Билколечение ала д-р Тошков

  • 1 290
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Привет на всички бебенаправили и бебправещи Wink
Предполагам знаете, че когато човек има проблем за разрешаване и голямо желание за  preggo му минава какво ли не през ум...  Thinking
Вече съм споменавала във форумите за проблема си с поликистозата ( да не ми е жива и здрава)  Twisted Evil Освен хормонално лечение ми препоръчаха и билколечение в допълнение. Купих си Цистофемин (за възпалени и кистозни яйчници) на д-р Тошков. Аптекарката се отнесе много скептично. Въпросът ми е дали някой има някакви наблюдения свързани с тези билки (не само Цистофемина, а по принцип билките на д-р Тошков). Мислите ли, че помагат?

# 1
  • в баира
  • Мнения: 861
Мисля, че от една опаковка надали ще усетиш някакъв ефект. Но в самите листовки  на продуктите се препоръчва прием от над 2-3 месеца, което реално е повече от 1 шишенце от билките. Аз съм ползвала 1-2 продукта, но от немарливост не съм си купувала повече от една опаковка.

# 2
  • Мнения: 581
 На мен лично тези таблетки на ми вдъхват никакво доверие, самия доктор също.Нямам личен опит с тях, но от познати съм чувала, че не действат.
 Има много по-качествени добавки от тези, но са доста по-скъпи.

# 3
  • Мнения: 160
  Има много по-качествени добавки от тези, но са доста по-скъпи.

Зори, ако знаеш нещо по-конкретно за това - хвърли малко инфо. Готова съм да пробвам и други неща, само акъл да ми се даде Simple Smile

# 4
  • Мнения: 581
  Има много по-качествени добавки от тези, но са доста по-скъпи.

Зори, ако знаеш нещо по-конкретно за това - хвърли малко инфо. Готова съм да пробвам и други неща, само акъл да ми се даде Simple Smile
Ако искаш разгледай продуктите на Форевър Ливинг, за твоя проблем добре би повлиял гела от алое и боровинки. www.flp.bg

# 5
  • Мнения: 160
Мерси, Зори Simple Smile Още сега ще разгледам сайта.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт