Добър гинеколог в Шумен

  • 84 406
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
"Първа Частна АГ Клиника" ООД - Шумен
http://www.agclinic-sh.eu/

# 31
  • Мнения: 3
Искам да попитам дали някой има впечатления от лекар в шумен който да се занимава успешно с бактериални инфекции, дисбактериоза...? Благодаря предварително

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте,наложи ми се и на мене да помоля за помощ.Нуждая се спешно от адреса на д-р Цанкова,мобилния го преписах .Благодаря! Simple Smile

# 33
  • Мнения: 304
Здравейте,наложи ми се и на мене да помоля за помощ.Нуждая се спешно от адреса на д-р Цанкова,мобилния го преписах .Благодаря! Simple Smile
Питай я по телефона поне за улицата и ще те ориентираме. Peace

# 34
  • Мнения: 0
Благодаря ви .Обадих и се.

# 35
  • Мнения: 2
Зравейте на всички в форума и аз искам да попитам за добър гинеколог в Шумен.През главата ми мина вече втори аборт.При първата бременост бях при Д-р Начев в ПЧ но съм силно разочарована.За втората ходих при доктор Ташкова но в стечение на обстоятелствата бебето нямяше сърдечен  ритъм.От нея съм страхатно доволна но уви тя не работи с здравната каса а ми предстоят пак купища изследвания.Когато я попитах кой гинеколог да си избера за по нататък тя ми предложи два вариянта Д- р Нейкова и Д-р Янева в новата поликлиника и двете са млади но аз се двуомя.Ако някой е ходил при тях и е доволен моля пишете  в форума.

# 36
  • Мнения: 19
Здравейте някоя от вас има ли проблема поликистозни яйчници и към кой специалист гинеколог в Шумен да се обърна . Интересува ме ако някоя от вас е имала този проблем какво лечение са мви приложили, защото на мен директно ми предложиха да ми правят лапароскопия а аз за сега не искам.

# 37
  • Мнения: 503
Зравейте на всички в форума и аз искам да попитам за добър гинеколог в Шумен.През главата ми мина вече втори аборт.При първата бременост бях при Д-р Начев в ПЧ но съм силно разочарована.За втората ходих при доктор Ташкова но в стечение на обстоятелствата бебето нямяше сърдечен  ритъм.От нея съм страхатно доволна но уви тя не работи с здравната каса а ми предстоят пак купища изследвания.Когато я попитах кой гинеколог да си избера за по нататък тя ми предложи два вариянта Д- р Нейкова и Д-р Янева в новата поликлиника и двете са млади но аз се двуомя.Ако някой е ходил при тях и е доволен моля пишете  в форума.
Д-р Янева  Peace

# 38
  • Мнения: 3
Д-р Венко Йорданов-работи в Първа Частна АГ клиника в гр. Шумен=ОТЛИЧЕН СПЕЦИАЛИСТ  =живея благодарение на него,ще съм му признателна докрая на живота си...Препоръчвам го на всички жени които имат нужда от гинеколог. Няма да съжалявате ако си направите прегледа при него...

Аз пък съжалявах. Излязох разплакана от липсата на интерес и загриженост. Много непрофесионално отношение, имах чувството че изобщо не иска да ме прегледа. Загубих си само направлението при него, а имах нужда от спешна помощ; при друг специалист стана ясно че проблем има - показаха си го и изследванията. Яд ме е, че само ръсиш пари насам и никой не се сеща, че за това ти си плащаш и са длъжни да се отнесат подобаващо.

# 39
  • Мнения: 0
за  Начев неща и да чувам....още настръхвам като му казвам името ....може да е добър, но няма никаво отношение към хората.Държи се ще кажеш че е най великия .Незнам за другите , но аз кото отидох да раждам се държа отвратително с мен и дори слъд това ми спряхаа контракциите от неговото отношение

# 40
  • Мнения: 0
д-р Димов е гинеколог който се мисли за господ.Родих при него със секцио на 21.10.2010г.живо момченце което почина на 22.10.2010г. благодарение на това че д-р Димов го е извадил рано което после се потвърди и при аутопсията.Не казвам не ходете при него но казвам търсете още едно мнение по въпроса и не му се доверявайте.Лъга ме че детето ми е добре а то от първата минута е било в кувьоз и не е можело да диша самостоятелно и е държал мъжът ми 3 часа пред неонатологията и го е лъгал да стои и да чака че управителят на болницата ще му покаже детето ни което уж е добре и не е в кувьоз.Това е същия доктор който благославяте от клиника СВЕТИ ИВАН РИЛСКИ .......една майка която ще плаче до живот

# 41
  • Мнения: 4 370
Хриси, съжалявам за случилото се. Аз в момента съм при Димов и наистина съм слушала какви ли не неща за него. Случката ме потресе! Не знаех че изражда! В клиниката си ли води раждания или ходи в болницата?

# 42
  • Мнения: 3
ne hodete i pri dimov i pri kuzmanova.dimov be6e ginekolog na moq priqtelka i q lekuva za ogolemen qi4nik a v posledstvie tq napravi spontanen abort za6toto vsa6tnost e bila bremenna a ne bolna. a kuzmanova me izrajda men i vsa6tnost ne mi povqrva 4e rajdam za6toto kontrakciite ne mi bili na 4esto . deteto sega e jivo po 4udo s hemi pareza i aku6erska pareza ot neinata nekompetentnos

# 43
  • Мнения: 0
здр аз съм от шумен и наскоро ми направиха ЦС и се оказа че едната ми траба е запушена и се налага да ми направят лапароскопия. Мисля да ходя при д-р. Димов някой ходил ли е при него за лапаро.Благодаря предварително

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 15:59 от ADIII

# 44
  • Мнения: 0
Моето дете,е живо благодарение на д-р Кузманова.Тя единствена ме прати на иследвания след 2 аборта , за да видят каква е причината.Оказа се анти-тела които убиват плода.Когато и ад и се обадя винаги ми е вдигала телефон и ме е съветвала.не съм съгласна с по горе написаното Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт