Вярвате ли на бабини диветини???

  • 2 035
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
...и синя пара в шъпата много помагат...
                    За парата вярвам. И зелена също. Много разпространено суеверие  Peace. (сред катаджиите)

# 31
  • варна
  • Мнения: 1 830
И да и не Thinking

# 32
  • Мнения: 1 168
Уж не вярвам, а пък спазвам някой Wink- Когато близък човек излезе от дома ти, да не почистваш веднага; Да не си оставяш последния залък (но дъщеря ми редовно го прави); Ако забравиш нещо и се върнеш, трябва да оставиш нещо, преди да се върнеш; Да не минаваш пред бяла кола(лош късмет), а пред червена е на добро; Да не простираш бебешки дрехи вечер; Да миеш очите на детето след всяка разходка...

# 33
  • Мнения: 740
А на капаците на шахтите стъпваш ли?

# 34
  • Мнения: 620
И аз не знам ...на някои вярвам,на други не съвсем,особено ако ми изглеждат много налудничави Crazy newsm78

В този ред на мисли....чудя се дали да си боядисам сватбения воал черен Thinking newsm78
Колкото и да не вярвам,малко се опасявам да не ме сполетят лошотии Confused

# 35
  • Мнения: 8 999
В момента - твърдо НЕ. Това е като детските болести - отминава с възрастта. Като малка се съобразявах с наличието на черни котки и тяхната траектория, плюех си в пазвата, хващах си косата, ако мина покрай умряло пиле, прескачах три пъти мъртва жаба, не минавах под триъгълник, хвърлях сол през рамо, целувах кръстен знак от палеца и показалеца на дясната ръка. Животът ми беше ужасно сложен и труден, изпълнен с ритуали и свещенодействия, отвсякъде ме дебнеха заплахи и бях заобиколена от враждебно настроена жива и нежива материя.
Сега ми е леко на душата и животът ми е песен .... ля-ля-ля-ля-ля-ля!

# 36
  • Мнения: 1 168
А на капаците на шахтите стъпваш ли?


Не! Ще си счупя краката, но ще прекрача шахтата Joy

# 37
  • Мнения: 35 960
любимата ми тема отново набира сила  hahaha

# 38
# 39
  • Мнения: 22 835
Не вярвам...

# 40
  • Мнения: 3 405
Не.
Може ли да се поправи грешката в заглавието?

Общи условия

Активация на акаунт