пипа си пишката

  • 14 714
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 431
И моят син си пипа пишката,че даже и се смее. Забавно му е на човека.  hahaha

# 46
  • Мнения: 3 929
И моят син прави така. Даже се чудех дали да не пусна тема за това, но си ме изпреварила. Очевидно е напълно нормално.

# 47
  • Мнения: 3 092
По дебелите книги съм чела че си е нормално и дори ако родителската намеса бъде сериозна и агресивна е възможно , но не задължително детето да има сексуални проблеми .
Щеше да не е нормално да не проявява интерес към тялото си . Simple Smile

# 48
  • Мнения: 4 447
Moя син като е гол нон стоп се човърка по пишата. Нормално е. Не се притеснявай и не му се карай. Остави го да си я дърпа.  Peace

# 49
  • Мнения: 4 447
Всички момчета си играят с пишките си. За съжаление, при някои това остава като навик дори когато одъртеят.

Ох, БайБиби, развесели ме страхотно и се опръсках с кафе, залях си и клавиатурата  Crossing Arms

Така е. Имам жив пример пред себе си.  Mr. Green

# 50
  • София
  • Мнения: 44 029
Че това чек сега ли е започнало???
ест че е нормално.
На моя син още като новороден му ставаше пишката...щом си координира леко движенията, това беше първото което хвана...че и на удобно мчясто се намира...
играе си с нея и до днес всеки път щом не е с памперс....ама те и големите момчета си играят Wink

Хич не му се карам, не го намирам нито за ненормално, нито за обезпокойтелно. негова си е - да си я прави каквото ще...освен това играта с пишата спомага за естественото забелване Wink

# 51
  • Мнения: 1 217
Моето момченце си пипа пишката, щом го оставя без памперс все иска да я пипа, дърпа. Слагам го на гърне и там я лови, даже я изважда и пика на килима/ това че пика на килима не е проблем/, купих по високо гърне на Чико, да не може да я пипа, ама пак завира ръчичка и я пипа, хваща я и я дърпа. Като му се скарам и му хвана ръцете почва да се сърди, иска да си играе с нея. Днес преди баня като го събличах пак се заигра, сложих си  ръката върху нея я осетих че е станала на кокалче, това нармално ли е на толкова малко дете. Претеснявам се че все иска да я пипа, посъветвайте ме какво да направя.

Все едно аз съм го писала,с разликата ,че аз хич не му се карам.
Всеки път като почне да си дърпа и разтяха пишлето  на баща му сълзи му излизат. Mr. Green
И аз мисля,че това е напълно нормално и естествено.
И той като си я пипа и се смее доволно и щастливо.

# 52
  • Мнения: 655
Това е нормално-показва, че детето се развива правилно.
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=talkabout&Number=1942 … part=all&vc=1
http://www.biberonbg.com/info/sex_education_in_children.htm
На тези адреси можете да намерите инфо за мастурбацията при малките деца.

# 53
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
И моят син го прави и то всеки път, щом е без памперс.Понякога даже се хваща и хуква по голо дупе, та трябва да го гоня, за да го облека....
Струва ми се, че просто си опознава тялото и му е интересно ... не съм се притеснявала

# 54
  • Мнения: 814
Абсолютно нормално е  Peace. Не се тревожи

# 55
  • София
  • Мнения: 4 587
Напълно нормално е да я пипа. Интересно му е на човека.
Иво  понякога си я разтяга като ластик, мъжа ми като го види и се присвива Joy

Ха-ха, и моят син прави така понякога.
Няма страшно. Wink

Общи условия

Активация на акаунт