Заспиват ли вашите деца с шише мляко?

  • 2 283
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 193
Мами,знаете ли дали ,като пият мляко децата и така се приспиват им се развалят зъбите по-бързо?За моят син това е ритуал и си го иска преди заспиване вечер.

# 1
  • Мнения: 2 677
Все още вечер пие млякото си.
Не се притеснявам за зъбите му - здравината им е въпрос на ген и добра устна хигиена.

# 2
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Моят син си заспиваше с млякото до към годинка.После сам спря да си го иска за лека нощ.Засега зъбките му са чудесни.Не знам дали заспиването с мляко и зъбките имат връзка(развалянето на зъбките де)

# 3
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Все още заспива така, и дъщеря ми също дълго време беше така - не мисля, че има връзка.

# 4
  • Мнения: 1 233
Ами все още пие Фризо вечер. Без него няма заспиване.

# 5
  • Мнения: 1 049
Ако не го пие с часове не е проблем  Wink Вредно е продьлжителното и често висене на шишето. Peace

# 6
  • Мнения: 1 897
Нашата стоматоложка ни препоръча след вечерното мляко непременно да даваме по малко водичка, за да си изплаква устата.

# 7
  • Мнения: 953
Вики заспива само с мляко, но тя все още няма зъби.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 348
Не знам за какво мляко говориш, но моя мъж бил на 5 годинки и все си заспивал с подсладения айран. Има много здрави зъби.

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не не заспива  Naughty с шише мляко
Половин час преди да го сложа моя калпазан да си ляга яде с лъжичка кис.мляко, единственото нещо което пие  понякога непосредствено преди да заспи е водичка  Peace

# 10
  • Мнения: 4 111
Заспиваше с млякото до около 11 месеца, сега пак последното му хранене е с мляко, но след като се нахрани беснее още 2 часа. Не му изплаквам устата, нито давам вода, нищо още не правя за хигиената на зъбките.  Blush

# 11
  • Мнения: 63
Не,никога не го е правил.Той беше кърмен до годинка и месец и така заспиваше.Сега е по-голям и лягам до него докато се умори да се борим и заспи Simple Smile

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Да Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 523
Голямата ми дъщеря е на 3г и 3 месеца и още пие мляко преди да заспи от шишето с биберона , а малката го отказа .Но няма връзка със зъбите, изобщо . Питала съм док за това .Не се притесняваи . Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт