Кое е по хранително?

  • 1 800
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 256
Можете ли да ми кажете кое е по хранително АМ или кис.мляко или по точно кое засища повече newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 928
Според мен АМ  Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
АМ.

# 3
# 4
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Според мен АМ Simple Smile

# 5
  • Мнения: 745
Няма спор.АМ!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 734
Ами то зависи от маслеността на киселото мляко,по-мазното засища повече.Неможе да се каже универсално кое засища повече.Някои деца се засищат повече от АМ,други от кисело

# 7
  • Мнения: 2 131
Аз бих избрала АМ. Още повече като се има предвид киселото мляко, което се продава, с какво качество е, наблъскано с нишесте и какво ли още не. Относно засищането - има по-плътни адаптирани млека, които засищат повече.

# 8
  • Мнения: 1 049
Ами сравни им калориите от етикетите.  Wink Зависи и колко процента е кис. мляко, но АМ си е точно пригодено за нуждите на бебетата.   Peace

# 9
  • Мнения: 398
определено АМ  Peace

# 10
  • Мнения: 27 524
Важно е не кое засища повече, а кое е подходящо за даване за дадената възраст. И киселото мляко е след годинка подходящо. Иначе за какво засищане говорим - за хранене на слабички бебенца; за хранене на лакомо такова или за търсене на засищане преди нощта с цел спокойна такава?  Simple Smile Вариант за последното  е АМ с добавена оризова или друга каша към него  Peace
Има и засищащи АМ (Милумил и тройките са такива), има и по-течни, има обезмаслени кисели млека, които едва ли засищат много, има и маслени, които не са подходящи за бебе.  Peace

# 11
  • Мнения: 1 477
Съгласна съм с Блонди-киселото мляко се препоръчва след годинка.За вашата възраст по-подходящо е АМ.

# 12
  • Мнения: 753
твърдо АМ, в 21 век сме, не като да се родиш в 1976 и да няма избор на пазара...
информация и за двете има колкото искаш..

# 13
  • Мнения: 630
АМ естествено е по-хранителното. Дъщеря ми след като яде кисело мляко, без значение дали е с бисквити или с плодове, огладнява много бързо след това -след 2 часа, за да бъда точна. С 250мл. АМ вечер си спи спокойно до сутринта.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 706
Ам е много по хранително разбира се! Peace

Общи условия

Активация на акаунт