Спешно питане за леене на куршум

  • 21 379
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 069

аз все пак смятам че може да е за предпочитане християните да не представят концепциите на различните църкви за Христовата гледна точка. някак си не се връзва(над 1000 църкви?)
по каква причина?
според мен е по-подходящо да се казва в някои случаи - "според пастора/пасторите основал църквата с име.... , която посещавам, еди какво си е еди как си". Хубаво е човек да е искрен.
ooooh! По- важно от това какво казва, който и да е пастир е това, което казва Бог в Словото Си! Ако случайно има разлики, слушам второто.

# 46
  • Мнения: 2 131
На 3 години е детето. Впечатли се от един бушон, който гръмна. А точно на следващия ден крушката на нощната лампа изгърмя здраво в ръцете й. И бушонът, и крушката са сменени. Даже нощната лампа е сменена с друга. На пръв поглед дреболия, но явно силно я е стресирала.
Е, как ще е дреболия. Преди години ми изгърмя един контакт в ръцете, така зверски се стреснах... А пък тук става въпрос за детенце.

# 47
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Надявам се детенцето да се възстанови.....

# 48
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Благодаря на всички, които се включиха по същество.  Hug Намерихме човек, който лее куршум.
Гледам, че темата се е превърнала в трибуна за пропагандиращите определени идеи и вяра. Точно от това се страхувах най-много. Агресивността на някои секти е просто нетърпима.  ooooh! Съжалявам, но за мен протестантите, евангелистите, мормоните, свидетелите на йехова и т.н., са си чиста проба секти. Лично мнение.
Затова, моля някой от модераторите да заключи темата. Мисля, че нямаме нужда от пръскане на злоба, насъскване и морализаторстване.

P.S. Валиета, вземи си оправи аватара най-сетне. Пише се Иисус, не Исус. Не четеш Библията мойто момиче, не четеш. Mr. Green 

# 49
  • Мнения: 1 069

P.S. Валиета, вземи си оправи аватара най-сетне. Пише се Иисус, не Исус. Не четеш Библията мойто момиче, не четеш. Mr. Green 
Мислех, че сме се разбрали относно аватара ми. Не виждам защо те дразни толкова!!! newsm78 Не е зле да се информираш малко по- задълбочено преди да напишеш нещо подобно.
А за четенето, не се тревожи, чета!

# 50
  • Мнения: 822
Благодаря на всички, които се включиха по същество.  Hug Намерихме човек, който лее куршум.
Гледам, че темата се е превърнала в трибуна за пропагандиращите определени идеи и вяра. Точно от това се страхувах най-много. Агресивността на някои секти е просто нетърпима.  ooooh! Съжалявам, но за мен протестантите, евангелистите, мормоните, свидетелите на йехова и т.н., са си чиста проба секти. Лично мнение.
Затова, моля някой от модераторите да заключи темата. Мисля, че нямаме нужда от пръскане на злоба, насъскване и морализаторстване.

P.S. Валиета, вземи си оправи аватара най-сетне. Пише се Иисус, не Исус. Не четеш Библията мойто момиче, не четеш. Mr. Green 

Е, много жалко, но в случая виждам злобата единствено в твоето сърце!

Ако беше чела Библията нямаше да има нужда да водиш детенцето си на гледачи и заклинатели. Лично мнение  Peace

Въпреки всичко желая детенцето ти бързо да се възстанови     bouquet

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 23:11 от MamaGalka

# 51
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
"Боже, колко мъка има по тоя свят Боже"
 Sad
Ще се изпоядете хора ... Ега и религията, ега и чудото ...(не визирам определена религия).
Религиозните хора обичат ближният си, както себе си и знаят, че никой освен Бог не е съвършен ...
Ще се изпоядете ooooh!
"Боже, колко мъка има по тоя свят Боже"
 Sad

# 52
  • Мнения: 636
Мммм, че спор се завихрил. Жената пита за координати, не за мнения, а някои вече я изкараха Сатана едва ли не ooooh! За съжаление не мога да ти помогна, но стискам палци детенцето да се оправи Hug

# 53
  • Мнения: 135
"Боже, колко мъка има по тоя свят Боже"
 Sad
Ще се изпоядете хора ... Ега и религията, ега и чудото ...(не визирам определена религия).
Религиозните хора обичат ближният си, както себе си и знаят, че никой освен Бог не е съвършен ...
 

мислех си в смисъл, дали не се получава така "антиблаговестие"?
Хора на един форум регистрират модели на поведение на последователи на протестантски църкви, и си правят заключения за...

# 54
  • Мнения: 822
"Боже, колко мъка има по тоя свят Боже"
 Sad
Ще се изпоядете хора ... Ега и религията, ега и чудото ...(не визирам определена религия).
Религиозните хора обичат ближният си, както себе си и знаят, че никой освен Бог не е съвършен ...
 

мислех си в смисъл, дали не се получава така "антиблаговестие"?
Хора на един форум регистрират модели на поведение на последователи на протестантски църкви, и си правят заключения за...


Дийпинсайд, ти защо не споделиш чий последовател си?
Не знам дали авторката на темата ще остане много въодушевена от съветите, които й даваш, след като разбере  Thinking !

# 55
  • Мнения: 3 675
Според мен всеки решава какво да прави с живота си, респективно дали да ходи на гледачки, леячки на куршуми и други подобни индивиди, нали е казано, че човек има свободна воля на избира какво да прави или не.

# 56
  • Мнения: 135
"Боже, колко мъка има по тоя свят Боже"
 Sad
Ще се изпоядете хора ... Ега и религията, ега и чудото ...(не визирам определена религия).
Религиозните хора обичат ближният си, както себе си и знаят, че никой освен Бог не е съвършен ...
 

мислех си в смисъл, дали не се получава така "антиблаговестие"?
Хора на един форум регистрират модели на поведение на последователи на протестантски църкви, и си правят заключения за...


Дийпинсайд, ти защо не споделиш чий последовател си?
Не знам дали авторката на темата ще остане много въодушевена от съветите, които й даваш, след като разбере  Thinking !

самата структура на изложението и думите дали не се опитват да внушават че съм "последовател" на нещо "лошо"?
То така може да е просто от твоя гледна точка(повлияна от гледната точка на една от протестантските църкви на които си посетителка)
 (КОЕТО ВЪОБЩЕ НЕ ЗНАЧИ ЧЕ Е ЕКОСТАНДАРТ НА ЕВРОПЕЙСКИЯ СЪЮЗ  Naughty ! )

( а какво пише в Библията може и аз да прочета, въпроса е кой след това какви отношения има към хората, как живее и как общува с тях.) Нещо вашите "екостандарти" не ме привличат и май не само мен!

# 57
  • Мнения: 461
Престъпно е да си подложиш детето си  на манипулации с опасни вещества.
При леенето на куршум се отделят съединения на оловото не само във водата, но и във въздуха наоколо.
Оловните пари и оловните йони имат отровно действие. Това е един от най-токсичните тежки метали. Йоните му попадат в човешкия организъм чрез въздуха, водата и храната. Големи количества аерозоли постъпват в атмосферата при изгарянето и на оловосъдържащия бензин. Оловото се натрупва в организма и когато достигне определено количество, предизвиква болестта сатурнизъм. Заболелият получава нервно разтройство и венците на зъбите му добиват сивкав цвят. При хроничните отравяния се поразяват кръвотворните органи, засягат се някой ензими, жлезите с вътрешна секреция и др. Дози от 0,2 – 0,3 mg/kg оловни съединения са достатъчни за появата на отровно действие при възрастен индивид.

Оловото предизвиква и психически разстройства и усложнения. Усложненията от отравяне с олово се предават на следващите поколения по наследство!
Оловото се натрупва и в костите като има свойството да измества калция, необходим особено за жените след менопаузата.
Детоксикацията на организма след натравяне с олово е невъзможна!

Леенето на куршум е заимствано от турската обредна медицина /куршум на турски означава  олово/ и няма нищо общо с християнските лечителски методи, които дори не са християнски, а езически.
/Лечителските способности проявени от Христос са демонстрирани почти два века, преди появата на християнството в съвременния му вид. Съвременното християнство няма нищо общо  с религията на истинските последователи на Христос непосредствено след неговата смърт, и точно затова те са били подлагани на мъчения и смърт. Впоследствие, те са канонизирани с цел християнската религия да привлече повече последователи, за да придобие световно влияние./

А психотерапевтичния ефект от леенето на куршум напълно може да се замести с медитация като наблюдение на пламъците в камината, горяща свещ или постояннотечаща вода, ако нямате никакво доверие на психотерапевтите.


 

Общи условия

Активация на акаунт