Идеи за декориране на холна маса?

  • 6 781
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 256
Бихте ли споделили идеи как сте си декорирали масите в хола- цветя, статуетки, плодове..., ако нямате такива какво бихте харесали.
 

# 1
  • Мнения: 533
Бихте ли споделили идеи как сте си декорирали масите в хола- цветя, статуетки, плодове..., ако нямате такива какво бихте харесали.
 

Всеки ден декорацията е различна .Днес е пепелник ,чаша с кафе и вестник Sick

# 2
  • София
  • Мнения: 1 833

Така или с различни свещи.

# 3
  • На село
  • Мнения: 873
Правим ремонт и в момента нямам холна маса. Приготвила съм обаче една голяма иноксова фруктиера, която да пълня с плодове, след като се сдобия с масичка. На старата ми холна маса държах само покривка, плетена на една кука - подарък от баба ми за сватбата, която ми е много скъп спомен.

# 4
  • Мнения: 824
На нашата маса в хола има само 1 свещ.

# 5
  • Мнения: 1 006
Ужасно, като се замисля......декорирана е с разни чашки, вестници, играчки на малечка, нови и употребени малко салфетки.

Обикновено съм доволна само да я разчистя, без да я декорирам, щото домашните много бързо я предекорирВат! Mr. Green

# 6
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
В момента е декорирана с една чаша,шоколад ,едно дистанционно и малко играчки. Mr. Green.Обикновено е само с покривка,защото е стъклена и постоянно е на пръсти,а и малката често сваля покривката,така че не слагам нищо ,което може да обърне и счупи.

# 7
  • Мнения: 4 187
Едната е декорирана със свещи, другата с компютър  Mr. Green!

# 8
  • София
  • Мнения: 39 739
В момента на холната ми маса има какво ли не. Обикновено обаче държа ваза с цветя и плодове. На другите две холни маси има цветя, свещници и лампи.

# 9
  • Мнения: 8 999
Когато не сме вкъщи върху масите няма абсолютно нищо, освен малко прах. Когато сме си у дома, декорацията е разнородна и в повечето случаи - крайно неподходяща. Обикновено са комбинации от чаши с какао, кафе, бира и вино, пепелници, детски списания и книги, вестници, играчки, дистанционно, телефони, ножици, лепило, изрезки от гланцови блокчета, бонбони, хартийки от дъвки, ядки, някоя залутана щипка, салфетки /чисти и мръсни/... Една творческа и еклектична по своя характер натурия, която си ляга заедно с децата /слава Богу/ и чак след това може да се забележи истинската форма, цвят и красота на масичките.

# 10
  • Мнения: 1 800
нищо няма, сина ми я почиства редовно Laughing

# 11
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Има само дистанционното на телевизора  Mr. Green И на двд-то  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 491
Дистанционно,използвани салфетки,играчки,празни опаковки,кабели и всичко което служи на малката за игра Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 467
В момента е декорирана с кукла, пакет мокри кърпи, книжки на детето + пастели, пръчка на фея, шишето с вода, малко пони, кърпа, телефон, апарат за кръвно, рисунки на малката, дистанционно, още едно...

Иначе, бих искала да нямам маса, а една голяма табуретка за краката. Да си седна на стария диван и да си опна краката на табуретката. До дивана една малка такваз масичка да си слагам бирата и пепелника и да си пия и пуша на спокойствие... Обаче. 1. Не пуша. 2. В къщи не се пуши. 3. Няма спокойствие. НО мисля да осъществя идеята с табуретката и 2 малки масички край местата за седене.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Развеселихте ме. Laughing
Момичето се интересува от идеи за аранжиране на холна маса, а не ни пита какво имаме в момента върху нея. hahaha
Обаче и при мен е така въпреки отчаяните ми напъни за аранжировки. Все ще се намери някой да си пльосне боклучките и да направи катун. Close
Постоянно сменям акцента върху масата, това ми е нещо като навик. Нямам снимки, но ако ми остане време мога да направя разни варианти и да ги покажа.

Всъщност ето тези свещи много ме радваха и доскоро бяха върху й.


http://images.rianaria.multiply.com/image/2/photos/6/600x600/64/ … amp;nmid=79138189
http://images.rianaria.multiply.com/image/2/photos/6/600x600/65/ … amp;nmid=79138189

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 09:52 от ria

Общи условия

Активация на акаунт