехме във ваничката седнал, защото много обичаше да се кисне по половин час във водата.Иначе прав под душа се научи на около годинка и половина.Сега е на 2 и половина. Мисля да му взема един по-големичък леген, в който да се кисне, ваничката я подарихме.

# 8
  • Мнения: 27 524
Неясно защо, но от душа се плаши.

Много деца се плашат. Моят също. Предполагам, че е от шума който издават.

# 9
  • Мнения: 5 391
До годинката във ваничка, после прав под душа.

# 10
  • Мнения: 729
Все още я къпя във ваничката.По удобно ми е.

# 11
  • Мнения: 2 910
До около 2г. възраст я къпахме във ваничката, след това права под душа.

# 12
  • Мнения: 4 290
До две годинки го къпах във ваничка, а след това под душа. Много му хареса, не се е страхувал.  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 049
Моята пьк я е гьдел от душа... направо не дава да я докоснеш, че се кикоти страхотно.  Joy Иначе в нейното коритце я кьпах до кьм 10-ия месец, после в голямата вана и я изполивам все с каничка.  Wink

# 14
  • Мнения: 119
До 1 година. Неискаше да стои вече във ваната, а и под душа къпането приключва значително по - бързо;)

Общи условия

Активация на акаунт