Поредната беля е...

  • 4 464
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 809
Нарязал си учебника за детската градина и го изхвърлил в кофата. Не му се учило вече. Hug

# 61
  • Мнения: 3 423
Неговите бели спрямо теб биха били непредсказуемо брутални.

Дано наистина да съумее да е непредсказуем.
Това е прекрасно. Обичам да ме изненадват.
А ти обичаш ли? Да не чувам хър-мър после.

# 62
  • Мнения: 1 224
хър-мър.. да , прави ми го на ушенце , но ако трябва да съм по-точна е "мър- мър". Simple Smile Ако беше некрофил , може би щеше и да ти обърне внимание  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 423
Ако беше некрофил , може би щеше и да ти обърне внимание  Mr. Green
Тополинке, боравиш с несвойствена за тебе
терминология и дружески те съветвам да не
се излагаш повече, защото това би улеснило
предсказуемостта на непредсказуемите, но и
брутални поредни бели на любимия ти. Имам
чувството, че си пиша не с тебе, а с него, ако
ме разбираш какво всъщност искам да ти кажа.
Наистина те съветвам да спреш да изглупяваш,
защото много по-брутално ще е да те спрат и
дори и миротворителната мисия на кума ти няма
да може да те спаси от следите на пораженията.
Впрочем, има ли какво изобщо да кажеш по темата
за белите, или си спамиш на воля, защото детската
градина е в карантина заради грипна епидемия?
И, честно да си призная, като те чета така тебе, май
приятелят ти нищо чудно наистина да е некрофил.
Ама това не бива да те обижда, защото се обичате.

Последна редакция: чт, 28 фев 2008, 19:49 от Liska

# 64
  • Мнения: 25 568
Лисо, кво си го заяла момето? Нали виждаш, че го е яд, че не може да сподели барабар с другите мами и затова е решило да си играе на детска градина.  Mr. Green
Язък за хубавото момче с хубавите сливици, щом я държи толкова недоклатена...  Whistling

# 65
  • Мнения: 804
Лисо, Сийке, злата бабичка съм аз.
Моля за уважение и да не ми изземвате функциите, че от вас не мога да се реализирам.

# 66
  • Мнения: 2 090
Нарисува си днес клепачите със зелен маркер,как го е докопал не знам Sick,вижда ме като се гримирам и явно е решил да пробва #Crazy #Crazy #Crazy.Много красив беше Mr. Green,щях да припадна като го видях...

# 67
  • Мнения: 25 568
Лисо, Сийке, злата бабичка съм аз.
Моля за уважение и да не ми изземвате функциите, че от вас не мога да се реализирам.

Ай, бабче, извинявай!   bouquet
За разлика от някои младежи тук, аз осъзнавам мъдростта на малко по-големите от мен, която всячески се опитвам да достигна, друг е въпросът дали ще успея.

# 68
  • Мнения: 274
Хохохооо.... Гледам освен кумове и шаферки се появили Simple Smile
Но каква е ролята на кума и кумата? Каква? А? Да придадат блясък на събитието - това е ясно и изпълнението му не подлежи на съмнение Simple Smile
Да поведат хорото? Лиси заповядай. Аз нещо бъркам стъпките...Реч? Разбира се. Скъпи гости, Линка я познавам от ембрион! Още докато и бършех сополките и сменях пеленките й, разбрах че е амбициозна и един ден ще се говори за нея! Солфеж, изобразително изкуство, балет, алианс....справяше се с лекота. Всъщност алианса не го е посещавала, но пък келешите в квартала я научиха на френски Simple Smile Нейния избранник, Хубавеца,  също го познавам отдавна и много се радвам, че от хилядите сви...бииииийп....ийки които се въртяха около него, все пак избра най-доброто Simple Smile хехе шега, нищо лично Simple Smile Вчера, когато разтреперан от вълнение  дойде при мен му казах: пич, това е най-хубавия ден в живота ти! Но това му го казах вчера! Simple Smile А днес искам да Ви кажа....и тн и тн и тн.........
Та за кво говорехме...? А да, за ролята на кума....Да удари 6 ракиЙ и да разлаби възела.....Защо не. Да чука кумата? Винаги! Та кой не би искал това! Само я погледнете....! Но най-важната роля на кума е да напътства младити, да им помага в трудни моменти, да им показва правия път в случай на нужда и да въдворява ред ако настъпи хаос в отношенията! Затова Лиси правилно спомена миротворителната мисия.... Хората са казали по този повод - fighting for peace is as stupid as fucking for virginity! Затова, за да има мир, аз ви призовавам - младоженците и кумата, заедно с  мен, да преминем към fucking for peace! Хайде оправяйте се и да тръгваме към суинг клуба! Simple Smile

# 69
  • Мнения: 10 758
Чета доста теми  и ми прави впечатление, че Селянджър се опитва да бъде интересен там където не е  (предполагам) за неговото подигравателно мнение, и друго ,че не върви да пишеш ни в клин, ни в ръкав неща, които не се връзват ни с темата, ни с майтапа- грубия.
Напротив, той пише в теми, които аз чета,
което, само по себе си, го прави интересен,
и то точно заради хумора му. Беля ли е това?
Мненията му в тази тема са съвсем адекватни,
това, че твоите деца не правят подобни бели,
или че нямате мазе, където да бъдеш завряна,
не обезмисля точните попадения на селинджър.


Ама ти за интересна ли се мислиш?! SickНезнам,но  простащината ти говори за твоите гънки(липсата им де),а не за моите!Пиши във форум за извратеняци тогава!Всъщност,те и без това модераторите те трият редовно Mr. Green
хахахахаах, е това беше най-голямата простотия която съм чела до сега във форума Joy

# 70
  • Мнения: 2 386
Запис-че. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 71
  • Мнения: 583
Простотията и бълването на безсмислени писания, за да се направиш на оригинален предполагам е в разрез на претенциите за култура и образованост. А ако трябва във всяка тема да се правим на интересни и да пишем просто ей така, защо е форума -има скайп?

# 72
  • Мнения: 4 362
Ми последната беля е май гримирането на себе си и котето си  Crazy

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 094
Здравейте и от мен, някой ден обещавам да се включа с белите, които ще прави моето дете. В момента още съжителстваме 2 в 1 в мир и разбирателство.
Исках само да споделя, че отдавна не бях срещала такова свежарско чувство за хумор като на Селинджър. Истински се забавлявах когато му четох постовете. Само дето не мога да разбера вие защо толкова критикувате. В крайна сметка форума е за забавление /изключвам темите, които са наистина са за хора с реални здравословни проблеми/.
Така, че според мен, давайте го по-бодро бе хора.

Общи условия

Активация на акаунт