Вкусен зоопарк!

  • 9 322
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 786
 Joy

Айде сега. Да си имаме уважението. Ти като мъжът ми  Crossing Arms.
За заек беше замислено уж  Laughing
Бе много се надуват нещо, та сигурно ще се слепят. Релефът на таралежите отиде на кино. На една рязана костенурка също, ама карай. Коментарите след ще бъдат още по-интересни от тези преди.

А тези прасета ги бях копирала от някакъв руски сайт. Наистина са добри и се правят лесно  Peace

# 46
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
 Embarassed
карай за бодлите, знаеш ли колко са вкусни  chef...

# 47
  • Мнения: 1 786
 Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
ей ги бубите, тези, които приличат на нещо
...и тези, които не приличат на нещо определено  Laughing

Тестото ми беше доста мекичко. Може би заради това се надуха много и слепнаха едно за друго. А котето-заек наподобява на нещо с превръзка, имащо зъбобол. За друг път ще оставям повече място между тях.
А таралежчета съм правила и преди и бодлите им си се запазиха. Веднага привеждам доказателство: А сега заприличаха по-скоро на белези от едра шарка. Ама карай. На вкус са чудни малки меки хлебчета  Laughing

# 48
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
 Joy hahaha Joy

Ще ме умориш от смях!
Много са сладки даже Peace.
Другия път направи тестото по-твърдо и не ги чакай да втасват оформени, а ги мятай веднага в загрята фурна.

# 49
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
И аз ги направих! Моля, не ми се смейте  Embarassed
http://images24.snimka.bg/005280796.jpg
понеже беше вече късно и нямах време да има напрявя крачета  Embarassed Следващият път ще се постарая повече  Wink Моят мъж също се смееше докато ги правех и каза, че мишките ми приличали на плъхове  Laughing Може много-много да нямат вид, но малката много ги хареса.

# 50
  • Мнения: 1 786
Не се смея хич даже. А завиждам  Crossing Arms Станали са си екстра  Hug

Абе докато се месеше тестото, даже гъстичко ми се видя. Ама после като го извадих, беше доста мекичко. Да де, вече ще знам - за фигурки - твърдичко. Ама как така да не ги чакам?! Директоно да пека ли?
И още нещо. Аз ги правих без плънка. Не си представям да се мотая и с вътрешности  Laughing

# 51
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Майчето, много са сладки Peace! И най-важното е, че детенце ги е харесало - нали за тях ги правим!
Кърли сю, точно така, оформяш, мажеш с жълтък и веднага мяташ в загрятата фурна да ги запече. Ако втасат още веднъж наистина ще се раздуят.
И пробвай с плънка - друго си е да има мръвка Mr. Green.

# 52
  • Spain
  • Мнения: 3 750
да се от4ета и аз
 направих един доста неуспе6ен опит . ами моите се надуха ама неимоверно и форми и вси4ко замина на кино .
от опита си разбрах само едно - то4ените по запазват форма - първите фигурки ги то4их и изрязвах кръгове и така .. а последните просто ги моделитах с ръце -все едно пластелин .. .те съвсем се раздуха .
 оба4е е сигурно 4е ше продължа с опитите защото и дъщеря ми много им се накефи и и обещах за р.д. да по4ерпи приятел4етата от д.г. Simple Smile
 така 4е стискайте ми палци 4е до другата седмица трябва да съм " усвоила умението " Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 5 693
Мариета,страхотни са и ми се иска да пробвам ама.... Crazy

# 54
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариета,страхотни са и ми се иска да пробвам ама.... Crazy

Давай, изобщо не е трудно Peace!
Пък и Рай е захранен с глутен, нали Wink?

# 55
  • Мнения: 855
Невероятни сладурчета  Hug mari_eta и аз ще ги пробвам  Peace

# 56
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Хайде, пък може и други животинчета да измислите - зайчета, пилета, мечета...

Моят пък иска жираф Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт