Рицарки на Червено-бялото кантарче 24.02.2008 - 02.03.2008

  • 9 603
  • 338
  •   1
Отговори
# 30
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
...... да пият водички  Grinning

Ей, Мариетка голям мъж ти стана вече бебока.  Hug. За утре нищо не казваш  Wink.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 11:12 от Danielka1

# 31
  • Мнения: 4 116
Мариетке, то подаръка си е за мене - по случай миналия ми рожден ден. Не е за децата  Mr. Green
ама то вече ми накърти от това сладко -от снощи досега 1кг... Е, не съм го изяла всичкия аз де. Даже аз на- малко ядох, ама ...
Пуки, има сделка    Big Ups Права си, ще се стягам, че на нищо не приличам. Толкоз дебела никога не съм била.
Отивам да кача малко снимки от вчера - бяхме на зоопарк с лелята. Аз карах, естествено  bowuu
Утре майка пристига, ще я посрещам на гарата сутринта и ще я возяяя   smile3508 Един месец отлага, ама сега няма къде да ми бяга.

# 32
  • Мнения: 2 492

Пуки, има сделка    Big Ups Права си, ще се стягам, че на нищо не приличам.

 Wink

# 33
  • Мнения: 4 806
Добър да е денят ви, Рицарки!

Нямам време да се връщам назад и да чета.

Честито на Ванчето за  РД на малкото момиче! Да расте здрава и късметлийка!
Честити 6 месеца на Мариекта с нейното малко момче! Здрави и щастливи ( и зъбати Simple Smile ) !

При мен - нова седмица, нов цикъл потягане. Още повече, че слънцето направи своята проверка - имам работа по себе си, извън всякакво съмнение. Значи, започвам с воден ден. Да не ми се види малко. После Дюки - вероятно 2-3 дни. После - ще видим. Няма лабаво. Имам още -3 и това е. Докато не ги разкарам, няма да мирясам. И 3 кг и по 3 см. Така ще съм си доволна.

Напомням за водата!

# 34
  • Мнения: 13 679

Да се запиша и аз в новата темичка, че да не ви търся  после по страниците Laughing

Какво ново, вехто при вас?

Ванче, честита ти рожденичка  bouquet

Мариета, честито и на теб  bouquet Я, колко бързо бебо стана на половин година, а ти само се оплакваш Mr. Green
Рано е още за ортодонт!

Честита половин годинка на Дудьо! Мариентка,да го нацелуваш по всички сладки местенца!
На Камъче ,...
И Камъче така с нейната рожденичка hahaha

Шегичка Wink Да ви е жива и здрава!
При вас ли е сега?

Миналата седмица попаднах на една тема за свекървените евъргрийни Laughing Забавно беше, но имаше и много злоба у някои. Май горките свекърви само с факта, че дишат, докарват някои снаха до истерия. Да си възпитавате хубаво момичетата, ей, че да не се влачим за косите един ден

Отивам да видя останалото форум как е Sunglasses

# 35
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Пиле, не е рано - стоматоложката му ни праща, защото горното зъбче расте криво, напреко на венеца и плюс обратна захапка - така се търка в долното и вече взе да става изпиляване на мястото на триенето. Ние ще го заведем, пък тя ще прецени...

# 36
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Значи, започвам с воден ден. Да не ми се види малко. После Дюки - вероятно 2-3 дни.
Напомням за водата! [/i]

Асса, спомняш ли си приблизително колко време си била на Дюкан?. Можа ли да преминеш всичките фази или  прескочи някои.
 Водния ти ден, когато го правиш свързано ли е с луната или просто ти си усещаш кога имаш нужда от него.
В старите теми съм чела за един масаж, който си правила с мед. В дългосрочен план има ли ефект от него?.  Blush

Извинявай, че питам толкова много.



# 37
  • Мнения: 4 116
 Ето ви малко животни, да се разсеете, предимно работещите.  Grinning
http://tedca.multiply.com/photos/album/58

# 38
  • Мнения: 4 806
Даниелке, не помня точно колко време съм била. Вероятно по темите може да се проследи.
Малко си промених тактиката - не преминавах през Дюки фазите, а като дойде време за трета, просто минах на ВМ ВНХ. Не започнах да включвам хлябове и подобни, а плод - много рядко. Просто увеличих мазното, без да сменям основната схема.

# 39
  • Мнения: 697
Здравейте рицарки Simple Smile
Честито на всички които имат повод да празнуват днес   bouquet
Аз се замъкнах към офиса, че в къщи откачам.  Иначе утре съм на доктор да видим какво ще каже.

# 40
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Малко си промених тактиката - не преминавах през Дюки фазите, а като дойде време за трета, просто минах на ВМ ВНХ. Не започнах да включвам хлябове и подобни, а плод - много рядко. Просто увеличих мазното, без да сменям основната схема.

И аз така направих и свалих още 17 кг. Върнах само 3, докато отказвах цигарите.
От доста време се опитвам да направя няколко протеинови дни, обаче не мога да се заставя. Мозъкът ми си иска мазнотийското и не можем да се разберем с него....
Ще намалям калориите и увеличавам движението, че срамота толкова време да се мотая с няколко килограма.... Водният ден ми харесва като идея, само да се видим с Мечтаещата утре и
май ще направя един такъв.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 12:38 от Danielka1

# 41
  • Мнения: 2 897
Какво правите, мацки?
Аз нещо не съм на кеф, затова не пиша.
Много разходки.
Много за учене.
Много ядене.

# 42
  • Мнения: 4 806
Дени, аз да ти кажа, че също не съм много на кеф, че и глава ме цепи здраво. Боря се да променя настройката - да не ме боли, да не ми е криво. Такива простички работи.

Даниелке, при мен ВМ НВХ не води до намаляване на теглото. Като опре ножа до кокала - все Дюки спасява положението. Имам идея как се получи, но никак не ме радва последното покачване, щото не е просто кг в плюс, а мас в плюс. Разлях се, мерките са направо неприлични. Никой не ме е карал насила, но два месеца не се ограничавах в гадните неща. Пътуването ми се отрази особено зле. Сякаш се отприщи растежа встрани  Mr. Green  Затова ти предлагам да не отлагаш тези 3 кг, щото трудно, ама много трудно се вкарва после колата в обратна посока. Това, което допуснах - да се трупат сланини, е най-гадният вариант. Дано те е подминал. Но не отлагай.

# 43
  • Мнения: 2 897
А на мен ми се лепи мас и без да ям "гадни" неща.
Нищо в страни.
И пак си се увеличавам периодично.
После се смалявам.
Но после пак се увеличавам.
Цикъл.

# 44
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Хич и не мисля.
От сряда започвам  сериозно да спортувам. А храната ще я минавам под супер строг контрол. Пък мазнотийското ще го оставим в зимата.  Peace

Дени, с твойта снага, на кое ти се лепи....много си сладка като почниш да ги редиш такива.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 17:54 от Danielka1

Общи условия

Активация на акаунт