"Интелигентна" прическа ?

  • 3 167
  • 25
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Момичета прекрасни сте Hug Започвам нова работа и трябва да се въведа в ред. Mr. GreenКак ви харесват косите-с бретон или без бретон? На мен лично по-интелигентно ми изглежда без бретон,средна дължина,но незнам. Каква е вашата представа за стилна работна прическа? Работата е в екип,с униформено облекло,...искам да изглеждам интелигентно.Сега ще кажете,че това е отвътре,но все пак и външността внушава.Давайте идеи Praynig

# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Искаш да си делова, да внушаваш респект, да те взимат на сериозно или просто да се обръщат след теб?  Crazy
Знам, че интелигентна е в кавички, но нямаше да ми хрумне дори да използвам думата за прическа, честно.

# 2
  • Мнения: 1 802
Преди всичко прическата (разбирай и липса на такава) трябва да ти отива...  Wink
разгледай тук

# 3
  • Мнения: X
важното е да гледаш умно  bowuu

# 4
  • София
  • Мнения: 4 746
Цитат
На мен лично по-интелигентно ми изглежда без бретон

Много се смях... Whistling[/b]

# 5
  • Мнения: 750
Цитат
На мен лично по-интелигентно ми изглежда без бретон

Много се смях... Whistling[/b]

Значи,аз съм интелигентна! bowuu
А аз не знаех! Joy Joy

# 6
# 7
  • Мнения: 27 524
Нямам критерии за т.нар. от теб интелигентна прическа. Такова чудо няма. Сложи на някоя куха лейка и най най интелигентната и чакай да ти свърши работа  Crazy  Това са глупости. Гледай и следвай собствените си разбирания, това е правилното  Peace

# 8
  • Мнения: 550
чувала съм, че гладката права коса е по-делова от колкото рошава шармантна прическа.
също и добре поддържан семпъл маникюр.
аз лично не робувам на такива предрасъдаци. (разбирай ходя си рошава:))

# 9
  • София
  • Мнения: 2 437
Ейй...много се смях на темата  Hug

Лично аз не искам да изглеждам интелигентно и ходя винаги рошава и спортно облечена. Достатъчно ми е, че нося очила  Joy

Не, без майтап. Моето мнение е, поне в бранша, в който работя, че колкото по-пригладен, зализан и с "вид" е човека с/у мен, толкова по-не знае  Simple Smile Общо взето позьорството е изкуство и много хора го умеят. Стига да не попаднат на рошла, като мен  Crazy

Така че, моят съвет е да бъдеш естествена. Достатъчно е да не си крещящо различна с вида си, семпъл маникюр, прилично облекло, лек грим и ненатрапчиви бижута.

Иначе, като прочетох за "интелигентни" прически се сетих за даскалиците ми по история...стегнат кок отзад (без бретон), коса на черта до раменете, плитка направена на кок.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 941
Например тази на аватара ти е ОК. Wink

# 11
  • Мнения: 422
Например тази на аватара ти е ОК. Wink
Сьгласна сьм..тази на профила ти е супер!! Wink

# 12
  • Мнения: 750
Ако изглеждаш глупаво,колото и интелигентна прическа да си спретнеш,все ще 'издишаш' от някъде! Wink

А между другото....ако не знаем каква е косата ти сега,няма начин да ти дадем съвет.Дълга,къса,къдрева,черна,на кичури?Каква си?Има значение!
 Абе...ти да не си новата секретарка на мъжа ми! Twisted Evil

# 13
  • София
  • Мнения: 1 825
Ох, една моя колежка много държеше да изтъква колко е интелигентна и казваше, че всеки отговорен служител следва да си носи косата момчешки подстригана или вързана на кок. Та тя носеше къса коса и непрекъснато го повтаряше. Беше много интелигентно от нейна страна, тъй като момичетата, пред които повтаряше, бяха все дългокоси без кокове /вкл. и аз/.   Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 39 745
Според мен няма такова понятие като "интелигентна прическа". Важното и да ти отива на овала на лицето и да се чувстваш приятно.

Общи условия

Активация на акаунт