Време за жени...

  • 4 004
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 677
Какво представляват тези лепенки, че и на мен ми е прекипяло ...

# 16
  • Мнения: 1 813
...вместо да се занимаваш с глупости?...
                    Точно за това говоря  Peace. Точно откакто спазването на закона стана глупост -  оттогава започнах да се дразня и да мисля за лепенки.

Не ми прииначавай думите, глупост са лепенките. Гледай си количката и като е толкова опасно,недей се оглежда къде да лепиш,а от къде да минеш.

# 17
  • Мнения: 2 759
                     аХ`Не!, няма да споря с теб. Пуснах темата, за да си намеря стикери, ако не можеш да ми помогнеш - ок. Лични съвети - на лични.
                     Аз май намерих някаква кампания: ето тия са нещо подобно на ония, които бях виждала. Утре ще ги разгледам внимателно и... се надявам, че няма да улуча вашата кола  Blush. Хайде лека!

# 18
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
идеята е прекрасна,но ми се струва,че ще си изяде някой боя.....ако не ме беше страх със сигурностби хси взела 2-3 пакета,защото и омръзна от тъпанари,които смятат тротоарите за неплатен паркинг.

# 19
  • Мнения: 4 392
                                          Аз май намерих някаква кампания: ето тия са нещо подобно на ония, които бях виждала.
Хаха, развесели ме. Много са готини. Ще взема да си поръчам. Peace

# 20
  • Мнения: 2 353
  Страхотни са! И аз ще си поръчам.

# 21
# 22
  • Мнения: 2 759
                     Аз поръчах  Twisted Evil. Умирам си от кеф. Малко бягат от първоначалната ми идея - някой да спре пред мен на пешеходната и аз да взема да го лепна, но и за паркиране на тротоара ме устройва. Второто е и някак по-безопасно  Blush. Както вече казах - не съм гаднярка и ми се струва тъпо да дера по колите с ключ. Дано не стигна някой ден до там. Засега ми се виждат забавни и уместни тия закачки.

Последна редакция: пн, 25 фев 2008, 10:28 от Портокалово момиче

# 23
  • Мнения: 502
Ох,и аз искам от тези стикери,но най-много да си изям боя...Мислите ли,че ще има някакъв ефект,утре пак ще си паркираЗ на тротоара,дори няма да махне стикера...Това са от този тип хора,на които не им пука дали пречат на околните,важно е те да са добре!А повечето българи са такива,защото много изпростяха напоследък! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 813
Да, утре пак ще паркира на тротоара и дори може да изчака да погледне кой разлепя стикерите. 

# 25
  • София
  • Мнения: 672
идеята е прекрасна,но ми се струва,че ще си изяде някой боя.....ако не ме беше страх със сигурностби хси взела 2-3 пакета,защото и омръзна от тъпанари,които смятат тротоарите за неплатен паркинг.

Айде ако няма места, както е по центъра, това паркиране го разбирам, но не го оправдавам...Но хора - в квартала ни има място за паркиране бол  и те са пак на тротоарите - да им били близко колите...А мен ме псуват, че съм с количката на улицата #Cussing out

Защо Бойко не се опита да вземе да бута една количка без дете вътре един ден из София, да го видя как ще се справи...

# 26
  • Мнения: 2 759
Да, утре пак ще паркира на тротоара... 
                      А може би не? Кой знае..? Някои хора има нужда само от малко напомняне  Peace.

                      Колкото до центъра - така е, няма достатъчно места. Което не значи, че там не трябва да живеят бебета. Нито оправдава неспазването на закона.

# 27
  • Мнения: 1 813
Да, утре пак ще паркира на тротоара... 
                      А може би не? Кой знае..? Някои хора има нужда само от малко напомняне  Peace.

                      Колкото до центъра - така е, няма достатъчно места. Което не значи, че там не трябва да живеят бебета. Нито оправдава неспазването на закона.


Разбери ме правилно, не искам да спорим. После да не видя тема "удари ми шамар пред детето" и т.н.  Знаеш в коя държава се намираш.  Peace
От друга страна - много често няма къде да си спреш колата. Аз съм обикаляла по 20 минути из центъра,за да намеря място.

# 28
  • Мнения: 2 759
...Разбери ме правилно, не искам да спорим. После да не видя тема "удари ми шамар пред детето" и т.н.  Знаеш в коя държава се намираш.  Peace
От друга страна - много често няма къде да си спреш колата. Аз съм обикаляла по 20 минути из центъра,за да намеря място.
                   И аз - не го приемай лично. От две последователни сходни мнения без умисъл цитирах последното - а можеше и предходното.
                   А ситуация, в която някой паркира неправилно, правиш забележка или слагаш стикер и той налита на бой - не ща да си представям изобщо  Thinking.

# 29
  • Мнения: 1 813
Добре е да си я представиш. Понеже и разлепянето на стикер не е много приятно,нервиращо е ,да не говорим ако бързаш за някъде или колата е служебна.

Общи условия

Активация на акаунт