Вкусен зоопарк!

  • 9 331
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря Blush!

# 31
  • Мнения: 523
 newsm10 smile3501 smile3501 smile3501Просто страготно . Браво , чудесни са .Ще пробвам и аз .

# 32
  • сред люляците
  • Мнения: 767
Чудесно изпълнение! Чудя се кога ли ще остане време да се пробвам и аз Thinking

# 33
  • Мнения: 398
Невероятно красиви животинки  Peace
Поздравления за mari_eta   bouquet
Ако някой се захване да ги прави,нека покаже стъпка по стъпка правенето на животинките....ако е възможно ,разбира се.Благодаря, предварително Hug

# 34
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
mari_eta, страхотен зоопарк!  Peace

# 35
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ако някой се захване да ги прави,нека покаже стъпка по стъпка правенето на животинките....ако е възможно ,разбира се.Благодаря, предварително Hug

Абе мислех си го, ама реших, че не е толкова сложно, снимката ще ви ориентира, а и някъде нагоре сме разисквали направата им. Ако нещо конкретно те интересува - питай.

# 36
  • Мнения: 1 797
Мариетка, както винаги ми пълниш душата. Браво! Кога бе, жена, с това бебе имаш време за тези красоти. Възхищавам ти се   bouquet

# 37
  • Мнения: 192
Мариетка, както винаги ми пълниш душата. Браво! Кога бе, жена, с това бебе имаш време за тези красоти. Възхищавам ти се   bouquet
Напълно те подкрепям curly sue! Peace

# 38
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариетка, както винаги ми пълниш душата. Браво! Кога бе, жена, с това бебе имаш време за тези красоти. Възхищавам ти се   bouquet
Напълно те подкрепям curly sue! Peace

 Blush Blush Blush

# 39
  • Мнения: 463
Имаш невероятно въображение,умение и талант да направиш нещо толкова красиво.БРаво.
Нямам какво друго да кажа!!! smile3501 smile3501 smile3501

# 40
  • Мнения: 1 797
Днес смятам да си "поиграя" мъничко  Wink

# 41
  • Spain
  • Мнения: 3 750
моми4ета въпрос4е към тези които са правили  животинките
6том като е с тесто,което бухва как то4но да ги направя  , нали като бухнат 6те се обезформят или не

# 42
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
моми4ета въпрос4е към тези които са правили  животинките
6том като е с тесто,което бухва как то4но да ги направя  , нали като бухнат 6те се обезформят или не
Аз меся и втасвам в машината, после направо оформям и мятам да се пекат. Надуват се малко, но не се обезформят, просто стават по-големи.

Кърли сю, чакам и твоите шедьоври Grinning!

# 43
  • Мнения: 1 797
Мъжът ми ме спука от бъзик и от коментари по творчеството ми, което от своя страна затрудни и забави работата, щото се спуквах от смях. Ту прасенцата приличали на глигани, ту опашките на мишките били като на плъхове, ту кривогледи съм ги правела...  Ама най ме застрелваше с въпроса "Това сега какво е?". Бе разлигавена работа. Ама пролет, какво да го правиш  Laughing
Препоръчвам това занимание на всеки, който има нужда от смях, но има и свободно време все пак.

Ето и проекта: Тестото втасва доста бързо, та не знам сега втасали ли са, не са ли. Ама ще изчакам малко преди да мажа и пека. Очаквайте включване  Laughing


ПП: Старах се, доколкото ми беше възможно, да премесвам ушички, опашчици и други крайници с брашно, че да не се надуят после прекомерно, ама ще видим

# 44
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ехей, супер са Peace! И котка май има, а така прасетата са по-хубави Peace!
Чакам да ги видя и изпечени.

Общи условия

Активация на акаунт