Закъснява ми вече 15 дни!?

  • 1 092
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 459
Хора в чудо се виждам и не знам какво да правя  Sad
Закъснява ми вече 15 ден. Преди около една седмица лекувах едно течение с антибиотици и се чудех да не би те да се оказали някакво влияние  Rolling Eyes Обадих се на лекарката одеве да я питам, но тя каза че не би трябвало да окажат влияние. От край време си имам проблеми с цикъла, винаги е бил адски нередовен. Тъпото е, че искам да си пусна хормонални изследвания да видя да не би там да е проблема, ама още не ми е дошло. Да поясня, че не съм бременна и това закъснение не може да е оттам. Предложения?

# 1
  • София
  • Мнения: 558
Ти сама питаш и си отговаряш - от край време е нередовен.... Отиди на гинеколог!

# 2
  • Мнения: 1 335
Хормонален дисбаланс. Пусни всички репродуктивни хормони щом по принцип е нередовен. Направи за всеки случай един тест за бременност.

# 3
  • Мнения: 945
Може да ти поставим тук какви ли не диагноzи, щом като така питаш. От беzдетност до беzобидно нещо си.
По добре марш на лекар, само той може да ти каже какво ти е.  Hug

# 4
  • Мнения: 3 459
На гинеколох вече бях и нищо  Rolling Eyes
Оказa се, че единия ми яйчник е по-голям от другия.
Пуснаха ми там разни изследвания и само едно от тях излезе положително, обаче смятам че с хапчетата дето пих би трябвало това вече да е изчезнало. Не съм бременна в това съм сигурна на 1000%. Изследвания на хормоните искам да направя и час по-скоро, ама кво да направя като не ми идва  Sad
Смятам, че проблема се корени точно в хормоните, ама ей на чакам си още ...  Cry

# 5
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Вчера ходих на гинеколог, точно по този повод закъснение от 20 дни. Никога до сега не съм имала такъв проблем, изписами хормонални таблетки, каза,че не вижда на ехографа нищо притеснително и ми взе цитонамазка.Сега пия хапчетата и чакам да ми дойде, пък ще видим.
Успех и на теб, дано ти дойде и да нямаш повече проблеми Peace

# 6
  • Мнения: 3 459
Успех и на теб, дано ти дойде и да нямаш повече проблеми Peace
На това се надявам повече от всичко на света  Praynig

# 7
  • Мнения: 421
ейй наистина какво ни става бе,и аз пуснах тема с подобен на твоя проблем само че мен ме и боли сякаш всеки момент ще ми дойде.ужас.и аз го чакам с нетърпение ама не идва Cry

# 8
  • Мнения: 3 459
ейй наистина какво ни става бе,и аз пуснах тема с подобен на твоя проблем само че мен ме и боли сякаш всеки момент ще ми дойде.ужас.и аз го чакам с нетърпение ама не идва Cry
Емиии успех и на теб  Praynig
Колкото и да го мразя тоя цикъл, вярвай ми ся и аз го чакам с нетърпение  Wink
Аз отвреме-навреме имам някаква болка в яйчниците, но тя ту се появява, ту изчезва  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт