Таблетки,кремове и пр. за уголемяване на бюста?

  • 21 780
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 196
На моя приятелка чак на 40 години започнаха да и растат гърдите от самосебеси.Без да и расте гъзо. bombs amiiii
Това си има диагноза- климактериум.... Whistling

Найстина ли и от бирената мая..до сега я пиех когато се сетя,заради кожата...сега почвам всеки ден #Shocked само и само  bombs .. и се  pregnant от нея  moresmile
Shocked Shocked Shocked Не знаех, че и от бирената мая
можело да се забременява..... ooooh!
Човек се учи цял живот....  Mr. Green Joyахахахах

 

# 31
  • Мнения: 7 723
 Баси, разби ми се мита за непорочното зачатие! ooooh! Crossing Arms
Дали пък и дева Мария не е пиела бирена мая на Сома? newsm78 Joy

# 32
  • Мнения: 551
Аз пиех бирена мая по друг повод но не забелязах да са ми наедряли гърдичките Mr. Green

# 33
  • Мнения: 1 045
Ама потресена съм колко сте неинформирани  ooooh!  Вече има и рингтон за телефон / измислен от китайци / който , колкото повече се слуша толкова повече увеличава гърдите  rotfImao rotfImao rotfImao hahaha hahaha hahaha

# 34
  • Мнения: 7 723
Ама потресена съм колко сте неинформирани  ooooh!  Вече има и рингтон за телефон / измислен от китайци / който , колкото повече се слуша толкова повече увеличава гърдите  rotfImao rotfImao rotfImao hahaha hahaha hahaha
Вибрацията му може и да увеличи нещо,
ама само ако е в преден джоб на мъжки дънки.... Whistling
Вероятно превода от китайски е сгрешен.... Mr. Green Joy Joy Joy

# 35
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Много луда темичка Joy Вече не вярваме в таблетки,кремове и т.н. ,и затова само се смеем на остроумните отговори. Руска   е царицата на изказванията Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5 647
Аз пиех бирена мая по друг повод но не забелязах да са ми наедряли гърдичките Mr. Green

Като пиех бирена мая ми наедря дупенцето. Доста.

# 37
  • варна
  • Мнения: 564
Нека и аз да се включа че много ме развеселихте Joy.Аз съм с малък бщст,който по време на бременността ми стана троен Laughing.После кърмих 4 бебета наред в болницата/ е само мойто не искаше да суче Mr. Green/ и така една година след като родих бщста ми се възстанови,даже си стана по-малък.Изключвам да е увиснал ,защото нямам бщст,че да висне и така майчета.Бщст расте по време на бременост. А от мойте двете бщст нямам като спомен,но гъзът ми остана hahaha

# 38
  • Мнения: 19
Тази година на БГ-козметичен пазар ще дебютира хилуронофа(или както там се пише) киселина на по-голями молекули,с която си пълнят гърдите в Италия вече.Ефекта й е с трайност от 3-12месеца.

# 39
  • Мнения: 5 647
Тази година на БГ-козметичен пазар ще дебютира хилуронофа(или както там се пише) киселина на по-голями молекули,с която си пълнят гърдите в Италия вече.Ефекта й е с трайност от 3-12месеца.

Как така се пълнят? Това хапчета ли са или какво?

# 40
  • Мнения: 3 094
Тази година на БГ-козметичен пазар ще дебютира хилуронофа(или както там се пише) киселина на по-голями молекули,с която си пълнят гърдите в Италия вече.Ефекта й е с трайност от 3-12месеца.

Как така се пълнят? Това хапчета ли са или какво?

Хиалуроновата киселина и сега я слагат в устните и назо-лабиалните бръчки - директно се инжектира. Тази киселина се усвоява от човешкия организъм и в рамките на няколко месеца до една година и половина ефектът изчезва - т.е. това са нетрайни, временни филъри.
Не мога да си представя кой ще ти инжектира гърдите на 6-9 месеца с поне 300 мл филър от хиалуронова киселина. Това, което се вкарва в устните и бръчките е 1-2 до 5 милилитра........

# 41
  • Мнения: 19
с тези молекули,но с по-малки си пълнят гърлите в момента устните-ЧРЕЗ СПРИНЦОВЧИЦА.Не е забранения гел или силикон,а алтернатива физиологична,която се усвояава в последствие от организма

# 42
  • Мнения: 5 647
Не мога да си представя кой ще ти инжектира гърдите на 6-9 месеца с поне 300 мл филър от хиалуронова киселина.

Все ще се намерят откачалки. На мен ми се струва супер тъпо, а и предполагам, че няма да е от най-безболезнените процедури.

# 43
  • Мнения: 19
Тази година на БГ-козметичен пазар ще дебютира хилуронофа(или както там се пише) киселина на по-голями молекули,с която си пълнят гърдите в Италия вече.Ефекта й е с трайност от 3-12месеца.

Как така се пълнят? Това хапчета ли са или какво?

Хиалуроновата киселина и сега я слагат в устните и назо-лабиалните бръчки - директно се инжектира. Тази киселина се усвоява от човешкия организъм и в рамките на няколко месеца до една година и половина ефектът изчезва - т.е. това са нетрайни, временни филъри.
Не мога да си представя кой ще ти инжектира гърдите на 6-9 месеца с поне 300 мл филър от хиалуронова киселина. Това, което се вкарва в устните и бръчките е 1-2 до 5 милилитра........
Именно! Тукашен доста известен дерматолог се гордее,че запълнил белези от несполучлива операция за оголемяване на бюста с такива филъри,и че ще внесе голямите молекули,които са хит!!!

# 44
  • Мнения: 3 094
Не мога да си представя кой ще ти инжектира гърдите на 6-9 месеца с поне 300 мл филър от хиалуронова киселина.

Все ще се намерят откачалки. На мен ми се струва супер тъпо, а и предполагам, че няма да е от най-безболезнените процедури.

 да - вероятно, пък и гърдите ти да се свиват и отпускат на всеки 9 месеца насам - натам като че ли са балон, кой знае най-малкото до какви стрии и кръвоизливи по кожата ще направи...при инжектиране на уста 2 мл казват как боли и ако спукат кръвоносен съд колко е болезнено, неприятно , че често и инфекции стават. А за 300 мл - при това огромно количество жлези в гърдите като ги набодат (ако въобще е възможно) повсеместно - никой не ти гарантира незасегнати жлези, кръвоносни съдове и прочие..кой знае по гърдите като засегнат нещо такова до какви истории би довело.....и некрози съответно.

Последна редакция: ср, 27 фев 2008, 14:07 от Bastet

Общи условия

Активация на акаунт