старнене вкус в устата и сухота

  • 6 795
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 161
Здравейте мами. Напоследък мис  е случва следното нещо имам доста странен вкус в устата нещо като горчив ( а бе все едно ми е въпален венец и има някъде гной така го чувствам аз ) и изпитвам съответно голяма жажда. Като хапна дъвка или не6то друго без значение какво е ми се оправя и после дълго не се появвява.  Мисля че със зъботе няма проблем ( скоро бях на зъболекар) много съм притеснена възможно ли е да е диабет. Не изпитвам кой знае каква нужда от ядене на сладко е похапвам си но не прекалявам. Моля споделете ва6ето мнение.

# 1
  • Мнения: 1 984
изследваите захарта... отнема минута.
фарингит?

# 2
  • Мнения: 161
ЗА кръвни излсецвания за захарта ли говорите или за някакви други - питам защото сте написали отнема минуте - мерси за отговора:)

# 3
  • Мнения: 1 984
бърз тест с глюкомер. точен и бърз метод. всяко джи пи трябва да има.

# 4
  • Мнения: 56
Здравейте мами. Напоследък мис  е случва следното нещо имам доста странен вкус в устата нещо като горчив ( а бе все едно ми е въпален венец и има някъде гной така го чувствам аз ) и изпитвам съответно голяма жажда. Като хапна дъвка или не6то друго без значение какво е ми се оправя и после дълго не се появвява.  Мисля че със зъботе няма проблем ( скоро бях на зъболекар) много съм притеснена възможно ли е да е диабет. Не изпитвам кой знае каква нужда от ядене на сладко е похапвам си но не прекалявам. Моля споделете ва6ето мнение.
Според традиционната китайска медицина горчивият вкус съответства на сърцето!Явно е започнало някакво сърдечно-съдово заболяване!

# 5
  • Мнения: 27 524
Явно е започнало някакво сърдечно-съдово заболяване!

Е, хайде, няма нужда от толкова страшни и категорични диагнози тук  Stop

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Явно е започнало някакво сърдечно-съдово заболяване!

Е, хайде, няма нужда от толкова страшни и категорични диагнози тук  Stop

Да бе! Още повече, поставени според традиционната китайска медицина. Не я отричам, но твърдя, че едва ли си толкова запозната с нея, че да поставяш такива категорични диагнози.

# 7
  • Мнения: 49
 Може и да е проблем със стомаха ,поне при мен беше така.Повръща ли ти се ,вие ли ти с свят.

# 8
  • Мнения: 56

 Не я отричам, но твърдя, че едва ли си толкова запозната с нея, че да поставяш такива категорични диагнози.
Мило,
успя да ме разсмееш!
Между другото има и други начини за диагностика!По интернет върви диагностиката по описани симтоми!
Посочвам признаците на започващо заболяване по описани характерни симптоми!
И не съм "толкова запозната",а съм запознат с тази материя наречена традиционна китайска медицина,че даже и в повече!

# 9
  • София
  • Мнения: 642
И при мен е така от известно време. Устата ми съхне, а не съм чак толкова жадна...
Но май имам фарингит, гласът ми понякога пада.
Джи пи-то ми каза да си изследвам и кръвната захар...
Друга причина не се сещам и аз....

# 10
  • Мнения: 56
И при мен е така от известно време. Устата ми съхне, а не съм чак толкова жадна...
Но май имам фарингит, гласът ми понякога пада.
Джи пи-то ми каза да си изследвам и кръвната захар...
Друга причина не се сещам и аз....
Според традиционната китайска медицина,когато устата пресъхва без да чувстващ жажда,това означава бъбречен проблем породен от засилената енергия на сърцето!Трябва да се укрепят бъбреците и стомаха!Комбинацията от ТРИПАЛА и ЦИСТОН в случая ще свърши добра работа!

# 11
  • Мнения: 161
Благодаря на всички ви зза изчерпателните отговир. А ьмай стигнах до извода че е от стомаха - днес този проблем го няма6е с устата - не мис е вие свят , ни6то друго , а носа ми еот време на време доста запушен - май някаква алергия развивам

Общи условия

Активация на акаунт